منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • گروه تیم حافظه T -Force DELTA RGB DDR5 – سرعت تا 5600 مگابیت بر ثانیه

گروه تیم حافظه T -Force DELTA RGB DDR5 – سرعت تا 5600 مگابیت بر ثانیه

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

گروه تیم حافظه T -Force DELTA RGB DDR5 - سرعت تا 5600 مگابیت بر ثانیه

در نهایت ، ما شاهد معرفی اولین کیت های حافظه بازی T-Force DELTA RGB DDR5 از Team Group هستیم که برای گیمرها و اورکلاکرها طراحی شده است.

تیم گروه قبلاً مدلهای متوسط ​​Elite DDR5 و سری صنعتی آن از حافظه DDR5 را ارائه کرده است که از استاندارد JEDEC با سرعت انتقال از 4800 مگابیت بر ثانیه تا 32 گیگابایت پشتیبانی می کند. اما با معرفی کیت های بازی DELTA RGB DDR5 ، T Force سرعت ، طراحی و پشتیبانی از اورکلاک را بهبود بخشیده است.

  • مقایسه DDR4 و DDR5 در معیارهای دریاچه دریاچه – آخرین نسل بهتر از نسل بعدی؟
  • سرعت بالا – Corsair می گوید بهتر از DDR5 نیاز به خنک کننده دارد
  • مجموعه های تیم Team DDR5 با ظرفیت 32 گیگابایت و 4800 مگاهرتز معرفی شده اند

حافظه تیم T-Force DELTA RGB DDR5

حافظه T-Force DELTA RGB DDR5

به گفته تیم گروه ، حافظه بازی T-Force DELTA RGB DDR5 در نسخه های 16 و 32 گیگابایتی با سرعت 4800 مگابیت بر ثانیه تا 5600 مگابیت بر ثانیه در دسترس خواهد بود. این حافظه ها از XMP 3.0 و اورکلاک با یک کلیک پشتیبانی می کنند. جدا از آن ، ما انتظار ECC و همچنین معماری PMIC را داریم که تنظیم کننده ولتاژ را از مادربرد به خود حافظه منتقل می کند. تیم اشاره می کند که حافظه بازی T Force آنها می تواند به 2.6 ولت برسد و اورکلاک خیره کننده ای را ارائه می دهد.

یکی از جنبه های خاص T-Force DELTA RGB DDR5 بدون شک به استفاده از یک دیفیوزر بسیار بزرگ با روشنایی RGB برمی گردد. این نورپردازی می تواند به طور مستقل کار کند ، که سفارشی سازی بیشتری را برای کاربران نوید می دهد. این تیم قبلاً نمونه ای از کیت های مادربرد مانند Asus ، GIGABYTE ، Azrak ، Biostar و MSI را برای ارزیابی ارسال کرده است. این شرکت انتظار دارد این ماژول ها در سه ماهه چهارم سال 2021 به همراه پردازنده های رومیزی Intel Alder Lake در سراسر جهان در دسترس قرار گیرند.

حافظه T-Force DELTA RGB DDR5

این کیت های حافظه تا سه سال ضمانت می شوند و اگرچه هنوز در مورد قیمت آن صحبتی نشده است ، اما حافظه Elite DDR5 این شرکت برای نسخه 32 گیگابایتی (4800 مگابیت بر ثانیه) حدود 300 دلار قیمت دارد ، به این معنی که ما انتظار داریم برچسب 200-250 ما 16 دلار برای مدل بازی 16 گیگابایتی (4800 مگابیت بر ثانیه) و 350 تا 400 دلار برای مدل 32 گیگابایتی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.