منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • کارت گرافیک Radeon RX 6600 Sapphire را در لیست خرده فروشی پیش از عرضه قرار دهید

کارت گرافیک Radeon RX 6600 Sapphire را در لیست خرده فروشی پیش از عرضه قرار دهید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

کارت گرافیک Radeon RX 6600 Sapphire را در لیست خرده فروشی پیش از عرضه قرار دهید

AMD در چند هفته آینده کارت های گرافیک جدیدی را معرفی می کند که نسخه غیر XT Radeon RX 6600 یکی از آنها است. اما اکنون ، چند هفته پس از عرضه این محصول ، یک خرده فروش پرتغالی به طور تصادفی این کارت گرافیک ساخته شده توسط Sapphire را در لیست خود قرار داده است. البته این محصول به زودی از لیست فروش فروشگاه حذف می شود ، اما قبل از آن VideoCardz توانست اسکرین شات های محصول را تهیه و ذخیره کرده و به اشتراک بگذارد. این سایت انتظار دارد که کارت گرافیک جدید AMD در 13 اکتبر 21 اکتبر رسما معرفی شود.

کارت گرافیک Sapphire Radeon RX 6600 در لیست خرید پرتغالی

به نظر می رسد کارت گرافیک Radeon RX 6600 non-XT non-XT از خانواده گرافیک های AMD Pulse باشد. بنابراین ، این محصول مجهز به طراحی متوسط ​​و سیستم خنک کننده معمولی است و از این نظر هیچ چیز قابل توجهی در مورد این کارت گرافیک وجود ندارد. اما AMD قصد دارد Radeon RX 6600 را با قیمت نسبتاً پایینی عرضه کند. طبق لیست فاش شده ، قیمت کارت گرافیک Sapphire Pulse RX 6600 بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده حدود 560 دلار خواهد بود. قیمت خرده فروشی نسخه XT این کارت گرافیک ، بدون مالیات ، در فروشگاه های خرده فروشی اروپا بین 535 تا 614 دلار است.

کارت گرافیک Radeon RX 6600 Sapphire

در همین حال ، AMD قیمت رسمی Radeon RX 6600 XT را 379 دلار اعلام کرده است. اما ظاهراً با توجه به وضعیت بازار گرافیک ، قیمت فروش محصول در بازار بسیار بیشتر از رقمی است که AMD اعلام کرده است. با این حال ، انتظار می رود قیمت خرده فروشی AMD برای نسخه غیر XT کمتر باشد و احتمالاً با کارت گرافیک RTX 3060 Nvidia با قیمت 329 دلار رقابت خواهد کرد. در حال حاضر نمی توان در مورد نحوه عملکرد این دو کارت گرافیک اظهار نظر کرد.

کمی کندتر از RX 6600 XT و رقیب احتمالی RTX 3060

کارت گرافیک Pulse RX 6600 Sapphire مجهز به نسخه ارتقاء یافته تراشه گرافیکی AMD 23 Navi 23 است که دارای 28 پردازنده گرافیکی CU و 1792 پردازنده گرافیکی و 32 مگابایت حافظه Infinite Cashe و یک باس حافظه 128 بیتی است. ظرفیت حافظه تصویری این کارت گرافیک 8 گیگابایت است و این محصول از حافظه گرافیکی GDDR6 استفاده می کند. سیستم خنک کننده کارت Sapphire جدید متشکل از دو فن با سیستم دو اسلات و همچنین 4 خروجی ویدئو (سه درگاه DisplayPort 1.4 و یک درگاه HDMI 2.0) برای این کارت است که از کابل 8 پین تغذیه می کند.

کمی کندتر از RX 6600 XT و رقیب احتمالی RTX 3060

از نظر اندازه ، کارت گرافیک Pulse RX 6600 Sapphire کوچکتر از نسخه XT همان گرافیک این سازنده به نظر می رسد. نسخه XT گرافیک RX 6600 در آزمایشات عملکرد خوبی داشت و انتظار می رود نسخه Pulse بتواند از نزدیک با گرافیک های رده پایین رقابت کند. اگرچه ما از ساعت حافظه دقیق این کارت گرافیک اطلاع نداریم ، اما می توانیم مطمئن باشیم که از ساعت های حافظه نسخه XT بالاتر نخواهد بود. به نظر می رسد که 4 پردازنده در نسخه Pulse غیرفعال هستند ، که حدود 10 درصد کندتر از RX 6600 XT است. اما به زودی با عرضه رسمی این مدل ، می توانیم نقد و بررسی کامل این محصول را داشته باشیم.

  • AMD اولویت دادن به استخراج کارت گرافیک بر بازی را رد کرده است
  • خرید کارت گرافیک استخراج شده – راه حل اقتصادی یا اتلاف پول؟

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.