• خانه
 • تکنولوژی
 • چگونه یک شرکت توسعه دهنده وب به رونق کسب و کار شما کمک می کند

چگونه یک شرکت توسعه دهنده وب به رونق کسب و کار شما کمک می کند

 تاریخ انتشار :
/
  تکنولوژی
چگونه یک شرکت توسعه دهنده وب به رونق کسب و کار شما کمک می کند


هنگامی که صحبت از موفقیت در کسب و کار آنلاین می شود، دو مورد از همه مهمتر هستند: داشتن یک حضور آنلاین پایدار و ارائه یک وب سایت با کیفیت به مشتریان. و برای داشتن یک وب سایت موثر، به یک شرکت توسعه وب قابل اعتماد نیاز دارید که چشم انداز آنلاین کسب و کار شما را درک کند و درآمد بیشتری ایجاد کند. بنابراین، اگر به فکر ساختن یک وب سایت برای راه اندازی کسب و کار خود هستید، باید بدانید که چگونه توسعه وب موثر می تواند مسیر موفقیت شما را آسان کند.

بدون شک، یک وب سایت حرفه ای ستون فقرات کسب و کار شماست. داشتن یک وب سایت موثر به اندازه راه اندازی یک تجارت مهم است. در این دنیای دیجیتال، فکر کردن به موفقیت در کسب و کار بدون داشتن یک وب سایت فقط تخیل است. همانطور که مردم به طور فزاینده ای فناوری را درک می کنند، حضور آنلاین یک تجارت، صرف نظر از صنعت، تأثیر بسزایی در موفقیت آن دارد.

در این مقاله، ما به شما نشان می دهیم که چرا یک شرکت توسعه وب می تواند به شما کمک کند تا شروعی عالی برای کسب و کار خود داشته باشید. اما ابتدا چند چیز اساسی نوشتیم.

حقایق جالب در مورد وب سایت کسب و کار

حقایق جالب در مورد وب سایت کسب و کار

 • بر اساس گزارش دفتر مدیریت کسب و کارهای کوچک، 31.7 میلیون کسب و کار کوچک در ایالات متحده وجود دارد، اگرچه تقریبا 50 درصد از آنها بدون وب سایت فعالیت می کنند.
 • 44 درصد از کسب و کارهای کوچک دارای وب سایت، ناامیدی خود را از وب سایت های موجود از نظر پاسخ گویی، کاربرپسندی و طراحی ابراز کردند.
 • مطالعه دیگری نشان می دهد که اگر وب سایت شما ضعیف طراحی شده باشد، می توانید 38 درصد از مشتریان خود را از دست بدهید.
 • همچنین مهم است که توجه داشته باشید که حدود 38.5٪ از کاربران کسب و کار شما را بر اساس ظاهر وب سایت شما ارزیابی می کنند.
 • یک مشکل نگران کننده این است که اگر وب سایت شما کند باشد، 40 درصد از مشتریان خود را از دست خواهید داد.
 • بنابراین، حقایق زیادی وجود دارد که ممکن است متوجه شوید که شرکت‌ها به وب‌سایت‌ها نیاز دارند، و آن‌هایی که وب‌سایت دارند باید مشکلاتی را که با وب‌سایت‌های موجود خود با آن مواجه هستند، تجدید نظر کنند.

چرا به یک وب سایت نیاز دارید؟

«معنای وب سایت در دنیای امروز چیست؟» سوالی درست است که هر کسب و کار تازه ای می خواهد بداند. و تنها پاسخ ساده به این سوال “دسترسی به اطلاعات” است. در دنیای دیجیتالی شدن، شما باید یک وب سایت داشته باشید. در اصل، یک وب سایت با ارائه تمام اطلاعاتی که می خواهید با مشتریان خود به اشتراک بگذارید یا خدمات ارائه دهید یا محصولات را بفروشید، به تمام اهداف شما خدمت می کند.

چگونه یک وب سایت به رشد کسب و کار کمک می کند؟

با تحقیق آسان در مورد خدمات و محصولات خود در صفحه وب سایت خود، با دستیابی به مخاطبان یا مشتریان در سراسر مرزها، کسب و کار خود را به سرعت گسترش می دهید. علاوه بر این، وب سایت شما یک “نقطه قرارداد” مناسب را ارائه می دهد تا مشتریان شما بتوانند با شما تماس بگیرند و درباره محصولات و برندهای شما اطلاعات بیشتری کسب کنند.

اهداف اصلی یک وب سایت تجاری

چرا به یک وب سایت نیاز دارید

به طور موثر کسب و کار آنلاین خود را نشان دهید: با یک وب سایت، یک ویترین مجازی یا کسب و کار خود را در اختیار مشتریان خود قرار می دهید.

ایجاد هویت برند: یک وب سایت با طراحی تعاملی و اطلاعات قابل اعتماد باعث اعتماد مشتریان می شود.

در دسترس بودن 24/7: هنگامی که شما یک وب سایت دارید، کسب و کار شما را به صورت 24 ساعته در دسترس مشتریان قرار می دهد.

پیشبرد فروش: هدف نهایی کسب و کار شما فروش خدمات و محصولات شماست. یک وب‌سایت خوب با ارائه محیطی سریع‌تر و راحت‌تر به مشتریان، فروش را ارتقا می‌دهد.

آیا می دانستید آنچه که ما در اینجا پیشنهاد کرده ایم توسعه وب موثر است؟

بنابراین، باید مطمئن شوید که وب‌سایتی دارید که از روندهای مدرن در طراحی وب استفاده می‌کند و تقاضای نسلی را که فناوری را می‌شناسند برآورده می‌کند. پاراگراف های زیر با پاسخ به این سوال اساسی می آیند که چگونه یک شرکت توسعه اپلیکیشن وب به شما کمک می کند تا کسب و کار خود را راه اندازی کنید. کاوش؛

چرا توسعه دهندگان وب یا یک شرکت توسعه وب برای کسب و کار شما مهم هستند؟

از آنجایی که یک وب سایت راهی برای گسترش آگاهی در مورد خدمات یا محصولات است، توسعه وب تضمین می کند که وب سایت شما به طور مؤثر اهداف شما را به مشتریان خود منتقل می کند. وب سایت با دسترسی در دسترس به اطلاعات و ناوبری روان اهداف تجاری شما را برآورده می کند. هنگامی که با یک شرکت توسعه وب تماس می گیرید، آنها؛

نیاز را بررسی کنید

یک شرکت توسعه وب خوب تضمین می کند که وب سایت شما برای خدمت به اهداف شما بهینه شده است. با مطالعه الزامات، انجام تحقیقات دقیق و تجزیه و تحلیل رقابتی شروع می شود.

پیشنهاد کارشناسی

مشاوران توسعه وب شما یک راه حل جایگزین در صورت یافتن نقاط ضعف در محدوده پروژه ارائه می دهند.

طرحی که مطابق با آخرین روندها باشد

یک آژانس توسعه وب تضمین می کند که طراحی وب سایت شما مطابق با آخرین روندهای طراحی وب سایت است که تأثیر عمیقی بر فرآیندهای فکری مشتریان دارد. ناوبری بهتر دسترسی سریع مشتریان به چیزها و تعامل با خدمات و محصولات را تضمین می کند.

وب سایت های با کیفیت بالا

استخدام توسعه دهندگان وب سایت از یک شرکت معتبر توسعه وب تضمین می کند که وب سایت با استفاده از فناوری مناسب برنامه ریزی شده است. یک وب سایت خوب جذابیت زیبایی شناسی ارائه می دهد که تأثیر قابل توجهی بر روند تفکر مشتریان شما دارد. این بدان معنی است که مشتریان شما محصولاتی را خریداری می کنند یا از خدمات استفاده می کنند و دوست دارند با الزامات تکرار شونده بازگردند.

همکاری تیمی

یک آژانس توسعه وب تیمی را برای کار روی پروژه شما فراهم می کند و همکاری تیمی بهتر منجر به توسعه محصول با کیفیت بالا می شود. به عنوان مثال، توسعه وب فرآیندی است که در آن طراحی و توسعه باید پشت سر هم کار کنند. آنها مجموعه بزرگی از توسعه دهندگان دارند که فناوری ها و زبان های برنامه نویسی مختلفی را می دانند که به بهترین وجه نیازهای پروژه شما را برآورده می کند.

هنگامی که با یک شرکت توسعه وب تماس می گیرید، آنها تیمی را ایجاد می کنند که توسط مدیر پروژه رهبری می شود و توسط رهبران تیم پشتیبانی می شود. مهندسان نرم افزار این گروه نه تنها در زبان برنامه نویسی مربوطه خود متخصص هستند، بلکه مهارت های ارتباطی خوبی نیز دارند. این بدان معنی است که آنها به راحتی با هم ارتباط برقرار می کنند و محدوده پروژه شما را درک می کنند.

صرفه جویی در هزینه های توسعه

هزینه توسعه یک وب سایت بسته به عوامل مختلفی از جمله؛

 • می خواهید با وب سایت خود به چه چیزی برسید؟
 • برای رسیدن به اهداف خود به چه ویژگی هایی نیاز دارید؟
 • پیچیدگی ویژگی ها
 • چه کسی وب سایت شما را می سازد

این عوامل به شدت بر هزینه توسعه وب تأثیر می گذارد. شما می توانید با برون سپاری پروژه های توسعه وب سایت به شرکتی که خدمات توسعه وب مقرون به صرفه ارائه می دهد، در هزینه های زیادی صرفه جویی کنید. یک شرکت توسعه وب خوب به شما کمک می کند محصولات قابل اعتمادی ایجاد کنید که وب سایت شما را بسیار کارآمد نگه می دارد و در طولانی مدت در هزینه های نگهداری وب سایت صرفه جویی می کند.

شما پروژه های با کیفیت بالا دریافت می کنید

یک شرکت توسعه وب اغلب ابزارهای خاصی از جمله مدیریت پروژه و ابزارهای همکاری بر اساس پروژه های خاص را ارائه می دهد. این بدان معناست که پروژه به طور مداوم در حال تحول خواهد بود و شما آن را در مهلت مقرر دریافت خواهید کرد.

آخرین افکار

وقتی نوبت به پایان می رسد، مشتریان زمان را به هزینه ارزش می دهند. آنها خدمات سریع تر، روان تر و راحت تر را نسبت به فرآیندهای پیچیده و غیرفعال ارزش می دهند. و تنها یک آژانس طراحی و توسعه وب خوب می تواند به شما کمک کند تا همه این موارد را به مشتریان خود ارائه دهید. بنابراین اگر در حال برنامه‌ریزی یا برنامه‌ریزی برای ایجاد یک وب‌سایت هستید، همین امروز با شریک مورد اعتماد خود تماس بگیرید و مطمئن شوید که کسب‌وکارتان به پیشرفت خود ادامه می‌دهد.

نشریه چگونه یک شرکت توسعه وب به کسب و کار شما کمک می کند برای اولین بار در TopDevelopers.co ظاهر شد.