منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • کولر ایسوس ROG STRIX LC II با پشتیبانی از Alder Lake

کولر ایسوس ROG STRIX LC II با پشتیبانی از Alder Lake

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

کولر ایسوس ROG STRIX LC II با پشتیبانی از Alder Lake

به نظر می رسد یک مارک معروف دیگر (ایسوس) آماده پشتیبانی از سوکت Intel LGA 1700 با کولر Asus ROG STRIX LC II است. معمولاً اخبار مربوط به این نوع کولرها را نزدیک به زمان معرفی چیپ های نسل جدید یا بعد از آن می بینیم. به نظر Xfastest ، ظاهراً کولر ROG از براکت سازگار با Alder Lake استفاده می کند.

کولر ROG STRIX LC II یک مدل حلقه بسته است که با همکاری Asetek توسعه یافته است. این بدان معناست که یک کیت مشابه احتمالاً با سایر کولرهای گازی Asetek در دسترس خواهد بود ، که البته متداول است.

  • سفارشات انبوه اینتل برای فناوری TSMC 3nm – Blue Giant Tactics
  • مصرف انرژی دریاچه صنوبر P و دریاچه صنوبر M – حداکثر 45 وات با 14 هسته
  • یک پردازنده رومیزی Core i7 12700K با 12 هسته 20 هسته ای وجود دارد

کولر ROG STRIX LC II Asus – هم اکنون برای LGA 1700 آماده است

کولر ایسوس ROG STRIX LC II با پشتیبانی Alder Lake
کولر ایسوس ROG STRIX LC II با پشتیبانی از Alder Lake

بسته های ارائه شده با مجموعه قابل تنظیم در محدوده 75 تا 78 میلی متر هستند. اگر اینتل قصد دارد اندازه سوکت LGA 1700 را در محدوده ذکر شده در آینده تغییر دهد ، احتمالاً خنک کننده سازگار خواهد بود. لازم به ذکر است که این کیت به طور خاص برای پردازنده های اینتل طراحی شده است. اگرچه AMD همچنین قصد دارد از سوکت جدید LGA 1718 استفاده کند ، اما این کیت نباید با سوکت AM5 سازگار باشد ، که تعجب آور نیست.

خنک کننده ROG STRIX LC II

کولر ROG STRIX II LC با مادربرد Asus ROG Maximus XIV سازگار است که از چیپست Intel Z690 استفاده می کند. بر اساس شایعات ، چیپست های کلاس متوسط ​​B660 / H670 اواخر امسال یا حتی اوایل سال آینده معرفی خواهند شد. به گزارش Xfastest ، ایسوس به تازگی افزودن کیت LGA 1700 را به کولر نسل دوم ROG STRIX خود آغاز کرده است. این بدان معناست که مشتریان ممکن است چنین کیتی را در جعبه نبینند.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.