منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • 1 سال در انتظار کارت گرافیک – مشتری که برای کیک سالگرد فرستاده است!

1 سال در انتظار کارت گرافیک – مشتری که برای کیک سالگرد فرستاده است!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

1 سال در انتظار کارت گرافیک - مشتری که برای کیک سالگرد فرستاده است!

چند مدت است که منتظر سفارش هستید؟ معمولاً وقتی تحویل سفارش بیش از یک هفته طول می کشد ، مغرور می شویم و به نوعی خجالت می کشیم. اما آیا به ذهن شما خطور می کند که یکسال کامل منتظر بمانید تا سفارش بگیرید؟ 1 سال انتظار برای کارت گرافیک شبیه ساز کامل اقامت در برزخ است. تجربه ای که توسط یک کاربر لهستانی تجربه شده است و ما نمی دانیم چگونه او موفق شده است 1 سال منتظر بماند. معمولاً با تأخیر در دریافت سفارش ، مشتری درخواست بازپرداخت از فروشگاه را می کند. اما قطب کار بزرگی انجام داد و پاداشش را برای صبر دریافت کرد.

ماجرا از این قرار است که یک قطب در سپتامبر سال گذشته کارت گرافیک Nvidia RTX 3080 را سفارش داد ، اما فروشگاهی که خرید از آن انجام شده بود ، توجیه تحویل کارت گرافیک را داشت و ادعا می کرد که کارت های گرافیک از انویدیا هستند. و AIB به اندازه کافی تحویل نداده است ، بنابراین ما در حال حاضر نمی توانیم سفارش را تحویل دهیم. اکنون 1 سال از سفارش این کارت گرافیک می گذرد و مصرف کننده لهستانی در اقدامی جالب یک کیک جشن را به این فروشگاه ارسال کرد. این کار کرد و پس از 1 سال انتظار ، شخص قبلاً کارت گرافیک خود را دریافت کرد.

خرید کیک سالگرد

1 سال در انتظار کارت گرافیک توسط کاربر لهستانی

تصویر مشترک کیک ارسال شده نیز بسیار جالب است. E-Tory ، شیرینی پزی که کیک را پخت ، عکس کیک را به اشتراک گذاشت و گفت که این یکی از خنده دارترین سفارشاتی است که تا به حال دریافت کرده ایم. این قنادی همچنین پیام سفارش مشتری لهستانی را منتشر می کند. این شخص از قناد می خواهد که یک کیک متوسط ​​با پیام به فروشگاه X بفرستد (نام فروشگاه ذکر نشده است). او گفت که می خواهد به مناسبت اولین سالگرد سفارش کارت گرافیک RTX 3080 خود یک کیک به فروشگاه بفرستد و به آنها یادآوری کرد که هنوز سفارش وی را در یک سال تحویل نداده اند. آنها ادعا می کنند که سازنده هنوز کارت گرافیک من را تحویل نداده است. او همچنین درخواست کرد روی کیک نوشته شود: یک سال با هم 600000022222.

1 سال منتظر کارت گرافیک هستم

کمی بعد ، E-Tory در فیس بوک نوشت که پاسخ داده است! مدت کوتاهی پس از ارسال کیک ، فروشگاه کارت گرافیک را به مشتری تحویل داد. اگرچه نام فروشگاه اعلام نشده است ، اما VideoCardz به خرده فروش لهستانی X-kom مشکوک است. به نظر می رسد این فروشگاه سابقه تحویل سفارشات با تاخیر طولانی و پشتیبانی ناکافی از مشتریان را دارد. در ماه آگوست ، گزارش شد که فروشگاه RTX 3060 را به مشتریانی ارائه می دهد که RTX 3070 و RTX 3080 را پس از 10 ماه تاخیر سفارش داده اند و جالبتر اینکه ، فروشگاه ادعا می کند که RTX 3060 قدرتمندتر از دو مدل گرانتر است. .. این اظهارات کاملاً نادرست است.

  • کارت های گرافیکی Custom Radeon RX 6600 از چندین شرکت نشت کرده است
  • ایسوس رسماً RTX 3070 Noctua Edition – King of Silence را معرفی کرد

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.