منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • گیگابایت صفحه نمایش قدرت 1200 وات خود را معرفی کرد

گیگابایت صفحه نمایش قدرت 1200 وات خود را معرفی کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

گیگابایت صفحه نمایش قدرت 1200 وات خود را معرفی کرد

به نظر می رسد پس از RGB ، اکنون زمان آن است که صفحه را روی هر جزء از سیستم های کامپیوتری قرار دهیم. مادربردها ، قاب ها ، صفحه کلیدها ، کارت های گرافیک و اکنون زمان آن رسیده است که منابع تغذیه مجهز به صفحه نمایش شوند. گیگابایت ، که یکی از تولید کنندگان اصلی انرژی در این صنعت نیست ، توان 1200 وات مجهز به صفحه نمایش خود به نام Aorus P1200W را معرفی کرد. این منبع تغذیه مجهز به یک صفحه نمایش LCD رنگی است که می تواند متون ، تصاویر ، انیمیشن ها و حتی فیلم ها را سفارشی و نمایش دهد. بله ، جالب است که می توانید فیلم مورد علاقه خود را در صفحه Power تماشا کنید ، اما به همان اندازه خنده دار است.

ما قدرت 1200 وات مجهز به صفحه نمایش گیگابایت را ارائه می دهیم

البته این اولین بار نیست که یک شرکت از مانیتور در منبع تغذیه استفاده می کند. قبل از گیگابایت ، ایسوس این کار را روی منبع تغذیه ROG Thor انجام می داد ، که البته نسبت به صفحه نمایش قدرت GIGABYTE توانایی محدودتری در نمایش داده ها داشت. اما مطمئناً هیچ کاربری فیلم را روی صفحه نمایش قدرت مشاهده نمی کند ، در حالی که نمایش اطلاعاتی مانند دما یا سرعت فن می تواند مفید باشد. متاسفانه گیگابایت اندازه یا وضوح صفحه نمایش قدرتمند Aorus P1200W را اعلام نکرده است. شاید اگر نرخ تازه سازی خوبی وجود داشته باشد ، گیگابایت به کاربران توصیه می کند که بازی را در آن شروع کنند!

گیگابایت صفحه نمایش قدرت 1200 وات خود را معرفی کرد

برای جذابیت این نیروگاه قدرتمند ، گیگابایت فقط به صفحه نمایش محدود نمی شود و از خط باریکی از نوار RGB در زیر صفحه استفاده می کند و لوگوی Aorus در این منبع تغذیه با نور RGB همراه است که توسط نرم افزار RGB Fusion 2.0 ارائه شده است. شرکت شخصی سازی شده است.

کیفیت و کارایی ، همراه با ظاهر زیبایی

علاوه بر ظاهر بازی های گیگابایت ، Aorus P1200W یک نیروگاه حرفه ای حرفه ای است که می تواند با بهترین های موجود در بازار رقابت کند. این منبع تغذیه که دارای طراحی ماژولار کامل است ، موفق به دریافت گواهینامه کیفیت 80-Plus Platinum شد که کارایی بالای این منبع تغذیه را نشان می دهد. این منبع تغذیه از فن 140 میلی متری استفاده می کند و دارای جریان ورودی 15-7.5A ، محدوده ولتاژ ورودی کامل ، PFC فعال و خازن های ژاپنی است.

گیگابایت صفحه نمایش قدرت 1200 وات خود را معرفی کرد

برای کاهش قدرت ، GIGIT آن را به سوکت 24 پین و 10 پین و دو سوکت EPS-12v برای پردازنده ، شش سوکت جانبی و شش سوکت PCIe مجهز می کند. بنابراین ، ابعاد کل منبع تغذیه برابر با 150 * 160 * 86 میلی متر است که برای قرار دادن در کیسه های ATX مناسب است. البته از آنجا که اکثر موارد جدید دارای محفظه قدرت هستند ، باید توجه داشت که این قسمت قابل جدا شدن است ، در غیر این صورت صفحه نمایش قدرت حتی قادر به نشان دادن نخواهد بود. گیگابایت هنوز قیمت و تاریخ عرضه Aorus P1200W را اعلام نکرده است.

  • بررسی کولر آبی گیگابایت AORUS WATERFORCE X 240

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.