چگونه Shopify خود را با ChatGPT فعال کنیم؟

 تاریخ انتشار :
/
  تکنولوژی
چگونه Shopify خود را با ChatGPT فعال کنیم؟


هنگامی که به راه اندازی یک کسب و کار خرده فروشی آنلاین فکر می کنید، اولین چیزی که به ذهن شما می رسد این است که بازگشت سرمایه سریع و بازدهی سودآور داشته باشید. Shopify یک پلتفرم تجارت الکترونیک است که به هر کسی اجازه می دهد یک فروشگاه آنلاین ایجاد کند و محصولات خود را بفروشد.

این پلتفرم محبوب است زیرا استفاده از آن آسان، قابل تنظیم، ایمن و مقیاس پذیر است. ابزارها و ویژگی‌های مختلفی را برای کمک به بازرگانان و فروشندگان برای رشد تجارت خود ارائه می‌کند، مانند بازاریابی، تجزیه و تحلیل، مدیریت موجودی، و پشتیبانی مشتری.

 • آسان برای استفاده: Shopify یک رابط کاربر پسند دارد که به شما امکان می دهد فروشگاه خود را طراحی کنید، محصولات را اضافه کنید و سفارشات را با چند کلیک مدیریت کنید.
 • امکان سفارشی سازی: Shopify هزاران تم و برنامه دارد که می توانید از آنها برای سفارشی کردن ظاهر و عملکرد فروشگاه آنلاین تجارت الکترونیک خود بر اساس اولویت ها و نیازهای خود استفاده کنید.
 • مطمئنا: Shopify یک محیط میزبانی امن برای فروشگاه آنلاین شما با رمزگذاری SSL، انطباق PCI و پشتیبانی 24/7 فراهم می کند.
 • بازار یابی: Shopify به شما کمک می کند تا تجارت خود را با SEO، رسانه های اجتماعی، بازاریابی ایمیلی و ابزارها و خدمات تجزیه و تحلیل توسعه دهید.

محتوا

 • ChatGPT چیست؟
 • چگونه یک چت بات تجربه کاربری را برای تجارت الکترونیکی شما بهبود می بخشد؟
  • این به صاحبان فروشگاه های آنلاین کمک می کند تا با مشتریان تعامل داشته باشند و فروش را افزایش دهند
  • توصیه های شخصی محصول را ارائه می دهد و به سوالات پاسخ می دهد
  • کشف و توصیه محصول را ارائه می دهد
  • در بازاریابی و مدیریت کمک می کند
 • ChatGPT در Shopify – مراحل راه اندازی و سفارشی سازی

ChatGPT – طلوع انقلاب جدید کسب و کار

کسب و کارهای آنلاین زمانی رشد سریعی خواهند داشت که بهترین UX را ارائه دهند. یکی از نگرانی‌های اصلی در مورد تجربه کاربر، سریع‌ترین وضوح برای پرسش‌ها و نگرانی‌های مطرح‌شده است.

ChatGPT می تواند به شما کمک کند تا با مشتریان و مشتریان احتمالی خود تعامل داشته باشید، به سؤالات آنها پاسخ دهید، بازخورد و پیشنهادات خود را ارائه دهید و اعتماد و وفاداری ایجاد کنید. یک ربات چت می تواند به شما در صرفه جویی در زمان و هزینه، افزایش ترافیک و تبدیل ها و افزایش شناخت و شهرت برندتان کمک کند.

ربات ابزار قدرتمندی است که می تواند به شما کمک کند کسب و کار آنلاین خود را توسعه دهید زیرا می تواند محتوای جذاب و مرتبط برای وب سایت، وبلاگ، رسانه های اجتماعی، بازاریابی ایمیلی و موارد دیگر تولید کند.

چگونه یک چت بات تجربه کاربری را برای تجارت الکترونیکی شما بهبود می بخشد؟

ChatGPT، یک ربات گفتگوی قدرتمند، می تواند UX فروشگاه های تجارت الکترونیک آنلاین شما را به روش های مختلفی بهبود بخشد.

در اینجا به چند مورد اشاره می شود:

این به صاحبان فروشگاه های آنلاین کمک می کند تا با مشتریان تعامل داشته باشند و فروش را افزایش دهند

ChatGPT یک ابزار هوش مصنوعی قدرتمند برای صاحبان فروشگاه های آنلاین است که می خواهند با مشتریان خود درگیر شوند و فروش خود را افزایش دهند. از پردازش زبان طبیعی (NLP) و یادگیری عمیق برای ایجاد ربات‌های گفتگوی شخصی و مکالمه‌ای استفاده می‌کند که می‌تواند به سؤالات پاسخ دهد، توصیه‌هایی ارائه کند و تخفیف‌هایی ارائه دهد.

این به صاحبان فروشگاه های آنلاین کمک می کند تا اعتماد، وفاداری و رضایت را در بین مشتریان خود ایجاد کنند و نرخ تبدیل و درآمد خود را افزایش دهند.

توصیه های شخصی محصول را ارائه می دهد و به سوالات پاسخ می دهد

ChatGPT یک سیستم هوش مصنوعی محاوره‌ای است که می‌تواند توصیه‌های شخصی‌سازی شده محصول را ارائه کند و بر اساس ترجیحات و نیازهای کاربر به سؤالات پاسخ دهد. از پردازش زبان طبیعی و یادگیری عمیق برای درک هدف و زمینه کاربر و ایجاد پاسخ‌های مرتبط و جذاب استفاده می‌کند.

ChatGPT همچنین ممکن است از بازخورد و رفتار کاربر برای بهبود عملکرد خود در طول زمان یاد بگیرد.

کشف و توصیه محصول را ارائه می دهد

ChatGPT می‌تواند اولویت‌ها و نیازهای مشتری را درک کند و توصیه‌های مربوطه و شخصی‌سازی‌شده محصول را بر اساس درخواست‌های آنها ایجاد کند. این می تواند تبدیل ها و فروش را افزایش دهد و تجربه خرید لذت بخشی را ایجاد کند.

در بازاریابی و مدیریت کمک می کند

اینها فقط کاربران و مشتریان فروشگاه تجارت الکترونیک آنلاین شما نیستند. صاحبان مشاغل همچنین می توانند از استفاده از ChatGPT برای Shopify سود زیادی ببرند. این ربات می تواند به سیستم موجودی فروشگاه آنلاین متصل شود تا به روز رسانی های لحظه ای در مورد سطح موجودی و در دسترس بودن را ارائه دهد. این می تواند به صاحبان فروشگاه کمک کند تا موجودی خود را بهینه کنند و از موقعیت های خارج از انبار جلوگیری کنند. علاوه بر این، ChatGPT می تواند برای ایجاد محتوای جذاب و خلاقانه برای کمپین های بازاریابی، مانند خبرنامه ها، پست های رسانه های اجتماعی، مقالات وبلاگ و موارد دیگر استفاده شود. بنابراین، می توانید ترافیک و مشتریان بیشتری برای ایجاد آگاهی و شهرت برند خود مشاهده کنید.

ChatGPT در Shopify – تنظیم و سفارشی سازی آسان

ادغام ChatGPT در فروشگاه تجارت الکترونیک Shopify برای سفارشی سازی آسان تر است. با دنبال کردن مراحل ساده می توانید UX مشتریان خود را بهبود ببخشید.

اگر می‌خواهید هوش مصنوعی مکالمه‌ای را به فروشگاه Shopify خود اضافه کنید، می‌توانید از ChatGPT، یک برنامه چت بات قدرتمند و آسان استفاده کنید که از مدل زبان GPT-3 مانند امروز استفاده می‌کند.

در اینجا مراحل راه اندازی ChatGPT در فروشگاه Shopify آمده است:

مرحله ی 1: ابتدا باید یک حساب Shopify ایجاد کنید و اگر قبلاً ندارید آن را ذخیره کنید. می توانید برای یک دوره آزمایشی 14 روزه رایگان در وب سایت Shopify ثبت نام کنید و دستورالعمل ها را برای راه اندازی فروشگاه آنلاین خود دنبال کنید.

گام 2: در مرحله بعد، باید برنامه ChatGPT را از فروشگاه برنامه Shopify نصب کنید. می توانید آن را با جستجوی “ChatGPT” پیدا کنید. روی دکمه «افزودن برنامه» کلیک کنید و به برنامه اجازه دسترسی به داده‌های فروشگاه آنلاین خود را بدهید.

ChatGPT

مرحله 3: پس از نصب برنامه، باید تنظیمات برنامه را پیکربندی کرده و چت بات را سفارشی کنید. شما می توانید نام، آواتار، زبان و شخصیت چت ربات ChatGPT خود را انتخاب کنید. همچنین می توانید پیام تبریک، پیام پشتیبان و پیام پایان تماس را تنظیم کنید. همچنین می توانید ویژگی های مختلفی مانند توصیه های محصول، کدهای تخفیف، جمع آوری بازخورد و تجزیه و تحلیل را فعال یا غیرفعال کنید.

مرحله 4: پس از پیکربندی تنظیمات اپلیکیشن و سفارشی سازی چت بات، می توانید آن را در فروشگاه آنلاین خود تست کرده و عملکرد آن را نظارت کنید. می توانید ببینید چت بات چگونه با بازدیدکنندگان و مشتریان شما تعامل دارد و چگونه به آنها کمک می کند آنچه را که به دنبال آن هستند پیدا کنند، به سؤالات آنها پاسخ دهید و آنها را متقاعد به خرید کنند. همچنین می توانید داشبورد تجزیه و تحلیل را مشاهده کنید تا معیارهایی مانند جلسات چت، نرخ تبدیل، رضایت مشتری و درآمد ایجاد شده توسط ربات چت ChatGPT را مشاهده کنید.

مرحله 5: در نهایت، می توانید از تعامل با مشتریان خود و افزایش فروش خود با ChatGPT لذت ببرید. همچنین می‌توانید تنظیمات برنامه را به‌روزرسانی کنید و ربات چت را در هر زمانی مطابق با نیازها و ترجیحات خود سفارشی کنید. ChatGPT یک ربات چت هوشمند و انعطاف پذیر است که از داده های فروشگاه شما و بازخورد مشتریان یاد می گیرد و با اهداف و استراتژی های کسب و کار شما سازگار می شود.

چگونه یک توسعه دهنده Shopify استخدام کنیم؟

ریسک نکنید، این کار را حرفه ای انجام دهید

شما پولی را که به سختی به دست آورده اید در راه اندازی کسب و کار خود سرمایه گذاری کرده اید و از این رو نیاز به متخصصانی دارد که آن را به صورت آنلاین راه اندازی کنند. توسعه دهندگان Shopify را استخدام کنید که در این زمینه متخصص هستند. تا فروشگاه خود را با استفاده از بهترین ویژگی های پلت فرم تجارت الکترونیک Shopify آنلاین کنید. همچنین می‌توانید از آنها بخواهید تا فروشگاه آنلاین شما را با ادغام ChatGPT گسترش دهند.

پست چگونه Shopify خود را با ChatGPT فعال کنیم؟ اولین بار در TopDevelopers.co ظاهر شد.