منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • یک کارت گرافیک Asus RTX 3070 با خنک کننده Noctua مشاهده می شود

یک کارت گرافیک Asus RTX 3070 با خنک کننده Noctua مشاهده می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

یک کارت گرافیک Asus RTX 3070 با خنک کننده Noctua مشاهده می شود

در نهایت ، کارت گرافیک Asus GeForce RTX 3070 با خنک کننده Noctua توسط یکی از نمایندگان فروش این شرکت در ویتنام تأیید شد. ما ماه گذشته لیست این مدل را در EEC دیدیم و اکنون خود ایسوس ظاهراً تأیید کرده است که با Noctua در حال توسعه سری جدیدی از کارت های گرافیکی سفارشی با تهویه مطبوع Noctua است.

خوشبختانه نه تنها این مورد تأیید شد ، بلکه نماینده فروش ایسوس در بازار ویتنام حتی عکس هایی از این کارت خنک شده سفارشی را در صفحه فیس بوک Asus ROG Vietnam به اشتراک گذاشت.

  • کارت های سفارشی Asus ، GIGABYTE و MSI Arc Alchemist در دسترس خواهند بود
  • معیار Core i9 12900 در UserBenchmark در مادربرد ROG Maximus Z690 Extreme
  • معیار احتمالی Core i9 12900K در پردازنده Z – پردازنده 5950X در محدوده

کارت گرافیک ایسوس GeForce RTX 3070 با خنک کننده Noctua

کارت گرافیک ایسوس GeForce RTX 3070 با خنک کننده Noctua

در این عکس ها یک شوفاژ عظیم را می بینیم که می تواند تا 4 شیار را بگیرد و در داخل آن دو پنکه Noctua (دقیقاً NF-A12x25) وجود دارد. در اینجا ما به خوبی دوربین چند رنگ و فن ها را می بینیم که در واقع تناژ رنگ متفاوتی دارند. در کنار آن برچسب GeForce RTX و همچنین ASUS X Noctua را مشاهده می کنید. به نظر می رسد راه حل خنک کننده Noctua فقط برای کارت های گرافیک GeForce RTX 30 در دسترس خواهد بود.

ASUS GeForce RTX 3070 Noctua OC از یک صفحه پشتی و یک رادیاتور بسیار بزرگ با چندین لوله برای انتقال حرارت استفاده می کند. خروجی تصویر دو HDMI و سه صفحه نمایش است. منبع تغذیه مورد نیاز از طریق دو کانکتور 8 پین تامین می شود. نماینده فروش ایسوس ادعا می کند که این کارت به زودی با قیمت حدود 26 میلیون دانگ (بیش از 1000 دلار) در دسترس خواهد بود.

کارت گرافیک ایسوس GeForce RTX 3070 با خنک کننده Noctua

چنین برچسبی برای مدل GeForce RTX 3070 بسیار بالا است ، اما به نظر می رسد این قیمت به دلیل وضعیت فعلی بازار کارت گرافیک است. در مورد همکاری ایسوس و Noctua ، ما می توانیم کارت های گرافیک بیشتری را با کولر این شرکت ببینیم و RTX 3070 به عنوان یک آزمایش برای بازخورد کاربران به نظر می رسد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.