منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • همکاری بین مایکروسافت و AMD منجر به بهبود 4 برابر در عملکرد گرافیکی RDNA2 می شود

همکاری بین مایکروسافت و AMD منجر به بهبود 4 برابر در عملکرد گرافیکی RDNA2 می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

همکاری بین مایکروسافت و AMD منجر به بهبود 4 برابر در عملکرد گرافیکی RDNA2 می شود

سازندگان سخت افزار همواره برای بهینه سازی محصولات جدید خود به توسعه دهندگان نرم افزار متکی بوده اند و این دو گروه در گذشته با هم همکاری کرده اند ، روندی که مطمئناً در آینده نیز ادامه خواهد داشت. از آنجا که اینتل همکاری نزدیکی با مایکروسافت برای بهینه سازی عملکرد پردازنده های نسل دوازدهم خود در ویندوز 11 دارد ، به نظر می رسد که مایکروسافت و AMD برای بهبود عملکرد گرافیکی بر اساس معماری Red Team RDNA 2 با یکدیگر همکاری می کنند. دو ابرقدرت فناوری در حال برنامه ریزی برای افزایش RDNA 2 هستند. عملکرد گرافیکی با استفاده از TensorFlow-DirectML ، یک ابزار فن آوری یادگیری ماشین مقرون به صرفه که با طیف گسترده ای از سخت افزار سیستم کار می کند.

همکاری مایکروسافت و AMD در بهینه سازی گرافیک RDNA 2

AMD نشان داده است که به لطف این دستگاه آموزشی ، عملکرد کارت گرافیک RDNA 2 شرکت 3.7 بار بهبود یافته است و در نتیجه کلی معیار Apha AI ، بهره وری به 4.4 برابر افزایش یافته است. این مورد بر روی کارت های گرافیک Radeon RX 6900 XT و Radeon RX 6600 XT آزمایش شده است ، با حداکثر بهبود عملکرد کارت های گرافیک 4.4 برابر ، که پیشرفت خیره کننده ای است.

همکاری مایکروسافت و AMD در بهینه سازی گرافیک RDNA 2
همکاری مایکروسافت و AMD در بهینه سازی گرافیک RDNA 2

برای استفاده از این پیشرفت چشمگیر ، کاربران رایانه شخصی باید یک کارت گرافیک سازگار با AMD DirectX مانند کارت گرافیک Radeon RX 6000 شرکت داشته باشند و آخرین نسخه درایور نرم افزاری Radeon Adrenalin را بر روی سیستم نصب کنند. از ابزارهای یادگیری ماشین TensorFlow-DirectML. تأثیر فناوری های هوش مصنوعی و یادگیری ماشین در صنعت فناوری در سال های اخیر بسیار زیاد بوده است و ما به وضوح شاهد بهبود محسوس عملکرد دستگاه های مختلف با استفاده از این فناوری ها هستیم. بهینه سازی و یکپارچه سازی در بسیاری از موارد برای دستیابی به عملکرد بهتر دستگاه ضروری است.

  • انتشار جزئیات فنی منتسب به پردازنده گرافیکی Exynos 2200 – نتیجه همکاری سامسونگ و AMD
  • سیستم و حداقل سیستم مورد نیاز برای بازی Deathloop با تنظیمات بصری و پشتیبانی از AMD FSR

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.