منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • پیش نمایش BIOS مادربردهای ایسوس برای ویندوز 11 منتشر شد

پیش نمایش BIOS مادربردهای ایسوس برای ویندوز 11 منتشر شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

پیش نمایش BIOS مادربردهای ایسوس برای ویندوز 11 منتشر شد

ویندوز 11 در حال حاضر یکی از محبوب ترین موضوعات در دنیای فناوری است. تا کنون ، افرادی که از مادربردهای مبتنی بر چیپست Z270 یا Z170 استفاده می کنند ، به دلیل ناسازگاری بین سخت افزار جدید و سیستم عامل ، نتوانسته اند این ویندوز جدید را آزمایش کنند. اما ایسوس ، بزرگترین سازنده مادربرد در جهان ، اخیراً به روزرسانی هایی را منتشر کرده است تا این سری را با سیستم عامل جدید سازگار کند.

نسخه های جدید BIOS مادربرد ایسوس برای ویندوز 11 به تازگی منتشر شده و از وب سایت رسمی این شرکت قابل بارگیری است. قبل از این به روز رسانی ، برخی از کاربران نگران ارتقاء سخت افزار برای پشتیبانی از این سیستم عامل جدید بودند. BIOS جدید در حال حاضر رابط پردازنده های Sky-Lake و Kaby-Lake خواهد بود. همچنین طبق اطلاعات اعلام شده توسط مایکروسافت ، پردازنده های نسل هشتم (Coffee Lake) و جدیدتر از این سیستم عامل به طور کامل پشتیبانی خواهند کرد.

پیش نمایش BIOS مادربردهای ایسوس برای ویندوز 11 منتشر شد

میان افزار BIOS جدید در این سری مادربردها ، ویژگی ای به نام TPM را فعال می کند که در سطح BIOS غیرفعال است. ایسوس سازگاری مادربردهای سری Z270 ، H270 و B250 را در اولین مرحله از نسخه جدید BIOS فعال می کند. با توجه به درس های ارائه شده در وب سایت رسمی ایسوس ، دو راه حل برای این مشکل وجود دارد. روش اول به روزرسانی BIOS مادربرد به آخرین نسخه است و روش دوم باید به صورت دستی گزینه PTT را برای پردازنده های Intel از صفحه دسترسی UEFI BIOS فعال کرده یا گزینه TPM را روی Firmware TPM برای پردازنده های AMD تنظیم کند. دادن. برای مشاهده لیست مادربردهای سازگار با Windows 11 به صفحه رسمی وب سایت Asus مراجعه کنید.

سلب مسئولیت:تیم تحریریه نرم افزار سخت افزار هیچ نقشی در تهیه محتوای گزارش ندارد و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.