منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • کارت های گرافیک گیگابایت Radeon RX 6600 XT ارائه شده است

کارت های گرافیک گیگابایت Radeon RX 6600 XT ارائه شده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

کارت های گرافیک گیگابایت Radeon RX 6600 XT ارائه شده است

پس از معرفی جدیدترین محصول AMD RDNA 2 ، کارت های گرافیک Radeon RX 6600 XT GIGABYTE اکنون معرفی شده اند که شامل مدل های مختلفی مانند Radeon RX 6600 XT GAMING OC PRO 8G و Radeon RX 6600 XT GAMING OC 8G و Radeon RX 6600 XT EAGLE 8G. این گرافیک ها برای ارائه نرخ فریم بالا در وضوح 1080p طراحی شده اند.

کارت های گرافیکی بازی سری OC از خنک کننده Winforce و همچنین RGB Fusion 2.0 استفاده می کنند تا از نظر عملکرد و جذابیت بهترین انتخاب برای گیمرها باشد. سری Eagle نیز برای کسانی است که طراحی خاص با دوام و کارایی را ترجیح می دهند.

کارت گرافیک Radeon RX 6600 XT GB
کارت گرافیک Radeon RX 6600 XT GB
کارت گرافیک Radeon RX 6600 XT GB

کارت گرافیک Radeon RX 6600 XT با پردازنده Navi 23 XT از 11.06 میلیارد ترانزیستور استفاده می کند و ابعاد آن 237 میلی متر مربع است. البته این تراشه کوچکترین عضو خانواده RDNA 2 نخواهد بود و این عنوان متعلق به Navi 24 است که هنوز معرفی نشده است. Navi 23 دارای 32 واحد محاسباتی با 2048 هسته با فرکانس حداکثر 2589 مگاهرتز است. 32 مگابایت Infinity Cache و 8 گیگابایت حافظه GDDR6 با گذرگاه 128 بیتی و ماژول های 16 گیگابایتی ، یعنی. پهنای باند 256 گیگابایت بر ثانیه

کارت گرافیک Radeon RX 6600 XT GB

سیستم خنک کننده Windforce 3X از تیغه های فن منحصر به فرد ، چرخش معکوس فن ، لوله های حرارتی مسی با تماس مستقیم ، فن های فعال سه بعدی و موارد دیگر استفاده می کند. در این سیستم ، فن مرکزی در جهت مخالف دو فن دیگر می چرخد ​​تا جریان هوا را به حداکثر برساند تا گرما را دفع کرده و در نتیجه راندمان را افزایش دهد. این فناوری ها دمای پایین کارت گرافیک را در همه حالت ها حفظ می کنند تا عملکرد پایدار تری به دست آورند.

طرفداران نیروی باد از روان کننده نانو گرافن استفاده می کنند که عمر آنها را دو چندان می کند و مصرف کنندگان نگران شکستن فن ها نخواهند بود. RGB Fusion 2.0 همچنین اجازه می دهد تا گرافیک شما با رنگ ها و جلوه های مختلف جذاب تر به نظر برسد. همچنین می توانید نور را با سایر دستگاه های Aorus همگام سازی کنید. کوله پشتی فلزی نه تنها برای افزایش قدرت کلی کارت بلکه برای جلوگیری از آسیب دیدن برد مدار چاپی طراحی شده است.

کارت های گرافیک ایگل همچنین از خنک کننده Windforce 3X برای ارائه فناوری هایی مانند تیغه های فن منحصر به فرد ، چرخش معکوس فن ، لوله های حرارتی مسی با تماس مستقیم با حرارت و فن های فعال سه بعدی استفاده می کنند. طراحی این کارت ها از سبک علمی تخیلی الهام گرفته شده است و ما شاهد مواد مکانیکی ، یک جلد شفاف و یک لوگوی شفاف هستیم. علاوه بر این ، صفحه پشتی ارائه شده نه تنها قدرت کلی کارت را افزایش می دهد ، بلکه از آسیب رساندن به PCB نیز جلوگیری می کند.

  • Radeon RX 6600 XT معرفی شد – سریعتر و گرانتر از RTX 3060
  • جزئیات گرافیکی Radeon RX 7900 XT – طراحی MCM و 15360 هسته
  • طراحی گرافیکی Nvidia Ada Lovelace نهایی شد – فناوری تولید 5 نانومتری

کارت های گرافیک گیگابایت از مدار منبع تغذیه چند فاز برای تحمل تعادل بیش از حد گرما و بار برای هر ماسفت استفاده می کنند. در عین حال ، به MOSFET اجازه می دهد تا در دمای پایین کار کند.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.