منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • چندین آرم جدید برای USB Type -C معرفی شده است – یک راهنمای گمراه کننده

چندین آرم جدید برای USB Type -C معرفی شده است – یک راهنمای گمراه کننده

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

چندین آرم جدید برای USB Type -C معرفی شده است - یک راهنمای گمراه کننده

در چند سال گذشته استاندارد USB نوع C بسیار بهبود یافته است ، اما این استاندارد جدید دارای مجموعه ای از آرم ها و توضیحات است که می تواند به راحتی بسیاری از خریداران را گیج کند. در حال حاضر تعداد زیادی کاراکتر و لوگو برای USB Type-C وجود دارد که از نظر تئوری باید تصمیم کاربر را تسهیل کند ، اما در عمل همین تعداد کاراکتر به خودی خود کاربر را گیج می کند.

راه حلی که به سردرد تبدیل شد

در ابتدا ، استاندارد USB Type-C قرار بود کارها را برای مصرف کنندگان در سراسر جهان آسان کند ، اما در نهایت ، با وجود تعداد زیادی از استانداردها و گواهینامه های مختلف همراه با لوگوی خاص خود ، باعث سردرگمی و سردرگمی مصرف کنندگان شد. در همین حال ، کسانی که کمتر با فناوری و استانداردها آشنا هستند با شرایط بدتری روبرو می شوند. این هفته انجمن انجمن هنرمندان USBUSB-IFاو برای سهولت کار ، چندین آرم جدید اضافه کرد تا از ویژگی های استاندارد USB Type-C مطلع شود. فرض بر این است که این نمادهای جدید نشان دهنده پشتیبانی یا عدم پشتیبانی از انتقال است 60 وات یا 240 وات بر اساس USB 4 و USB 3.1 بودن.

چندین آرم جدید برای USB Type -C معرفی شده است - یک راهنمای گمراه کننده

در حالی که افزودن این لوگوها و نشانه ها دائماً کاربران و حتی برخی از ارائه دهندگان را که از موقعیت استفاده می کنند گیج می کند ، انجمن USB-IF همچنان به وجود این علائم و نشان ها برای تمایز بین انواع مختلف کابل های USB معتقد است. بازار مورد نیاز است در عین حال ، این مارک های جدید باید به طور هماهنگ توسط همه مارک های مختلف استفاده شوند.

چگونه کابل خود را انتخاب کنیم؟

خوب ، پاسخ به این س isال بسیار دشوار است و مطمئناً هیچ پاسخی برای همه وجود ندارد ، زیرا در حال حاضر دسترسی به کابل USB نوع C که از همه استانداردهای تعریف شده پشتیبانی می کند تقریباً غیرممکن است. همه مصرف کنندگان باید قبل از اولین خرید خود نیازهای خود را در نظر بگیرند ، به چه منظور و تا چه حد برای عملکرد و کارایی به کابل نیاز دارند. به عنوان مثال ، آنها برای انتقال 20 گیگابایت بر ثانیه یا 40 گیگابایت به آن نیاز دارند ، آیا قدرت 60 وات برای آنها کافی است یا 240 وات قدرت دارند؟ حال اگر به سیم برق 240 وات نیاز دارند ، استاندارد است؟ رعد و برق 4 آیا دسترسی دارند یا نه؟ در نهایت باید توجه داشت که افزودن هریک از این علائم به معنی افزایش قیمت نهایی محصول است.

در حال حاضر ، با اجرای برنامه کمیسیون اروپا مبنی بر الزام همه تولید کنندگان به استفاده از USB Type-C در دستگاه های خود ، این موضوع اهمیت بیشتری پیدا می کند و مصرف کنندگان باید اطلاعات خود را در مورد علامت گذاری و گواهی روی کابل ها افزایش دهند. برای به دست آوردن آنچه نیاز دارند و بیش از نیاز خود برای خرید کابل هزینه نمی کنند.

محتوای مربوط به USB Type-C:

  • کابل USB C 240 وات در دسترس خواهد بود – خبر خوبی برای لپ تاپ ها
  • تفاوت بین رابط های سخت افزاری نسل اول و دوم Thunderbolt 3 و USB-C 3.1 چیست؟
  • Lenovo رابط USB-C را عامل مشکلات سیستم عامل Thunderbolt می داند

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.