منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • کاهش عملکرد پردازنده های AMD در ویندوز 11 – به روز رسانی در راه است

کاهش عملکرد پردازنده های AMD در ویندوز 11 – به روز رسانی در راه است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

کاهش عملکرد پردازنده های AMD در ویندوز 11 - به روز رسانی در راه است

به نظر می رسد که شاهد کاهش عملکرد پردازنده های AMD در سیستم عامل جدید مایکروسافت ، یعنی ویندوز 11 هستیم ، که منجر به افزایش سطح تاخیر کش سه تا سه برابر شده است.

به نظر می رسد سیستم عامل جدید ویژگی “هسته های بهتر” پردازنده های AMD را مختل می کند. این ویژگی دو هسته تراشه اول را انتخاب می کند که می توانند بیشترین سود را در پایدارترین حالت ممکن به ارمغان بیاورند و به سیستم عامل نشان می دهد که از حجم کاری سبک استفاده می کند.

  • سه راه آسان برای نصب آموزش تصویری ویندوز 11+
  • تصاویر Core i9 12900K – Intel Hybrid Giant
  • صفحه نمایش حافظه Vengeance DDR5 Corsair – نسل جدید کیت ها

کاهش عملکرد پردازنده های AMD در ویندوز 11

پردازنده های AMD

AMD و مایکروسافت به طور مشترک این را اعلام کرده اند و لیستی از تأثیرات احتمالی بر ویژگی های مختلف منتشر شده است. افزایش تأخیر کش تا سطح 3 بر عملکرد برنامه های مبتنی بر حافظه تأثیر می گذارد. آنها همچنین در مورد کاهش عملکرد بازی ها بین 10 تا 15 درصد صحبت کردند.

از سوی دیگر ، سیستم “کرنل بهتر” که تقریباً از کار افتاده است ، سیستم عامل را از شناسایی دو هسته اول به منظور ارسال حجم کاری سبک به آنها باز می دارد. خوشبختانه با بروزرسانی نرم افزار می توان این مشکلات را برطرف کرد. تیم Redmond و Red برای رفع این مشکلات با هم کار می کنند و قرار است به روزرسانی از طریق بخش Windows Update در اکتبر 2021 منتشر شود.

در هر صورت ، در حال حاضر ، ما پیشنهاد می کنیم که کاربران برای مهاجرت به سیستم عامل جدید مایکروسافت عجله نکنند و حتی اگر از سیستم هایی با پردازنده های اینتل استفاده می کنید ، اجازه دهید ویندوز 11 به بلوغ نسبی برسد و سپس مشکلات کمتری را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.