• خانه
  • تکنولوژی
  • چگونه یک کسب و کار سودآور مانند Airbnb راه اندازی کنیم؟

چگونه یک کسب و کار سودآور مانند Airbnb راه اندازی کنیم؟

 تاریخ انتشار :
/
  تکنولوژی
چگونه یک کسب و کار سودآور مانند Airbnb راه اندازی کنیم؟


بیشتر مسافران در طول سفر خود به دنبال تجربه های همه جانبه هستند. اکنون شرایط برای متخصصانی که برای سفر کاری به خارج از کشور می روند، تفاوتی ندارد. تجربه اصیل مقصد سفر زمانی که آنها در میان مردم محلی اقامت می گیرند، نهایت لذت را می برند. چیزی مشابه دو دهه پیش توسط Airbnb امکان پذیر شد.

بازار Airbnb که در یک کشور شروع به کار کرد، به بیش از 1 میلیون شهر در 191 کشور با بیش از 6 میلیون فهرست گسترش یافته است. Airbnb با بیش از 4 میلیون میزبان و 150 میلیون مهمان، مفتخر است که بیش از 1 میلیارد اقامت رزرو کرده است.

بازار همتا به همتا با 25 درصد سهم بازار، پیشتاز بازار املاک اجاره ای است. درآمد و سود ناخالص Airbnb با افزایش فهرست‌ها و رزروها از روز راه‌اندازی به‌طور پیوسته در حال افزایش بوده است.

محبوبیت کسب و کار Airbnb شما را به تلاش در کسب و کار املاک اجاره ای علاقه مند می کند، اکنون زمان مناسبی برای راه اندازی کسب و کاری مانند Airbnb است. بیایید همه چیز درباره کسب و کار Airbnb را با جزئیات بدانیم.

محتوا

  • کسب و کار Airbnb چگونه کار می کند؟
  • چگونه بدون داشتن ملک یک کسب و کار Airbnb راه اندازی کنیم؟
  • هزینه راه اندازی کسب و کار Airbnb چقدر است؟
  • آیا می خواهید یک برنامه تجاری مانند Airbnb ایجاد کنید؟

Airbnb Business چگونه کار می کند؟

Airbnb یک بازار اجاره ای است که بستری را برای افراد محلی که می خواهند میزبان مسافران یا اجاره فضایی در آپارتمان خود برای مدتی باشند و مهمانانی (مسافران) که به دنبال محل اقامت هستند، فراهم می کند. بازار انقلابی Airbnb با مفهومی منحصر به فرد در حال کسب مزیت بازار است. فراتر از سازماندهی اقامت در هتل، Airbnb تلاش می کند تا تجربه ای متنوع، فراگیر و معتبر ایجاد کند که به شما کمک می کند تا سفر را برای همیشه فراموش نشدنی کنید.

میزبانانی که به دنبال فهرست کردن ملک هستند باید جزئیاتی را در مورد ملک اضافه کنند و به دنبال آن عکس هایی با کیفیت بالا که منحصر به فرد بودن ملک را برجسته می کند، اضافه کنند. مهمانانی که در جستجوی ملک هستند، نتایج جستجوی مشابهی دریافت می کنند، سپس درخواست رزرو را به میزبانان ارسال می کنند. پس از تایید رزرو، میهمان پرداخت را انجام می دهد که پس از کسر هزینه سرویس به میزبانان واریز می شود.

سپس وارد بخش دیگری شوید که به شما امکان می‌دهد نحوه ورود به کسب و کار Airbnb را بیابید و بدون داشتن ملک، یک تجارت Airbnb را یکپارچه اداره کنید.

چگونه یک کسب و کار Airbnb را بدون مالکیت راه اندازی کنیم؟

چگونه یک کسب و کار Airbnb راه اندازی کنیم

پیوستن به راش طلا – توسعه کسب و کاری مانند Airbnb حرکت خوبی است. زمانی که کسب و کار به درستی شروع و راه اندازی شود، موفقیت و شکوفایی فوق العاده ای به ارمغان می آورد. در اینجا مراحلی وجود دارد که باید برای راه اندازی کسب و کار Airbnb خود دنبال کنید.

بازار تخصصی خود را مشخص کنید

در ابتدا، مکانی را که می خواهید خدمات منحصر به فرد اجاره ملک را ارائه دهید، تعیین کنید. با شناسایی مشتریان هدف مانند پروازهای مکرر یا مسافران شرکتی و سپس تجزیه و تحلیل ترجیحات اقامت آنها شروع می شود. سپس از میزبانان محلی دعوت کنید تا اموال خود را فهرست کنند و شروع به میزبانی از مهمانان کنید تا پول نقد زیادی کسب کنید.

کسب و کار خود را قانونی کنید

هنگامی که یک بازار خاص را شناسایی کردید و یک نام تجاری مدرن به آن دادید، مهم است که کسب و کار خود را ایجاد کنید – یک شخص حقوقی. اگر دارایی‌هایی دارید که می‌خواهید در کسب و کار Airbnb فهرست کنید، می‌توانید با انتخاب یک شرکت با مسئولیت محدود به عنوان شخصیت حقوقی خود از املاک و مستغلات خود محافظت کنید.

محاسبه مالیات

شما باید مالیات فروش بپردازید تا میزبان ها بتوانند فضای موجود را به مهمانان اجاره کنند. مالیات بر فروش بر اساس تعداد اقامت رزرو شده از طریق پلت فرم محاسبه می شود. ماهانه محاسبه می شود و می توانید ماهانه یا سه ماهه پرداخت کنید.

مجوز و مجوز بگیرید

برخی از مناطق محلی به مردم اجازه نمی دهند مکانی را برای مسافران کوتاه مدت اجاره کنند. کسب و کارها باید مجوز و مجوز فعالیت یک کسب و کار اجاره ای مانند Airbnb را در نظر بگیرند. شما می توانید کسب و کار را در یک آژانس محلی محلی ثبت کنید و باید مجوز مالیات اقامتگاه یا گواهی TOT دریافت کنید.

یک حساب تجاری ایجاد کنید

برای جدا کردن تراکنش های شخصی و تجاری، یک حساب تجاری باز کنید. حسابداری و حسابداری را آسان می کند. در طول ممیزی خیالتان راحت خواهد بود زیرا تطبیق حساب ها امکان ورودی های تکراری را از بین می برد.

بیمه بگیرید

شما باید با یک شرکت بیمه عمومی شریک شوید که تمام املاک ثبت شده و اجاره شده توسط میزبان را برای هر گونه خسارت بیمه می کند. در صورت استخدام کارمندان برای مدیریت اموال، بیمه غرامت کارگران نیز مهم است.

تحلیل بازار املاک و مستغلات

تجزیه و تحلیل رقابت برای دانستن اینکه چه املاک اجاره ای، امکانات رفاهی و قیمت هایی که ارائه می دهند بسیار حیاتی است. این به شناسایی شکاف ها و تهیه یک ساختار قیمت گذاری رقابتی کمک می کند. قیمت مناسب و پیشنهاد منحصر به فرد کاربران را در سراسر جهان جذب می کند و شانس استفاده از پلتفرم را افزایش می دهد.

طرح کسب و کار صنایع دستی

ضروری است که قبل از شروع یک کسب و کار Airbnb یک طرح تجاری ایجاد کنید. ایجاد یک طرح کسب و کار با توسعه یک ساختار تجاری ادامه می یابد که مشخص می کند چه کسی مهمان و میزبان خواهد بود و چه کسی به شکایات مشتریان رسیدگی خواهد کرد. علاوه بر تحقیقات مخاطب هدف، استراتژی های کسب درآمد باید همراه با هزینه ها محاسبه شود. بر این اساس به ایجاد یک برنامه بازاریابی کمک می کند.

یک فهرست Airbnb ایجاد کنید

فهرست‌بندی املاک یکی از جنبه‌های ضروری کسب‌وکار سودآور Airbnb است، بنابراین دارایی‌ها باید با تمام جزئیات ضروری که در برچسب‌های مختلف تعریف شده‌اند، فهرست شوند. به عنوان مثال، توضیحات ملک، عکس ها، امکانات رفاهی، تعداد افراد مجاز، حیوانات خانگی مجاز یا غیر مجاز و سایر مشخصات به مهمانان قبل از بازدید درک کاملی از ملک می دهد.

وب سایت بسازید

هنگامی که تمام تکالیف خود را انجام دادید، وقت آن است که با بهترین توسعه وب سایت مدیریت شده Airbnb، کسب و کار خود را بازاریابی کنید. یک وب سایت با عملکرد بالا با طراحی بصری بسازید که استفاده و پیمایش آسان است. می‌توانید از توسعه‌دهندگان وب‌سایت قابل اعتماد کمک بگیرید تا یک وب‌سایت با کیفیت با تمام ویژگی‌های پیشرفته، طراحی و باطن طراحی شده با دقت داشته باشید.

هزینه راه اندازی یک کسب و کار شبیه Airbnb چقدر است؟

راه اندازی استارتاپی مانند Airbnb از نظر پول، تلاش و زمان یک تجارت پرهزینه است. میانگین هزینه راه اندازی یک کسب و کار Airbnb بین 16000 تا 50000 دلار بسته به عوامل مختلفی مانند کشورهایی که کسب و کار در آن راه اندازی خواهد شد، جمع آوری مجوزها و مجوزها، مالیات، بیمه، و هزینه های توسعه وب و اپلیکیشن متفاوت است. همانطور که استارتاپ به مناطق جغرافیایی بیشتری گسترش می یابد، هزینه ها نیز بر همین اساس افزایش می یابد. با این حال، پتانسیل درآمد در این چشم انداز آن را به یک سرمایه گذاری سودآور تبدیل می کند.

آیا می خواهید برنامه ای مانند Airbnb بسازید؟

چشم انداز درخواستی دنیا را طوفان می کند. اگر می‌خواهید با راه‌اندازی یک سرمایه‌گذاری جدید مانند Airbnb وارد توسعه برنامه‌های درخواستی شوید، باید کارهای پشت صحنه را کامل کنید. این کار با شناسایی هدف و ماموریت کسب و کار شروع می شود و سپس جستجو برای توسعه دهندگان برنامه های نوپا که می توانند به توسعه برنامه ای مانند Airbnb کمک کنند، اصلاح می شود.

هنگامی که جستجوی خود را برای بهترین شریک فناوری کامل کردید، ایده برنامه و لیست ویژگی های برنامه را با تحلیلگران تجاری و مشاوران فناوری در میان بگذارید. این به شما کمک می کند تا اهداف تجاری خود را در ارتباط با Airbnb، مانند توسعه برنامه، محقق کنید.

جمع بندی آن

پیش‌بینی‌های مالی پیرامون کسب‌وکارهای مشابه Airbnb می‌گویند که آینده چنین کسب‌وکارهایی روشن خواهد بود. تعداد فزاینده افرادی که ترجیح می دهند اجاره تعطیلات را به جای اقامت در هتل ترجیح دهند تا از تجربه اصیل فرهنگ ها و غذاهای مختلف در میان این افراد محلی لذت ببرند، انگیزه ای برای رشد این صنعت ایجاد می کند. اگر مالکی هستید که می‌خواهید از این فرصت استفاده کنید، راهنما به شما کمک می‌کند چگونه یک کسب‌وکار Airbnb را از ابتدا شروع کنید. توسعه بازار همتا به همتا را ادامه دهید، که بازده خوبی در آینده به همراه دارد.

دو سنت من: اگر می خواهید کسب و کار خود را با تبلیغات گسترده راه اندازی کنید. ترجیح می‌دهید با یک شرکت توسعه‌دهنده برنامه تلفن همراه قابل اعتماد که از توسعه و طراحی برای پشتیبانی و حفظ خدمات مراقبت می‌کند، شریک شوید. اگر به کمک نیاز دارید، از مشاوران تجاری کمک بگیرید تا هوا را پاک کنید.

پست چگونه یک کسب و کار سودآور مانند Airbnb راه اندازی کنیم؟ اولین بار در TopDevelopers.co ظاهر شد.