11 دلیل برای انتخاب Node.JS برای پروژه تجاری بعدی خود

 تاریخ انتشار :
/
  تکنولوژی
11 دلیل برای انتخاب Node.JS برای پروژه تجاری بعدی خود


برنامه ریزی برای شروع یک سرمایه گذاری جدید با یک برنامه منحصر به فرد، عالی است. برای نتایج سودآور به یک برنامه کاربردی مقیاس پذیر، ایمن و پایدار نیاز دارید. با این حال، چنین برنامه هایی با ترکیب مناسبی از فناوری ها، ابزارها و تاکتیک ها پشتیبانی می شوند. انتخاب تکنولوژی مناسب کار دشواری است که نیاز به کمک متخصصین یا تحقیق و تحلیل فراوان دارد.

علاوه بر این، کارآفرینان در هنگام انتخاب فناوری نیز متحیر می‌شوند، زیرا فناوری‌های جدید به زودی به یک مد منفعل شبیه به فناوری‌های مصنوعی تبدیل می‌شوند. با درک مشکل، زبان برنامه نویسی فناوری Node.JS به عنوان راه حلی توصیه می شود که تمام نیازهای برنامه های تجاری مدرن نسل بعدی را برآورده می کند. Node.JS منبع باز در سال 2009 بر روی زمان اجرا JS کروم ساخته شد.

فناوری Node.JS با توسعه قدرتمند باطن و مهندسی رابط کاربری تعاملی، بر بازی توسعه برنامه حاکم است. این یک ارتباط دو طرفه بین مشتری و سرور برقرار می کند و آن را برای توسعه برنامه های چت بلادرنگ ایده آل می کند. این ابزار مملو از بسیاری از ابزارهای توسعه Node.JS است که باعث شده بازیکنان پیشرو مانند Yahoo، Netflix، Walmart و PayPal از Node.JS برای برنامه های تجاری خود استفاده کنند. بهبود مستمر پنجره ها را برای نوآوری بیشتر باز می کند. بیایید روشن کنیم که چگونه استفاده از Node.JS سودهای مالی، بهره وری و سایر دستاوردها را برای کسب و کار شما به ارمغان می آورد.

محتوا

 • دلایل اصلی برای انتخاب Node.JS برای توسعه پروژه بعدی خود
  • زمان سریعتر برای بازاریابی
  • از همه جا استفاده کنید
  • سرویس جریان داده
  • Aces در توسعه برنامه چت بلادرنگ
  • خدمت به هدف سرور پروکسی
  • یک پایگاه کد واحد امکان سازگاری بین پلتفرم را فراهم می کند
  • دستاوردهای بهره وری را به ارمغان بیاورد
  • هزینه های توسعه پروژه را متحمل می شود
  • پشتیبانی طولانی مدت
  • بهره وری را بهبود می بخشد
  • مقیاس پذیری

دلایل اصلی برای انتخاب Node.JS برای توسعه پروژه بعدی خود

در میان انبوهی از فناوری‌ها، محدود کردن انتخاب به یک فناوری و استفاده از همان فناوری برای توسعه برنامه بسیار گیج کننده است. در اینجا 11 دلیل وجود دارد که چرا مشتریان تجاری باید توسعه Node.JS را در نظر بگیرند.

زمان سریعتر برای بازاریابی

Node.JS به جاوا اسکریپت اجازه می دهد تا در کد مستقیم ماشین بومی کامپایل شود و منجر به اجرای سریعتر کد شود. همچنین وظایف خواندن و نوشتن سریع، مانند خواندن و نوشتن در پایگاه داده، اتصالات شبکه و سیستم فایل را تسهیل می کند، که وظایف توسعه برنامه وب را سرعت می بخشد. یک مدل I/O مبتنی بر رویداد و غیر مسدود کننده به ایجاد اتصالات موازی و افزایش توان عملیاتی کمک می کند.

از همه جا استفاده کنید

قابلیت های Node.JS آن را برای استفاده در مرورگرها و سرورها مناسب می کند زیرا JS در همه جا وجود دارد. به همین دلیل است که کد Node.JS به روش های مختلف از مرورگر تا سرور استفاده می شود. به عنوان مثال، زمانی که تغییرات منطقی در مرورگر باید روی سرور منعکس شود، انتقال کد این کار را انجام می دهد. این کار انتقال عملکرد از مرورگر به سرور را آسان می کند.

سرویس جریان داده

در چارچوب‌های سنتی، درخواست‌ها و پاسخ‌های HTTP رویدادهای گسسته در نظر گرفته می‌شوند که به عنوان جریان داده نیز شناخته می‌شوند. Node.JS در رسیدگی به درخواست های ورودی/خروجی عالی است و آن را به یک راه حل ایده آل برای سرویس های جریان داده تبدیل می کند. استریم ها Node.JS را در پردازش داده ها و انجام اقدامات کارآمد می کنند. همچنین، بر خلاف سایر تکنیک های پردازش داده، رمزگذاری یا رمزگشایی فایل های ویدئویی و صوتی زمان کمتری می برد. عملیات I/O ساده شده با جریان های Node.JS به برنامه های Node.JS اجازه می دهد تا حجم عظیمی از داده را پردازش کنند در حالی که از حافظه کمتری استفاده می کنند.

Aces در توسعه برنامه چت بلادرنگ

این دوره زمان واقعی است، که در آن مردم به دنبال هر چیزی هستند که می تواند فورا اتفاق بیفتد – از بازی ها و شبکه های اجتماعی گرفته تا چت بلادرنگ. ارتباطات بلادرنگ به جذب مشتریانی که نیاز به ارتباط بی‌درنگ بین کاربران، مشتری و سرور دارند، کمک می‌کند. این بدان معنی است که عملیات I/O سریع و مداوم برای ساده کردن ارتباط مشتری-سرور برای توسعه برنامه های چت بلادرنگ مورد نیاز است.

ویژگی چند کاربره برنامه چت بلادرنگ توسط سوکت های سطح پایین و حلقه رویداد پروتکل مدیریت می شود، بنابراین از اضافه بار HTTP جلوگیری می کند. ساختار غیرمسدود کننده و ناهمزمان Node.JS همین کار را تسهیل می کند و توسعه سریع برنامه های چت بلادرنگ مقیاس پذیر، قابل مدیریت و قابل اعتماد را امکان پذیر می کند.

خدمت به هدف سرور پروکسی

هنگامی که پروژه های تجاری به جمع آوری اشکال مختلف داده با زمان پاسخ های متفاوت از منابع مختلف نیاز دارند، یک سرور پروکسی نیز به همین کار کمک می کند. Node.JS به عنوان یک سرور پروکسی برای برنامه وب عمل می کند و زیرساخت لازم را در جایی که کسب و کار فقط به پردازش سمت سرور نیاز دارد، ارائه می دهد. به عنوان مثال، زمانی که کسب و کارها نیاز به بازیابی، کامپایل و ذخیره داده ها از منابع مختلف شخص ثالث برای یک برنامه سرور دارند، فناوری Node.JS به عنوان یک سرور پراکسی کار می کند.

یک پایگاه کد واحد امکان سازگاری بین پلتفرم را فراهم می کند

Node.JS با توانایی خود در ساخت سمت سرور و سمت سرویس گیرنده با استفاده از همان فناوری، یک تغییر پارادایم در چشم انداز فناوری ایجاد کرد. ارتباط خودکار و همگام سازی خودکار داده ها بین مشتری و سرور را تسهیل می کند که باعث صرفه جویی در زمان می شود. از آنجایی که تکنیک‌ها، طرح‌واره‌ها و شیوه‌های مشابه برای برنامه‌های کاربردی وب استفاده می‌شوند، خواندن کد منبع آسان است.

دستاوردهای بهره وری را به ارمغان بیاورد

ارائه دهندگان پلتفرم به عنوان سرویس (PaaS) از استقرار برنامه های گره با یک خط فرمان پشتیبانی می کنند. بنابراین میزبانی Node.JS تعداد سرورهای مورد نیاز برای میزبانی را کاهش می دهد و عملکرد بارگذاری صفحه را تا 50% بهبود می بخشد.

به عنوان مثال، پس از تغییر به Node.JS، پی پال 35 درصد کاهش در زمان پاسخ را تجربه کرد، حتی زمانی که تعداد درخواست ها دو برابر شد. لینکدین پس از مهاجرت به فناوری Node.JS سرورها را از 30 به 3 کاهش داد. مزایای Node.JS از طریق مثال های واقعی به وضوح نشان می دهد که چرا باید توسعه وب سایت را با Node ادامه دهیم. JS

کش Node.JS با کاهش بار کار و اجرای مجدد کد، زمان بارگذاری را کاهش می دهد. هنگامی که ماژول در آخرین بار دسترسی به آن در حافظه برنامه ذخیره می شود، صفحه وب به سرعت بدون انتظار در مرورگر بارگیری می شود.

توسعه پروژه را اقتصادی می کند

Node.JS دارای یک مخزن پویا از مدیران بسته گره (npm) است که استفاده از ماژول ها برای کارهای مختلف یا استفاده مجدد از کد را برای حل سریع چالش های توسعه آسان می کند. این باعث صرفه جویی زیادی در زمان توسعه می شود که به نوبه خود منجر به تکمیل پروژه های وب سایت Node.JS در کاهش ساعات توسعه می شود. بنابراین Node.JS هزینه های توسعه پروژه را کاهش می دهد. همچنین، زمانی که همان تیم روی فرانت‌اند و باطن کار می‌کند، توسعه‌دهندگان کمتری برای توسعه مورد نیاز هستند و هزینه‌ها را به نصف کاهش می‌دهند. به طور کلی، هزینه استخدام توسعه دهندگان Node.JS به بودجه شما فشار نمی آورد و می توانید یک محصول کاملاً سفارشی برای خودکارسازی عملیات تجاری خود داشته باشید.

پشتیبانی طولانی مدت

Node.JS جامعه بزرگی دارد که به خوبی توسط توسعه دهندگان با تجربه Node.JS که فعالانه روی بهبود Node.JS کار می کنند، پشتیبانی می شود. در صورت نیاز به کمک، توسعه دهندگان می توانند راه حلی برای مشکل پیدا کنند. علاوه بر این، هر ارتقاء Node.JS به طور فعال به مدت 18 ماه از روز راه‌اندازی پشتیبانی می‌شود و اطمینان حاصل می‌کند که پروژه تجاری فعلی در هنگام ارتقاء Node.JS نیازی به به‌روزرسانی ندارد. در این میان، هیچ رفع اشکال یا به‌روزرسانی امنیتی ارائه نمی‌شود.

بهره وری را بهبود می بخشد

Node.JS یک فناوری مبتنی بر JS است که برای توسعه frontend و backend استفاده می شود. این امر نیاز به تخصیص دو تیم مختلف برای کار در قسمت جلویی و انتهایی را به طور جداگانه حذف می کند. وقتی وابستگی‌های متقابل بین تیم‌های فرانت‌اند و بک‌اند کاهش می‌یابد، جریان اطلاعات روان به تیم‌ها اجازه می‌دهد تا به عنوان یک واحد کار کنند. کاهش موانع بین اعضای تیم منجر به افزایش بهره وری می شود.

مقیاس پذیری

همانطور که کسب و کار رشد می کند، برنامه کاربردی وب باید به طور موازی مقیاس شود تا ترافیک رو به رشد و تراکنش های در حال رشد را تطبیق دهد. Node.JS مقیاس بندی برنامه را از هر دو جهت – افقی و عمودی – آسان می کند. مقیاس افقی با افزودن گره های بیشتر به برنامه امکان پذیر می شود. مقیاس بندی یک برنامه Node.JS به صورت عمودی شامل افزودن منابع اضافی به گره ها است. بنابراین، ساختن یک برنامه با Node.JS به برنامه اجازه می‌دهد تا به هر نحوی که کسب‌وکار می‌خواهد، مقیاس‌بندی شود.

دلایل اصلی برای استفاده از Node.js و React برای توسعه وب

آیا Node.JS یک انتخاب ایده آل برای پروژه تجاری شماست؟

در این مرحله، می دانید که چرا Node.JS استفاده می شود یا اینکه چرا محیط توسعه Node.JS برای پروژه بعدی شما بهترین است. Node.JS بدون شک یک پلتفرم محبوب برای ساخت برنامه های کاربردی با کارایی بالا، مقیاس پذیر، ایمن و پایدار است. این به طور گسترده در برنامه های کاربردی وب JS، برنامه های کاربردی ترکیبی، برنامه های کاربردی دسکتاپ و توسعه برنامه های اینترنت اشیا با پیشرفت های تدریجی استفاده می شود. Node.JS جایگزین خوبی برای استارت آپ هایی است که به دنبال ورود به بازار آنلاین با توسعه سریع MVP با قیمت های مناسب هستند. بهبود زمان پاسخگویی و کاهش زمان بارگذاری به نفع غول‌های فناوری مانند نتفلیکس و والمارت است تا درآمد خود را افزایش دهند. شرکت هایی که از Node.JS استفاده می کنند روز به روز بزرگتر می شوند.

اگر می خواهید با مهاجرت به فناوری Node.JS درآمد خود را افزایش دهید، با بهترین شرکت های توسعه Node.JS همکاری کنید تا با کمترین زمان، تلاش و سرمایه گذاری، پروژه وب اپلیکیشن Node.JS خود را روشن کنید. با اهرم محبوب Node.JS آماده شوید تا تأثیر زیادی در دنیای آنلاین داشته باشید.

پست ۱۱ دلیل برای انتخاب Node.JS برای پروژه تجاری بعدی شما اولین بار در TopDevelopers.co ظاهر شد.