منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • چیپست Apple M1 Max قابلیت های خود را در PugetBench برای Premiere Pro نشان داد

چیپست Apple M1 Max قابلیت های خود را در PugetBench برای Premiere Pro نشان داد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

چیپست Apple M1 Max قابلیت های خود را در PugetBench برای Premiere Pro نشان داد

Premiere Pro ، یکی از نرم افزارهای اصلی ویرایش ویدیو Adobe برای سیستم عامل Mac ، به اندازه نرم افزار Final Cut Pro اپل بهینه نشده است و به همین دلیل ، ممکن است گاهی اوقات کاربران Mac که Premiere Pro را اجرا می کنند مجبور به استفاده از نرم افزار شوند. از نرم افزار ویرایش فیلم اپل استفاده کنید. اما چیپست M1 Max اپل به عنوان تراشه خودش برای نسل جدید کوپرتینویی ها به اندازه کافی قدرتمند است که حتی در اواسط پریمیر پرو، با وجود عدم بهینه سازی، کار کند. این به دلیل ارتقاء CPU، پردازنده گرافیکی و عملکرد رسانه ای این چیپست است.

برمی گردیم به ماه ژوئن ، زمانی که Adobe ادعا کرد که نرم افزار Creative Cloud توسعه دهنده در مکینتاش دارای چیپست M1 بیش از 80 درصد سریعتر از پردازنده های اینتل است. Adobe برای اثبات این نکته ، نتایج عملکرد نسخه های ARM Illustrator ، InDesign و Lightroom Classic را نشان می دهد. اگرچه Premiere Pro در آن زمان در حالت بتا بود ، اما بررسی ها نشان داد 77 درصد بهبود در معماری ARM وجود دارد.

عملکرد خیره کننده چیپست Apple M1 Max در معیار PugetBench

اپل به تازگی نسل جدید مک بوک پرو را با چیپست های M1 Pro و M1 Max معرفی کرده است که ارتقاء خوب و اساسی را نسبت به نسل قبلی این چیپست ها نشان می دهد. اگرچه این دستگاه در اواسط ماه نوامبر عرضه می شود ، اما کاربر توانسته به نسخه 16 اینچی نسل بعدی مک بوک پرو اپل دسترسی پیدا کرده و بنچمارک PugetBench را برای Premire Pro 0.95.1 که از Premire Pro نسخه 15.4.1 استفاده می کند ، راه اندازی کند. اولین اطلاعات در مورد نحوه عملکرد تراشه های جدید اپل در مقایسه با تراشه موبایل x86 ، همراه با کارت گرافیک انویدیا و AMD را در اختیار ما قرار دهید.

به نظر می رسد جدیدترین مک بوک پرو 16 اینچی اپل بسیار سریعتر از نسل خود باشد ، زیرا می تواند با لپ تاپ های بازی قدرتمند مانند Dell Alienware x17 R1 و Asus ROG Zephurus M16 با پردازنده های نسل 11 اینتل و کارت های گرافیک RTX رقابت کند. 3000 انویدیا مجهز به رقابت هستند. مک بوک پرو جدید مجموع امتیاز استاندارد 1168 و 1000 امتیاز دیگر را در PugetBench برای Premire Pro 0.95.1 کسب کرد که نتیجه بهتری نسبت به دو لپ تاپ رده بالای ایسوس و دل است.

چیپست Apple M1 Max قابلیت های خود را در PugetBench برای Premiere Pro نشان داد

عملکرد چیپست نسل بعدی اپل در سطح سریع ترین گرافیک انویدیا است

اپل در مراسم معرفی مک بوک پرو جدید اعلام کرد که پردازنده‌های M1 Pro و M1 Max سریع‌تر از پردازنده‌های 8 هسته‌ای لپ‌تاپ هستند، در حالی که مصرف بسیار کمتری دارند. اما بیانیه جالب‌تر اپل، بخش گرافیکی چیپست‌های نسل بعدی بود، جایی که این شرکت ادعا می‌کند که پردازنده‌های گرافیکی چیپست‌های M1 Pro و M1 Max در سطح قوی‌ترین گرافیک‌های گرافیکی لپ‌تاپ قرار دارند، در حالی که 70 درصد بیشتر مصرف می‌کنند. قدرت کم

تراشه گرافیکی M1 Max در تست PugetBench امتیاز 66 را کسب کرد که بسیار نزدیک به 68 است ، که توسط لپ تاپ های قدرتمند با گرافیک اختصاصی Nvidia RTX 3080 و در مقایسه با عملکرد گرافیکی AMD Radeon Pro 5500M با نمره 20.6 چیپست M1X به دست می آید. اپل عملکرد استثنایی دارد. همین داستان در مورد نتایج پخش مستقیم به لطف بهبود عملکرد Media Engine در چیپست جدید اپل صدق می کند. اگر این نتایج دقیق باشد ، اپل با چیپست های جدید خود فشار زیادی به انویدیا ، اینتل و AMD وارد خواهد کرد. در حالی که مدیرعامل اینتل امیدوار است اپل به عنوان یک مشتری بازگردد و چیپست های بهتری برای کوپرتینویی ها بسازد، با این عملکرد، غول آبی به سختی دوباره توجه اپل را به خود جلب خواهد کرد.

  • معرفی تراشه های جدید Apple M1 Pro و M1 Max – پیشرفت جدیدی در راه است
  • مک بوک پرو 16 اینچی اپل برای سال 2021 با پردازنده های جدید M1 Pro و M1 Max معرفی شد.
  • اولین معیار پردازنده گرافیکی M1 Max منقضی شد – سه برابر سریعتر از M1

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.