• خانه
  • تکنولوژی
  • چگونه بهترین شرکت توسعه وب را انتخاب کنیم؟ در اینجا 10 نکته فوق العاده وجود دارد

چگونه بهترین شرکت توسعه وب را انتخاب کنیم؟ در اینجا 10 نکته فوق العاده وجود دارد

 تاریخ انتشار :
/
  تکنولوژی
چگونه بهترین شرکت توسعه وب را انتخاب کنیم؟ در اینجا 10 نکته فوق العاده وجود دارد


دیجیتالی شدن در حال حاضر راه خود را به زندگی ما باز کرده است. بر اساس آخرین نظرسنجی، 85 درصد از شهروندان ایالات متحده روزانه در وب سایت ها گشت و گذار می کنند، در حالی که 31 درصد به طور مداوم وب سایت های آنلاین را مرور می کنند. ما تقریباً برای همه چیز به صورت آنلاین تحقیق می کنیم، از برقراری ارتباط با خانواده و دوستان گرفته تا تبلیغ کسب و کار شما، پرداخت/دریافت پرداخت، فروش/خرید محصولات و غیره. بنابراین، برای شرکت ها بسیار مهم شده است که وب سایت یا برنامه وب خود را داشته باشند تا مشتریان بتوانند بهتر با هم ارتباط برقرار کنند. با وجود تعداد زیادی شرکت توسعه وب حرفه ای در بازار، چگونه می توانیم تصمیم بگیریم که بهترین شرکت را بر اساس نیازهای شما انتخاب کنیم؟

پرسیدن سوالات درست به شما کمک می کند تا پاسخ های مناسب را دریافت کنید و در نتیجه به شما کمک می کند تا تصمیم درستی بگیرید. اولین قدم در اینجا این است که بدانید چگونه به طور موثر پروژه توسعه وب سایت را برون سپاری کنید. مرتب کردن همه چیزهایی که نیاز دارید به شما کمک می کند تا بهترین شرکت توسعه وب را برای کسب و کار خود انتخاب کنید.

این مقاله به شما کمک می کند تا بهترین شرکت های توسعه وب را جستجو کرده و پیدا کنید. اما ابتدا با اصول اولیه شروع کردیم.

توسعه وب از دیدگاه بازار

با تقاضای بالا برای محصولات و فناوری‌هایی که به کسب‌وکارها در پذیرش دیجیتالی شدن کمک می‌کنند، توسعه وب با بیش از 149 میلیارد دلار درآمد دوران طلایی خود را سپری می‌کند.

  • انتظار می‌رود که این رقم در سال 2027 به 219 میلیارد دلار افزایش یابد.
  • انتظار می رود درآمد با CAGR 7.89٪ رشد کند.

این بدان معنی است که صنعت شاهد رونق در بخش توسعه وب خواهد بود.

این پیش بینی برای رشد است، اما نشان می دهد که توسعه وب در آینده چگونه خواهد بود. در واقع، همانطور که مردم توسعه دهندگان وب سایت را استخدام می کنند، تیمی را برای ایجاد یک وب سایت مؤثر تشکیل می دهند و حتی در مورد نحوه انتخاب یک شرکت توسعه وب تحقیق می کنند، پیدا کردن شرکت مناسب که به سرعت با علایق تجاری آنها هماهنگ باشد، کلید خواهد بود.

بنابراین، ما 10 نکته عالی را برای کمک به شما در انتخاب بهترین شرکت توسعه وب که شامل بهترین استعدادها در صنعت است، معرفی کرده ایم تا به شما در ایجاد وب سایت های عالی کمک کند. بیایید کاوش کنیم؛

راه هایی برای استخدام بهترین شرکت توسعه وب

داشتن یک وب سایت عالی به دو عامل بستگی دارد: اول اینکه شما محدوده پروژه تحقیق شده ای دارید و دوم اینکه بهترین شرکت توسعه وب را برای ساخت پروژه خود استخدام می کنید. یک شرکت توسعه وب سایت خوب به شما کمک می کند تا وب سایتی بسازید که کاملاً با ماموریت و چشم انداز کسب و کار شما مطابقت داشته باشد و در عین حال راهی برای راحتی از نظر عملکرد و دوام به شما ارائه دهد. چرا، زیرا آنها مهندسان و تجربه مناسبی در ساخت یک وب سایت برای بخش های مختلف صنعت دارند که منجر به صرفه جویی در هزینه های توسعه وب در طولانی مدت می شود.

ما در اینجا با ایده برتر به شما کمک می کنیم تا بهترین شرکت های توسعه وب را در هند یا سایر مناطق پیدا کنید و بهترین تیم توسعه وب را بسازید.

شماره 1 نمونه کارها را بررسی کنید و ببینید آیا آنها تجربه مشابهی دارند یا خیر

شرکت های توسعه دهنده وب معمولا مطالعات موردی و پروژه ها را در وب سایت خود ارسال می کنند. همچنین، برخی از آنها نمونه کار خود را در پورتال های تجاری مانند Clutch و Upwork منتشر کرده اند. بنابراین، اولین چیزی که می توانید بررسی کنید نمونه کارها آنها است. گام های مشابهی را می توان در هنگام تحقیق در مورد چگونگی یافتن توسعه دهندگان مناسب برداشت.

شماره 2 برای مراجع مشتری و نمونه کار بخواهید

یافتن شریک فناوری مناسب نیاز به تجزیه و تحلیل کامل نقاط قوت آنها دارد و بنابراین خواندن مطالعات موردی آنها قطعا به شما در درک نقاط قوت آنها کمک می کند، اما مراجع زنده آن را ملموس تر می کند. بیایید فرض کنیم که شما با یک شرکت توسعه وب که مدت زیادی است در حال فعالیت است، به جلو می روید. در این صورت قطعا مشتریان خوبی خواهند داشت و همیشه مطمئن می شوند که حقایق را از زبان افرادی که از خدمات آنها لذت برده اند می شنوند. شما همیشه می توانید یک نمونه کار برای کشف کار و خلاقیت آنها درخواست کنید.

شماره 3 از مستندات مناسب و وضوح شرایط کاری اطمینان حاصل کنید

روث سو در کتاب خود به نام «شفافیت قدرت است» بیانیه بسیار قدرتمندی را بیان کرد که «همانند الماس، هر چه وضوح بیشتری داشته باشیم، ارزش بیشتری داریم». این در واقع بسیار درست است. اگر شریک توسعه وب شما از شرایط کاری آگاه نباشد، نمی تواند به نتیجه برسد. همانطور که با شرایط حرفه ای پیش می روید، مطمئن شوید که همه چیز را سیاه و سفید دارید و یک پیشنهاد مناسب دریافت می کنید. همیشه محدوده کار و شرایط کاری را مرور کنید تا از تجربه های ناخوشایند در پایان دوره کاری جلوگیری کنید.

زمانی که قصد دارید پروژه های توسعه وب سایت را برون سپاری کنید، مستندسازی مناسب بسیار مهم می شود. برای محافظت از محرمانه بودن هر دو طرف باید یک سند NDA امضا شده داشته باشید.

شماره 4 مراقب وب سایت آنها باشید

موقعیتی را تصور کنید که در آن از یک فرد چاق مشاوره تناسب اندام دریافت می کنید. آیا احساس نمی کنید که اگر این کار می کند، چرا او هنوز چاق است؟ همیشه از وب سایت آنها بازدید کنید و مجموعه را تجزیه و تحلیل کنید. اگر نتوانند نقاط قوت خود را در وب سایت خود نشان دهند، چگونه می توانند آنها را به دیگران ارائه دهند؟ علاوه بر این، چیزهای زیادی وجود دارد که می‌توانید در مورد هر کسب‌وکاری از وب‌سایت آن‌ها شناسایی کنید، مانند تعداد توسعه‌دهندگان وب، با چه زبان برنامه‌نویسی کار می‌کنند، چگونه به وجود آمده‌اند، به کدام جغرافیا خدمات می‌دهند، به چه صنایعی خدمات می‌دهند و غیره. بنابراین قبل از انتخاب شریک فناوری خود، وب سایت آنها را بررسی کنید.

شماره 5 حضور آنها در رسانه های اجتماعی را بررسی کنید

پلتفرم های رسانه های اجتماعی مانند لینکدین، اینستاگرام، فیس بوک و غیره. فرصت های بسیار خوبی برای کسب و کارها برای بازاریابی، ارتباط و تعامل با مشتریان بالقوه و مشتریان خود ارائه می دهد. با وجود بسیاری از شرکت‌های توسعه‌دهنده وب برای ماندن در ذهن مشتریان بالقوه شما، شرکت‌ها مرتباً به‌روزرسانی‌هایی درباره دستاوردها، پروژه‌های جدید، ابتکارات، فرهنگ کاری، دستاوردهای کارکنان و غیره در صفحات رسانه‌های اجتماعی خود ارسال می‌کنند.

#6 گردش کار و روش آنها را درک کنید

هر شرکت توسعه وب روش و فرآیندهای کاری خاص خود را دارد. برخی با روش های سنتی کار می کنند، در حالی که برخی دیگر روش شناسی چابک را اتخاذ کرده اند. همچنین، ابزارهای مدیریت پروژه بسیار زیادی وجود دارد، و شرکت‌های توسعه تمایل دارند که بهترین متناسب با فرهنگ کاری آنها را انتخاب کنند. اطمینان حاصل کنید که مراحلی را که پس از اتمام پروژه برمی‌دارند، و در طول زمان در هر مرحله از توسعه از آنها انتظار دارید.

شماره 7 نحوه ارتباط یا همکاری آنها را ببینید

ارتباط کلید هر رابطه ای است، چه شخصی و چه حرفه ای. بنابراین، هنگام انتخاب شریک فناوری خود، حتماً بپرسید که ارتباط بین شما چگونه خواهد بود. آیا آنها از ابزارهای ارتباطی مانند JIRA یا Slack استفاده می کنند؟ یا هنوز از روش های سنتی ایمیل زدن و تماس با مشتریان برای دریافت تاییدیه یا اطلاع رسانی به آنها در مورد هر مشکلی استفاده می کنند. در مورد مشتریان هم همینطور. همچنین، اگر آنها بخواهند برای یادگیری به روز رسانی یا به اشتراک گذاشتن اطلاعات حیاتی با توسعه دهندگان وب خود در تماس باشند، چگونه می توانند در زمان واقعی به آنها دسترسی پیدا کنند؟ همیشه شرکتی را انتخاب کنید که به راحتی در دسترس باشد تا پروژه به خوبی اجرا شود.

#8 درباره تیم و اندازه آنها بیشتر بدانید.

تجارت مربوط به مردم است. قبل از انتخاب شرکت توسعه وب برای خود، مطمئن شوید که از اندازه و توانایی های تیم آن اطلاع دارید. از این گذشته، پروژه شما توسط مدیرانی که هرگز ملاقات نکرده اید یا با آنها صحبت نکرده اید مدیریت می شود. بنابراین، ضروری است که شما درک خوبی از تجربه تیم آنها، تعداد پروژه هایی که آنها انجام داده اند و اندازه تیم آنها قابل توجه است، داشته باشید. اگر آنها یک مدل داخلی و یک مدل فراساحلی دارند که اغلب آژانس های توسعه وب سایت معمولاً دارند، پس متوجه شوید که بال دریایی آنها کجاست؟ به چه زبانی ارتباط برقرار می کنند؟ زمان شما برای برقراری ارتباط با آنها چقدر است؟

شماره 9 اعتبار آنها را بررسی کنید

اعتباربخشی یکی از بهترین راه ها برای شناسایی صحت هر فرآیند تجاری است. بسیاری از نهادهای مستقل در سطح جهانی وجود دارند که به کسب و کارها و فرآیندهای آنها اعتبار می دهند و کیفیت آنها را تأیید می کنند. این اعتبارنامه ها گواه این است که خدمات آنها بر اساس استانداردهای مختلف جهانی آزمایش شده است و بنابراین آنها را قابل اعتمادتر می کند.

#10 نحوه عملکرد قیمت گذاری آنها را بیابید – مدل های تعامل

در نهایت، همیشه مطمئن شوید که در مورد مدل های تعامل و شرایط قیمت گذاری شفاف هستید. هر شرکت توسعه وب به طور متفاوتی از مشتریان خود هزینه می گیرد. برخی بر روی مدل های ساعتی و برخی دیگر روی پروژه های با قیمت ثابت کار می کنند. این مهم است که بدانید چگونه هزینه دریافت خواهید کرد. همچنین، شرایط پرداخت از یک شرکت توسعه وب به شرکت دیگر متفاوت است. برخی از آنها قبل از شروع پروژه نیاز به پرداخت کامل اولیه دارند، در حالی که برخی دیگر برنامه های ماهانه آسانی را برای کمک به مشتریان برای مدیریت امور مالی خود ارائه می دهند.

هزینه ایجاد یک وب سایت چقدر است؟

تعمیم

مجموعه نکات فوق جنبه های بسیار خوبی هستند که می توانید قبل از شروع انتخاب از بین بهترین شرکت های توسعه وب در مرحله برنامه ریزی و تحقیق در نظر بگیرید و می توانند به شما کمک کنند تصمیم بگیرید کدام شریک فناوری را انتخاب کنید. با این حال، آنها لیست کاملی از سؤالات نیستند، اما همچنان می توانند وضوح قابل توجهی را به شما ارائه دهند که کدام شرکت توسعه وب را انتخاب کنید.

پست چگونه بهترین شرکت توسعه وب را انتخاب کنیم؟ در اینجا 10 نکته فوق العاده برای اولین بار در TopDevelopers.co منتشر شده است.