منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • 500 گیگابایت حافظه ارزان مایکروسافت برای Xbox Series X / S به زودی عرضه می شود

500 گیگابایت حافظه ارزان مایکروسافت برای Xbox Series X / S به زودی عرضه می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

500 گیگابایت حافظه ارزان مایکروسافت برای Xbox Series X / S به زودی عرضه می شود

همانطور که پلی استیشن 5 سونی برای ارتقاء فضای ذخیره سازی کنسول از SSD های پرسرعت پشتیبانی می کند ، کنسول های Xbox S و X مایکروسافت نیز همینطور. تفاوت این ویژگی در کنسول های سونی و مایکروسافت در شکل فاکتورهای حافظه پشتیبانی شده توسط این دستگاه ها است. در حالی که PS5 از S.2 های S.2 M.2 پشتیبانی می کند ، مایکروسافت در حال طراحی حافظه ثبت شده برای کنسول های نسل بعدی خود است که توسط سازنده تولید شده و البته نسبتاً گران هستند. به نظر می رسد مایکروسافت قصد دارد با ارائه 500 گیگابایت حافظه ارزان به کاربران با مشکلات بودجه ای کمک کند.

گفته می شود ردموندی ها با Seagate در حال آماده سازی یک دستگاه 500 گیگابایتی با قیمت حدود 150 دلار برای Xbox Series X / S. کارت های ارتقاء ذخیره سازی Seagate برای کنسول های مایکروسافت هستند که از معماری Xbox Velocity پشتیبانی می کنند تا سرعت و ابعاد را در کنسول کاربران فراهم کند. حافظه داخلی. در حال حاضر ، کاربران Xbox S و X تنها یک گزینه 1 ترابایتی برای کارت حافظه Seagate برای ارتقاء فضای ذخیره سازی کنسول خود دارند که 220 دلار قیمت دارد و 209 دلار در اروپا به فروش می رسد.

500 گیگابایت حافظه ارزان Seagate برای Xbox Series X / S

500 گیگابایت حافظه ارزان Seagate برای Xbox Series X / S

برای مقایسه ، باید به قیمت SSD های M.2 با ظرفیت یک ترابایت اشاره کنیم که حدود 100 تا 130 دلار هزینه دارند. بنابراین می توان گفت که هزینه افزایش فضای ذخیره سازی کنسول های مایکروسافت بسیار بیشتر از سونی پلی استیشن 5. Seagate و مایکروسافت در حال آماده سازی 500 گیگابایت حافظه مقرون به صرفه برای رفع برخی از این مشکلات هستند. به گزارش XboxSquad.fr ، این محصول از 14 نوامبر سال جاری در اروپا در دسترس خواهد بود و چندین خرده فروش نیز این حافظه را در لیست خود قرار داده اند ، اما به دلیل اینکه هنوز این محصول معرفی نشده است ، مجبور به حذفش کن.. شایعه شده است که Seagate 500 گیگابایت حافظه در Micromania.fr به قیمت 154.99 یورو به فروش می رسد. اگرچه این حافظه ارزان تر از نسخه 1 ترابایتی است ، اما هنوز بسیار گرانتر از SSD های استاندارد 500 گیگابایتی است.

ایجاد حافظه ارتقاء برای ارتقاء Seagate Xbox Series X و S بسیار گران است ، زیرا این SSD ها باید از طیف وسیعی از مشخصات پشتیبانی کرده و قابلیت های متفاوتی داشته باشند. از جمله این مشخصات دستیابی به سرعت مشخص است. و همچنین ایجاد حافظه در یک فرم منحصر به فرد که نیاز به تأییدهای مختلف دارد. به نظر می رسد مایکروسافت به دنبال کسب سود از فروش هر یک از دستگاه های ذخیره سازی روی کنسول های خود است ، در غیر این صورت می تواند تولید این حافظه ها را به تولیدکنندگان مختلف بسپارد ، که منجر به کاهش این محصولات می شود. موضوعی که به نظر می رسد مایکروسافت فعلا برنامه ای برای آن ندارد.

  • به روز رسانی نرم افزار Sony PlayStation 5 به شما امکان می دهد دستگاه M.2 اضافه کنید
  • رکورد ذخیره سازی شکسته است – تولید کننده پیشرو درایوهای سخت Seagate

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.