• خانه
  • تکنولوژی
  • چگونه یک تجارت تحویل سوخت بر حسب تقاضا راه اندازی کنیم؟

چگونه یک تجارت تحویل سوخت بر حسب تقاضا راه اندازی کنیم؟

 تاریخ انتشار :
/
  تکنولوژی
چگونه یک تجارت تحویل سوخت بر حسب تقاضا راه اندازی کنیم؟


یکی از بهترین مزایای اپلیکیشن های موبایل تماس اضطراری است. به عبارت دیگر، اپلیکیشن‌های موبایل مفیدترین رسانه‌ای هستند که از طریق آن می‌توانید فوراً به دنبال کمک باشید. کسب و کار تحویل سوخت بر اساس تقاضا یکی از مشاغل مطمئن است که در آن می توانید راهی آسان برای نفوذ به بازار و تثبیت حضور خود پیدا کنید. جنبه دیگر این است که راه اندازی یک تجارت تحویل گاز فیزیکی یک کار دست و پا گیر است، اما راه دیگری وجود دارد که می توانید به راحتی وارد آن شوید – یک برنامه آنلاین.

ظهور آمازون فقط یک جهش بزرگ برای برنامه های کاربردی تحویل بر اساس تقاضا نبود، بلکه یک پیشرفت بی سابقه در گشودن طیف وسیعی از محصولات و خدماتی بود که مصرف کنندگان یا مصرف کنندگان می توانند به صورت آنلاین سفارش دهند. به عبارت دیگر، پس از تحویل غذا و مواد غذایی، تقریباً همه چیز به صورت آنلاین برای سفارش در نظر گرفته می شد. کسب و کار تحویل گاز بر حسب تقاضا مدلی تکراری از سایر مشاغل تحویل کالا بر اساس تقاضا است.

بر اساس Future Market Insight، «انتظار می‌رود که بازار تحویل سوخت سیار در دوره پیش‌بینی (2022-2032) CAGR 6.8 درصدی را ثبت کند. انتظار می رود ارزش این بازار در سال 2022 به 4.8 میلیارد دلار برسد و تا سال 2032 به 9.3 میلیارد دلار برسد.

محتوا

  • کسب و کار تحویل سوخت چگونه کار می کند؟
  • مزایای کسب و کار تحویل سوخت آنلاین؟
  • چگونه خدمات تحویل سوخت آنلاین از طریق اپلیکیشن موبایل را شروع کنیم؟
  • برنامه تحویل سوخت بر اساس تقاضا و پیامدهای تجاری آن
  • رهبران برتر در خدمات تحویل سوخت بر اساس تقاضا
  • چالش‌های کسب و کار تحویل سوخت
  • کسب و کار تحویل سوخت بر حسب تقاضا – آخرین مرحله

کسب و کار تحویل سوخت چگونه کار می کند؟

عملکرد برنامه تحویل گاز بسیار ساده است و هیچ پیچیدگی ندارد. کاملاً مشابه نحوه عملکرد آن در هر برنامه درخواستی، در اینجا کاربران باید مکان خود را به روز کنند و یک ویژگی مبتنی بر GPS در برنامه تحویل سوخت مکان را برای نزدیکترین تأمین کنندگان سوخت قابل مشاهده می کند.

کار تحویل سوخت

فروشنده در پمپ بنزین های اطراف می تواند مصرف کنندگان و تقاضای سوخت آنها را بر حسب گالن یا لیتر تشخیص دهد. پس از آن پسر تحویل سوخت به جایی که مشتری سرگردان است سفر می کند و در نهایت، سوخت گیری وسیله نقلیه یا خدمات تحویل در خانه او نیز امکان پذیر است.

مزایای اصلی کسب و کار تجارت آنلاین تحویل سوخت چیست؟

اگر یک تجارت سوخت آفلاین دارید، مزایای محدودی وجود دارد زیرا تجارت شما به بازدیدکنندگان و وسایل نقلیه عبوری بستگی دارد. با این حال، کسب و کار اپلیکیشن تحویل گاز بر حسب تقاضا، سود شما را چند برابر می کند، زیرا اکنون کسب و کار شما برای مشتریان و کاربران بالقوه بیشتری قابل مشاهده است. در اینجا مزایای تجاری مستقیم برنامه تحویل سوخت بر اساس تقاضا آورده شده است –

راحتی

مصرف کنندگان دوست دارند سوخت را به صورت آنلاین سفارش دهند زیرا از صف کشیدن برای پر کردن وسایل نقلیه خود با بنزین یا گازوئیل متنفرند. با یک برنامه تحویل سوخت بر حسب تقاضا، آنها به طور مکرر به صورت آنلاین و بدون منتظر ماندن نوبت خود، سفارش گاز می دادند. قابلیت استفاده بهتر باعث می شود برنامه شما عالی عمل کند و در نتیجه کسب و کار افزایش یابد.

کاهش هزینه های نگهداری

در بیشتر موارد، یک تجارت پمپ بنزین مستلزم هزینه های نگهداری بالا برای پرداخت حقوق به کارکنان بزرگ در محل و سرمایه گذاری سنگین در فروشگاه های سنتی عرضه سوخت برای اطمینان از بهره وری سوخت است. با کسب و کار اپلیکیشن تحویل سوخت برحسب تقاضا، تمام این هزینه ها تقریبا به صفر می رسد.

اتوماسیون کسب و کار نگرانی را کاهش می دهد

اتوماسیون کسب و کار از طریق ابزار نرم افزار تحویل سوخت آنلاین امکان پذیر است. هنگامی که توسعه برنامه سوخت بر اساس تقاضا را انتخاب می کنید،

چگونه خدمات تحویل سوخت آنلاین از طریق اپلیکیشن موبایل را شروع کنیم؟

کسب‌وکارهای درخواستی از هر نوعی، امروزه سودآور هستند، و توسعه یک برنامه تلفن همراه درخواستی از یک فرآیند دقیق پیروی می‌کند که تضمین می‌کند برنامه با اهداف تجاری از پیش تعریف‌شده هماهنگ است. راه اندازی یک کسب و کار تحویل سوخت نیازمند گام های دقیق زیادی است. در اینجا برخی از مقررات در کل فرآیند شما دخالت می کند.

بسیاری از عوامل برای ورود به یک کسب و کار آنلاین رایج هستند، مانند ایجاد یک طرح کسب و کار اپلیکیشن موبایل با تحقیق در روند بازار، نوشتن اهداف کسب و کارتان، جستجوی بهترین شرکت توسعه اپلیکیشن موبایل، تعیین بودجه و در نهایت ایجاد تیم خود. با استخدام توسعه دهندگان؛ با این حال، در اینجا مجموعه دیگری از مراحل بسیار مهم را ارائه می دهیم که باید قبل از انتخاب یک راه حل نرم افزاری تحویل سوخت برای کسب و کار خود از آنها اطمینان حاصل کنید. این مراحل اغلب نادیده گرفته می شوند.

فرآیند کسب و کار تحویل سوخت

مجوز را دریافت کنید

اولین و مهمترین فرآیند در مورد نحوه راه اندازی کسب و کار اپلیکیشن تحویل سوخت، دریافت مجوز تایید شده توسط مقامات محلی حاکم بر این تجارت است. برای اطمینان از اینکه تجارت تحویل گاز بر حسب تقاضا به خوبی انجام می شود، باید تمام مراحل قانونی را با رعایت هنجارها، مهلت ها و سایر شرایط مرتبط طی کنید. به عنوان مثال، در ایالات متحده، استارت آپ های تحویل سوخت به شدت از مقررات EPA و PHMSA پیروی می کنند. تا حدودی سختگیرانه یا سست، اما عمدتاً در سراسر جهان پمپ بنزین ها و پمپ بنزین های عرضه کننده گازوئیل و بنزین از دستورالعمل های مشابه اعمال شده توسط مقامات محلی پیروی می کنند.

سازماندهی ناوگان تحویل سوخت

از کامیون های تحویل سوخت گرفته تا دستگاه های پخش سیار و وسایل نقلیه، کسب و کار شما باید برای انواع چالش های حمل و نقل و تدارکات آماده باشد. ساخت ناوگان وسایل نقلیه سوخت رسانی (کوچک و بزرگ) یکی از مهم ترین عوامل قبل از راه اندازی کسب و کار شما است.

رانندگان اختصاصی را استخدام کنید

از آنجایی که بنزین یک ماده خطرناک (HAZMAT) است، باید ارتشی از رانندگان کامیون یا کامیون تحویل سوخت به خوبی آموزش دیده و حرفه ای بسازید تا مواد قابل احتراق یا بسیار قابل اشتعال را برای حمل و نقل از یک مکان به مکان دیگر حمل کنند. رانندگان آموزش دیده و تامین کنندگان سوخت در نحوه تحویل ایمن بنزین به خوبی آشنا هستند.

شبکه تامین کنندگان سوخت

شما باید با تمام تامین کنندگان سوخت که ممکن است دارای مجوز و پمپ بنزین در مناطق باشند شریک شوید. این به این دلیل است که شما هرگز نمی‌دانید سفارش‌های تحویل آنلاین سوخت از کجا می‌آیند و ممکن است لازم باشد آن سفارش را در اسرع وقت به نزدیک‌ترین تامین‌کنندگان سوخت ارسال کنید. سریعترین تحویل کلید هر کسب و کار درخواستی است که در صورت عدم موفقیت کسب و کار می تواند با چالش های زیادی روبرو شود.

برنامه تحویل سوخت بر اساس تقاضا و پیامدهای تجاری آن

امروزه که همه چیز بر روی یک دستگاه دستی در دسترس است، تحویل گاز بر حسب تقاضا نیز امکان پذیر است. در واقع، با توجه به تقاضاهای بالای کاربران، توسعه برنامه های کاربردی بر اساس تقاضا امروزه به یک هنجار تجاری رایج برای شرکت ها تبدیل شده است.

علاوه بر رساندن سوخت به منازل و محل کار، تحویل سوخت اضطراری در امتداد بزرگراه ها و مناطق دورافتاده به یک ضرورت اساسی تبدیل شده است. در بسیاری از تصادفات، صاحبان وسایل نقلیه فراموش می کنند قبل از عزیمت به مقصد، خودروها و کامیون های خود را پر از بنزین کنند. در همین حین وقتی گیج بنزین زنگ می زند وحشت می کنند و خود را درمانده می بینند.

برنامه تحویل سوخت بر اساس تقاضا می تواند به عنوان یک نجات دهنده باشد. از این رو کسب و کار تحویل گاز آنلاین چیزی ناشناخته است و می توانید با جستجوی بهترین شرکت های توسعه اپلیکیشن موبایل در زمان مناسب وارد آن شوید، طرح کسب و کار خود را توضیح دهید و در نهایت روی پروژه خود با هم کار کنید.

رهبران برتر در خدمات تحویل سوخت بر اساس تقاضا

بسیاری از بهترین شرکت‌های تحویل سوخت درخواستی در بازار وجود دارند که از طریق یک برنامه کاربردی تلفن همراه تحویل گاز آنلاین فعالیت می‌کنند. در اینجا چند مورد برای توجه شما وجود دارد –

CAFU

خدمات خودرو سیار CAFU در امارات متحده عربی که با نام تجاری “خدمات تحویل سوخت و صرفه جویی در زمان برای وسایل نقلیه” شناخته می شود، به کاربران و مصرف کنندگان این امکان را می دهد که هنگام بازدید از پمپ بنزین ها در زمان زیادی صرفه جویی کنند زیرا می توانند از طریق برنامه موبایل هر نوع سوخت را در درب منزل خود سفارش داده و دریافت کنند. . با این حال، مدل کسب و کار تحویل سوخت آنلاین این برنامه منحصر به فرد است. این برنامه فوق العاده فراتر از خدمات اولیه خود است زیرا خدمات شستشوی ماشین، تعویض روغن موتور، تعویض باتری و لاستیک را در نوک انگشت شما ارائه می دهد.

تقویت کننده

هر راه اندازی تحویل گاز باید Booster را به عنوان مرجعی برای طرح تجاری تحویل سوخت خود بررسی کند. بوستر ادعا می کند که آنها “یک سرویس تحویل سوخت پاک تر را دوباره اختراع کرده اند تا انرژی را مستقیماً از منبع به وسیله نقلیه منتقل کند.” بوستر معمولا نیاز به چرخ های چند اکسل و ذخیره سوخت را کاهش می دهد. بنزین به طور مستقیم به مشتریان تحویل داده می شود و بیش از نیاز پمپ بنزین ها است. انرژی های تجدیدپذیر، بنزین، دیزل یا بیودیزل و DEF و غیره. در هر مکان و هر زمان تحویل داده می شود. این برنامه همچنین سیستم های صورتحساب یکپارچه ای مانند USBank، WEX، Voyager و COMDATA را برای تسهیل تراکنش های آسان ارائه می دهد.

پرکردن

فیلد به ارائه خدمات خرده فروشی بنزین و گازوئیل از طریق یک برنامه فوق العاده موبایلی معروف است. بهترین بخش برنامه قیمتی است که کاربران می پردازند – این قیمت های محلی متوسط ​​هستند. اکثر تحویل‌ها رایگان هستند و برای مصرف‌کنندگان هزینه اضافی ندارند – و این استراتژی باعث می‌شود این طرح تجاری تحویل سوخت بر حسب تقاضا ارزش بررسی داشته باشد. پس چگونه به این امر می رسند؟ خوب، خدمات ارائه شده همانطور که مالکان ادعا می کنند ایمن و ایمن تر هستند. پیام تجاری می گوید بزرگترین مزیت، صرفه جویی در زمان زیادی در انتظار برای پر کردن سوخت است. لجستیک و هر چیز دیگر توسط شرکت ها انجام می شود و مشتریان نیازی به نگرانی در مورد چیزی ندارند.

چالش‌های کسب و کار تحویل سوخت

در اینجا چند مانع وجود دارد که ممکن است هنگام راه اندازی یک تجارت تحویل سوخت در منطقه خود با آن روبرو شوید. می توانید این لیست را بررسی کنید و با دقت با آن کار کنید تا عملیات تجاری بی عیب و نقصی داشته باشید.

دارایی، مالیه، سرمایه گذاری

سوخت‌ها از هر نوع مانند گازوئیل، بیودیزل، بنزین، گاز طبیعی فشرده و غیره بدون شک گران هستند و از این رو مدیریت بودجه برای راه‌اندازی تجارت تحویل سوخت در داخل یا بین‌المللی امری پرهزینه است. قبل از شروع یک کسب و کار کامل تحویل گاز، باید یک سرمایه گذاری خوب پیدا کنید – یا یک استارت آپ یا سرمایه گذاری جمعی.

ایمنی و امنیت

از آنجایی که سوخت گران است و به راحتی قابل اشتعال است، ایمنی و امنیت سوخت یکی از بزرگترین چالش ها برای تجارت تحویل سوخت است. اخذ مجوز از مقامات لازم – فدرال یا ایالتی – از اهمیت بالایی برخوردار است. شما باید با داشتن کلیه مدارک، مجوزها و سایر مسائل قانونی و مجوزهای لازم برای روان سازی فعالیت های تجاری خود از مشاوره حقوقی استفاده کنید.

نیروی کار ویژه آموزش دیده

سوخت یک مایع بسیار قابل اشتعال است و بنابراین در زیر مواد خطرناک HAZMAT قرار می گیرد و بنابراین نیاز به پاسخ دهندگان اضطراری آموزش دیده ویژه دارد. علاوه بر این، افراد تحویل‌دهنده باید به خوبی از بایدها و نبایدها هنگام حمل بنزین از مکانی به مکان دیگر آگاه باشند. به طور کلی، شما باید در استخدام کارکنان یا نیروی کار خود برای کسب و کار تحویل سوخت خود بسیار دقت کنید.

کسب و کار تحویل سوخت بر حسب تقاضا

به‌عنوان یک راه‌اندازی تحویل سوخت، به دو چیز در اولویت اصلی نیاز دارید. چگونه شروع کنید و چه کسی برنامه را برای کسب و کار شما توسعه خواهد داد. از آنجایی که قبلاً راهنمای نحوه راه‌اندازی یک کسب‌وکار تحویل سوخت را خوانده‌اید، آخرین گام برای راه‌اندازی مطمئن کسب‌وکار تحویل بنزین آنلاین، استخدام توسعه‌دهندگان برنامه‌های استارت‌آپ برای کار بر روی پروژه شما و ارائه یک راه‌حل اپلیکیشن موبایل با کیفیت است.

پست چگونه یک کسب و کار تحویل سوخت بر حسب تقاضا راه اندازی کنیم؟ اولین بار در TopDevelopers.co ظاهر شد.