کشورهای پرطرفدار برای برون سپاری توسعه نرم افزار

 تاریخ انتشار :
/
  تکنولوژی
کشورهای پرطرفدار برای برون سپاری توسعه نرم افزار


بازار برون سپاری فناوری اطلاعات در سال 2021 حدود 526 میلیارد دلار تخمین زده می شود و انتظار می رود تا سال 2027 به 682 میلیارد دلار برسد. رشد خارق العاده صنعت برون سپاری نشان می دهد که برون سپاری روشی مؤثر برای ساخت محصولات فناوری اطلاعات است.

چه یک استارت آپ یا یک کسب و کار تاسیس شده باشید، برون سپاری پروژه IT شما می تواند برای پروژه و کسب و کار شما مفید باشد. برون سپاری پروژه توسعه نرم افزار به شما امکان می دهد از بهترین استعدادهای جهان استفاده کنید. علاوه بر این، برون سپاری به شما کمک می کند در هزینه های توسعه نرم افزار صرفه جویی کنید و به کارکنان انعطاف پذیر دسترسی پیدا کنید.

معضلی که کارآفرینانی که می خواهند پروژه های IT خود را برون سپاری کنند این است که کجا می توانند شرکت های توسعه نرم افزار درجه یک را پیدا کنند که بتوان کار توسعه نرم افزار را به آنها برون سپاری کرد. در طول سال ها، چندین کشور خود را به عنوان مقاصد برتر برای برون سپاری در سراسر جهان معرفی کرده اند. در این وبلاگ به بررسی بهترین کشورها برای برون سپاری می پردازیم، جایی که می توانید بهترین استعدادهای برون سپاری را در توسعه نرم افزار بیابید.

فهرست

  • معیارهای اساسی برای جمع آوری یک تیم توسعه نرم افزار برون سپاری شده
  • بهترین کشورها برای برون سپاری توسعه نرم افزار

معیارهای اساسی برای جمع آوری یک تیم توسعه نرم افزار برون سپاری شده

هر زمان که یک تیم برون سپاری را انتخاب می کنید، همیشه چند معیار اساسی وجود دارد که باید در نظر بگیرید. این معیارها به شما کمک می کند تا یک تیم برون سپاری موثر از توسعه دهندگان نرم افزار برتر را جمع آوری کنید. در اینجا معیارهای اساسی وجود دارد که باید قبل از استخدام یک تیم توسعه نرم افزار برون سپاری شده در نظر بگیرید.

سطح آموزش فنی منابع

استانداردهای آموزش فنی کشوری را که می خواهید تیم توسعه دهندگان نرم افزار برون سپاری خود را از آنجا استخدام کنید، بررسی کنید. این به شما کمک می کند تصمیم بگیرید که آیا می توانید منابع لازم را از این کشور پیدا کنید یا خیر. باید بررسی شود که آیا توسعه دهندگان نرم افزار استخدام شده آموزش فنی رسمی دارند یا خیر. زیرا بدون داشتن پایه فنی خوب، اجرای مطلوب پروژه برای منابع دشوار خواهد بود.

تفاوت در مکان و مناطق زمانی

موقعیت کشوری که می خواهید پروژه توسعه نرم افزار خود را به آن برون سپاری کنید، یک معیار مهم برای انتخاب مقصد برون سپاری است. اگر مکان ارائه دهنده برون سپاری شما از مکان شما دور باشد، در این صورت تفاوت هایی در منطقه زمانی وجود خواهد داشت.

این تفاوت های منطقه زمانی می تواند مشکلات ارتباطی ایجاد کند. بهتر است با شرکت های توسعه نرم افزار برون سپاری که کمترین اختلاف منطقه زمانی را دارند کار کنید. برخی از شرکت‌های برون‌سپاری توسعه نرم‌افزار دریایی حتی پیشنهاد می‌کنند در منطقه زمانی شما کار کنند تا تفاوت‌ها در مناطق زمانی را کاهش دهند.

یک فرآیند ارتباطی روان می تواند به شما کمک کند بر تفاوت های منطقه زمانی غلبه کنید. به همین دلیل مهم است که قبل از استخدام، فرآیند ارتباط برون سپاری شرکت خود را برای توسعه نرم افزار سفارشی بررسی کنید. در حالی که درست است که تفاوت‌های منطقه زمانی می‌تواند موانعی ایجاد کند، در بیشتر موارد یک شرکت برون‌سپاری برتر ارائه‌دهنده بهترین راه‌حل‌های توسعه نرم‌افزار می‌تواند با این مشکلات مقابله کند.

مهارت درانگلیسی

مهارت های زبان انگلیسی تیم توسعه نرم افزار برون سپاری شما تاثیر زیادی در موفقیت پروژه شما خواهد داشت. انگلیسی محبوب ترین زبان در دنیای فناوری اطلاعات است. سطح تسلط به زبان انگلیسی از کشوری به کشور دیگر متفاوت است. مهارت های ارتباطی ضعیف در زبان انگلیسی می تواند پروژه شما را مختل کند. برای اطمینان از اینکه این اتفاق نمی افتد، کشوری را انتخاب کنید که جمعیت زیادی انگلیسی زبان دارد.

همچنین باید سازگاری زبان انگلیسی شرکای برون سپاری توسعه نرم افزار بالقوه خود را بررسی کنید. شما می توانید این کار را با صحبت با آنها به زبان انگلیسی قبل از ارسال پروژه انجام دهید.

در دسترس بودن منابع و تنوع تکنولوژیک

دنیای فناوری اطلاعات از تنوع تکنولوژیکی عظیمی تشکیل شده است. زبان های کدنویسی و چارچوب های زیادی برای ساخت راه حل های توسعه نرم افزار وجود دارد. چه وب باشد، چه موبایل یا نرم افزار، متوجه خواهید شد که بسیاری از فناوری ها را می توان برای دستیابی به یک هدف خاص مورد استفاده قرار داد.

کشوری را برای برون سپاری با متخصصان نرم افزاری که در طیف متنوعی از فناوری های IT کار می کنند، انتخاب کنید. طیف گسترده ای از منابع فنی امنیت را برای شما فراهم می کند. حتی اگر برخی از توسعه دهندگان پروژه را در میانه ترک کنند، شما توسعه دهندگان راه دور دیگری را از همان کشور دریافت خواهید کرد.

مخارج

هزینه، البته، مهم ترین عامل در تصمیم گیری برای برون سپاری پروژه IT خود است. شما در یک نیروگاه برون سپاری مانند هند معامله خوبی خواهید یافت. هزینه توسعه محصول نرم افزاری شما در کشورهای اروپای شرقی مانند لهستان و اوکراین بیشتر از کشورهای آسیایی مانند هند و فیلیپین خواهد بود.

بهترین کشورها برای برون سپاری توسعه نرم افزار

بسیاری از کشورها به عنوان محبوب ترین مورد علاقه برای برون سپاری پروژه های نرم افزاری ظاهر شده اند. ما به معروف ترین آنها خواهیم پرداخت.

فیلیپین

فیلیپین اخیراً به عنوان یک مقصد عالی برای برون سپاری نرم افزار ظاهر شده است. مزیت اصلی فیلیپین این است که این کشور از نظر فرهنگی به بسیاری از کشورهای غربی به ویژه ایالات متحده نزدیک است. هزاران فیلیپینی در ایالات متحده زندگی می کنند و این کشور روابط تاریخی خوبی با ایالات متحده دارد. ثابت می کند که این یک مزیت بزرگ برای فیلیپین است، زیرا به دلیل روابط نزدیک فرهنگی، فیلیپینی ها فرهنگ کاری کشورهای غربی را درک می کنند.

شکاف در ارتباط بین ارائه دهندگان خدمات توسعه نرم افزار فیلیپینی و مشتریان غربی آنها خیلی زیاد نیست. این ممکن است به این دلیل باشد که فیلیپین دارای جمعیت زیادی انگلیسی زبان است. مطالعه انجام شده در فیلیپین نشان می دهد که 94 درصد از جمعیت بزرگسال می دانند چگونه انگلیسی صحبت کنند.

توسعه نرم افزار خود در فیلیپین می تواند در جیب شما آسان باشد. توسعه نرم افزار در فیلیپین می تواند از 30 تا 50 دلار در ساعت متغیر باشد. سیاست های دولت نیز برای صنعت نرم افزار مطلوب است. بر اساس گزارش بازار فناوری اطلاعات فیلیپین، صنعت برون سپاری فناوری اطلاعات امروزه یکی از شناخته شده ترین بخش ها است.

هندوستان

هند مقصد مورد علاقه برای برون سپاری نرم افزار برای اکثر کشورهای غربی است. بسیاری از شرکت های توسعه نرم افزار خوب در هند وجود دارند. هند مجموعه عظیمی از توسعه دهندگان نرم افزار با استعداد دارد. نظام آموزشی سالم کشور بر توسعه مهارت های ریاضی و طبیعی دانش آموزان تاکید دارد. برخی از باهوش ترین توسعه دهندگان نرم افزار از هند آمده اند. این اعتبار به سیستم آموزش دانشگاهی کشور تعلق می گیرد که دارای برخی از بهترین دانشگاه های جهان مانند IIT و NIT است.

دولت همچنین در حال تقویت صنعت نرم افزار در هند است. دولت هزینه های رایگان مانند تعطیلات مالیاتی را به شرکت های فناوری اطلاعات ارائه می کند و برای این شرکت ها پارک های فناوری اطلاعات ایجاد می کند. تحقیقات نشان می دهد که صنعت نرم افزار سالانه 65 درصد رشد می کند.

هند کشوری است که به بیش از 100 کشور خدمات نرم افزاری ارائه می دهد. این واقعیت به تنهایی برای نشان دادن مهارت های توسعه نرم افزار هند کافی است. استخدام آژانس های توسعه نرم افزار هند می تواند حدود 4 تا 5 برابر ارزان تر از استخدام توسعه دهندگان از کشورهای غربی باشد.

شما می توانید توسعه دهندگان نرم افزار هندی را در محدوده 15 تا 60 دلار در ساعت استخدام کنید.

اوکراین

اوکراین امروزه به عنوان یکی از پرطرفدارترین مقاصد برون سپاری برای توسعه نرم افزار در حال ظهور است. تخمین زده می شود که نزدیک به 200.00 متخصص فناوری اطلاعات در اوکراین وجود دارد. صنعت فناوری اطلاعات اوکراین با نرخ ثابت 20 درصد در حال رشد است و این کشور قصد دارد تا سال 2025 اندازه کل بخش فناوری اطلاعات را سه برابر کند. اوکراین پایگاه فنی قوی دارد زیرا سیستم آموزشی اوکراین بر فیزیک، ریاضیات و مهندسی تأکید دارد.

اگرچه انگلیسی زبان رایجی در اوکراین نیست، اما حدود 70 درصد از مردم انگلیسی را می‌دانند. بنابراین، مانع ارتباطی انگلیسی با توسعه دهندگان اوکراینی چندان شیب دار نیست.

منطقه زمانی اوکراین با مناطق زمانی ایالات متحده و اروپا همپوشانی دارد. این یک فایده بزرگ را ثابت می کند. فرهنگ کاری اوکراین شبیه فرهنگ کاری آمریکا و اروپا است. این مزیت بزرگ دیگری است، زیرا تیم خارجی توسعه دهندگان نرم افزار تخصصی می توانند به راحتی با مشتریان خود هماهنگ شوند.

می توانید شرکت های توسعه نرم افزار اوکراینی را با قیمت 35 تا 110 دلار در ساعت استخدام کنید.

آرژانتین

آرژانتین را اغلب یکی از تحصیلکرده ترین کشورهای آمریکای لاتین می دانند. این کشور دارای سیستم آموزش عالی پایدار است و در رتبه بندی آموزش عالی QS در رتبه 21 قرار دارد. آرژانتین دارای بیشترین جمعیت انگلیسی زبان در جهان است. اختلاف زمانی بین آرژانتین و آمریکا تنها 2 ساعت است. اختلاف زمانی بین آرژانتین و اروپا حدود 5 ساعت است. تفاوت کوچکتر در مناطق زمانی یک امتیاز بزرگ برای آرژانتین است.

آرژانتین دارای سیستم قوی آموزش فنی است. آنچه در مورد سیستم آموزشی آرژانتین منحصر به فرد است این است که ارائه عملی را با تئوری ترکیب می کند. حدود 70 درصد از دانشجویان در آرژانتین در پروژه های عملی در کالج خود شرکت می کنند. به این ترتیب، اکثر دانش آموزان قبل از شروع اولین کار رسمی خود، تجربه کار بر روی پروژه های واقعی فناوری اطلاعات را دارند.

می توانید کار توسعه نرم افزار در آرژانتین را با 30 تا 75 دلار در ساعت برون سپاری کنید.

آخرین افکار

برون سپاری پروژه نرم افزاری خود به یک شرکت توسعه نرم افزار پیشرو در خارج از کشور می تواند به شما کمک کند تا عملیات خود را مقیاس بندی کنید، در هزینه های نرم افزار صرفه جویی کنید و بر شایستگی های اصلی خود تمرکز کنید. به همین دلیل بسیار مهم است که مقصد برون سپاری خود را با دقت انتخاب کنید.

شما باید مطمئن شوید که مقصد و ارائه‌دهنده راه‌حل برون‌سپاری که انتخاب می‌کنید سودآور است، استعدادها را با مجموعه‌ای از مهارت‌های مناسب ارائه می‌دهد و امکان تجربه برون‌سپاری روان را فراهم می‌کند.

فهرست ما از بهترین کشورها را برای برون سپاری الزامات توسعه نرم افزار خود مرور کنید تا انتخاب های مناسب را برای شما محدود کنید. علاوه بر این، می توانید از ابزارهایی مانند Time Doctor برای مدیریت و افزایش بهره وری تیم توسعه نرم افزار خود استفاده کنید.

نشریه Trends for Outsourcing Software Development Countries اولین بار در TopDevelopers.co ظاهر شد.