چگونه می توان از ایده های برنامه در این بازار رقابتی بسیار آسیب پذیر محافظت کرد؟

چگونه می توان از ایده های برنامه در این بازار رقابتی بسیار آسیب پذیر محافظت کرد؟


بزرگترین مورد شناخته شده، اختلاف بین دو غول اپل و مایکروسافت در دادگاه بلافاصله پس از ارتقای قابل توجه ویندوز 2.0 است. اپل بزرگترین رقیب خود را به سرقت ایده رابط کاربری گرافیکی که در مکینتاش خود بدون اجازه آنها داشت متهم کرد. این فقط در مورد دو غول نیست، موارد بی‌شماری در سرتاسر جهان دیده می‌شود که در آن ایده‌ها سرقت ادبی شده و توسط دیگران استفاده می‌شود.

به گفته کارشناسان بازار، اکثر برنامه های موجود در گوگل پلی شبیه سازی شده از برنامه های محبوب هستند. سرقت ادبی یا سرقت ایده ها اجتناب ناپذیر است و در عمل اجتناب و توقف آن بسیار دشوار است. اگرچه بندهای سخت‌گیرانه‌تر و قوانین و مقررات سخت‌تر وجود دارد، شبیه‌سازی یا سرقت ایده‌های اپلیکیشن‌ها در چند سال گذشته عملی شده است.

همچنین شایان ذکر است که اکثر برنامه‌ها دارای همان ویژگی‌ها و امکاناتی هستند که در برنامه‌های همان صنعت پیدا می‌کنید. به عنوان مثال، همه برنامه‌های تحویل غذا دارای ویژگی‌های یکسانی مانند فهرست غذاها و رستوران‌ها، سیستم سفارش‌دهی، درگاه‌های پرداخت و ردیابی لحظه‌ای بسته‌های غذا خواهند بود. اگرچه می خواهید آن را منحصر به فرد کنید، اما عملاً امکان پذیر نیست زیرا شرایط یکسان است.

اما هنوز…

میخوای این خیانت بهت سر بزنه؟ آیا ایده ای برای اپلیکیشنی دارید که می خواهید آن را منحصر به فرد خود کنید؟ آیا می خواهید از ایده های برنامه محافظت کنید تا موفقیت آنها تماماً از آن شما باشد؟ از این راهنما به عنوان پیشرفتی برای داشتن ایده برنامه خود و نجات آن از سرقت استفاده کنید.

محتوا

 • ایده اپلیکیشن چیست؟
 • چگونه ایده های اپلیکیشن را می دزدید؟
 • برای محافظت از ایده اپلیکیشن خود چه اقدامات پیشگیرانه ای باید انجام دهید؟

ایده اپلیکیشن چیست؟

ایده کاربردی مفهومی از داشتن یک برنامه کاربردی برای یک کسب و کار یا فرآیند خاص است. این مفهوم شامل همه چیز از A تا Z است و راحتی ها از طریق ویژگی های برنامه ارائه می شود. به عنوان مثال، اگر شما یک ایده منحصر به فرد برای یک برنامه تلفن همراه برای ارائه مدل های سه بعدی برای یک فروشگاه مبلمان دارید تا کاربران بتوانند از واقعیت افزوده برای پوشاندن مبل ها در راهرو خود استفاده کنند، کل ایده را می توان از طریق سفارشی سازی به یک برنامه منتقل کرد. این یک نمای کامل از نمایشگاه مبلمان AR را ایجاد می کند.

یک ایده اپلیکیشن موبایل می تواند نیاز خاصی را برطرف کند یا یک مشکل را به روشی منحصر به فرد حل کند. این ایده می‌تواند از برنامه‌ها یا بازی‌های ساده گرفته تا نرم‌افزارهای پیچیده که با خدمات یا فناوری‌های مختلف ادغام می‌شوند، متغیر باشد.

یک ایده خوب اپلیکیشن باید دارای یک هدف مشخص، یک ارزش پیشنهادی منحصر به فرد یا USP و مجموعه ای از ویژگی های کاملاً تعریف شده باشد که نیازها و انتظارات کاربر را برآورده کند. همچنین، ارائه راه‌حل‌هایی برای چالش‌های رایجی که کاربران با آن مواجه هستند، می‌تواند کلید موفقیت ایده اپلیکیشن موبایل شما باشد.

چگونه ایده های اپلیکیشن را می دزدید؟

برای یک فرد ناشناخته نیست که دائماً ایده های تجاری خود را به دوستان و اعضای خانواده بازگو کند. عمدا یا ناخواسته، در حین بحث در مورد موضوعات، ایده ها به هر طریقی از درون مردم جاری می شود.

همچنین، راه‌های مختلف دیگری نیز وجود دارد که می‌توان ایده اپلیکیشن موبایل شما را به سرقت برد.

 • هک یا نقض اطلاعات
 • جاسوسی
 • استخدام توسعه‌دهندگان بدون قرارداد یا بررسی دقیق
 • شما باید ایده برنامه خود را بدون امضای قرارداد محرمانه با سایر صاحبان مشاغل در میان بگذارید

همچنین این احتمال وجود دارد که ایده های شما روی کاغذ نوشته شود یا برای شخصی ایمیل شود و عمومی شود. به هر حال، وقتی به کسی درباره ایده کسب و کار اپلیکیشن خود می گویید، این احتمال وجود دارد که اطلاعات امن و محدود به منابع شما نباشد.

برای محافظت از ایده اپلیکیشن خود چه اقدامات پیشگیرانه ای باید انجام دهید؟

شما ایده ای برای یک اپلیکیشن موبایل دارید و خوب است و می تواند شما را موفق کند. وقتی این را فهمیدید، همچنین می فهمید که ایده ها را می توان دزدید. اکنون وقت شماست که از تمام اقدامات پیشگیرانه لازم برای محافظت از آن و ایمن سازی ایده برنامه خود استفاده کنید.

بررسی کنید که آیا ایده شما منحصر به فرد است

اولین چیزی که باید بررسی کنید این است که ایده خودتان کپی نشده باشد! وگرنه مثل بومرنگی میمونه که براتون نتیجه معکوس میده! قبل از اینکه از شخصی شکایت کنید، اگر ایده شما کپی شود، به دلیل نقض حق چاپ توسط دیگران از شما شکایت خواهد شد. آژانس هایی وجود دارند که به شما کمک می کنند سرقت ادبی یا مسائل مربوط به حق چاپ را از چندین منبع بررسی کنید.

ایده های برتر اپلیکیشن کسب و کار برای کارآفرینان

حق چاپ برنامه

اولین کاری که برای محافظت از ایده برنامه خود باید انجام دهید این است که حق چاپ را انتخاب کنید. این یکی از مطمئن ترین راه ها برای نجات ایده های شما از سرقت است. حق چاپ از شما در برابر توسعه دهندگان برنامه و سایر شرکت هایی که روی پروژه یا ایده های شما کار می کنند تا آنها را به یک محصول دیجیتالی مفهومی تبدیل کنند، محافظت می کند. کپی رایت همچنین بر روی کد منبع، طراحی گرافیکی، و سایر ساختارهای کاربردی که شامل ویژگی‌های فیزیکی و معنوی هستند، اعمال می‌شود.

حق نسخه‌برداری همیشه از کد شما در برابر همه حساب‌ها محافظت نمی‌کند. با وجود محافظت قوی اپل و گوگل، این امکان وجود دارد که کد منبع برنامه شما از طریق تلفن های جیلبریک استخراج شود. با این حال، اگر حق نسخه برداری دارید، به شما اجازه می دهد تا اقدام قانونی قوی علیه نقض کننده انجام دهید.

آن را ثبت اختراع کنید

در حالت ایده‌آل، حق ثبت اختراع برای محافظت از اختراعات فیزیکی مانند محصولات یا فرمول‌ها محفوظ است، زیرا به محافظت از ایده‌ها، چکیده‌ها یا مفاهیم یک تجارت کمک می‌کنند. حق ثبت اختراع فقط برای اختراع یا محصولی اعطا می شود که منحصر به فرد است و قبلاً به آن فکر نشده است. بنابراین ثبت اختراع شواهدی از آثار اصلی است. شما می توانید ایده اپلیکیشن خود را با ثبت اختراع در نهادهای مجاز محافظت کنید.

با شرکت توسعه اپلیکیشن موبایل خود یک NDA امضا کنید

قرارداد عدم افشا (NDA) یکی از قدرتمندترین قراردادها برای مبارزه با سرقت ادبی یا سرقت ایده است. برای محافظت از ایده برنامه خود، باید با ارائه دهندگان خدمات توسعه یک قرارداد عدم افشای اطلاعات امضا کنید. مهم‌ترین بخش این است که شرکت‌های معروف توسعه برنامه‌های تلفن همراه، NDA و قراردادهای مربوطه را در خط‌مشی خود برای تقریباً تمام پروژه‌هایی که با آن‌ها درگیر هستند، دارند.

NCA را با شریک توسعه برنامه خود امضا کنید

درست مانند یک قرارداد عدم افشا، یک توافقنامه غیررقابتی (NCA) وجود دارد که از شرکت‌های توسعه‌دهنده اپلیکیشن موبایلی که با آنها کار می‌کنید، از اشتراک‌گذاری عملکرد و اسرار برنامه با هر کسی، از جمله همتایان یا رقبا، یا حتی خودتان، جلوگیری می‌کند. هستند قرارداد عدم رقابت زمانی اعمال می شود که پروژه شما برای مدت معینی در حال توسعه باشد. همچنین می توانید طبق قوانین و مقررات قابل اجرا، قرارداد را تمدید کنید. یک توافق بلندمدت از داشتن ایده‌ها یا برنامه‌های تجاری مشابه برای مشتریان آینده همان شرکت توسعه‌دهنده اپلیکیشن موبایل جلوگیری می‌کند یا گران‌تر می‌کند.

نام برنامه خود را ثبت کنید

خیلی به نام محصول یا شرکت بستگی دارد. بنابراین، ذخیره نام برنامه گام خوبی برای نجات ایده کسب و کار شما از سرقت است. امکان داشتن یک نام در فروشگاه برنامه وجود ندارد زیرا فروشگاه های اپل و گوگل پلی اجازه نام های تکراری را نمی دهند. بندهای خاصی وجود دارد که حتی برای نام هایی که شبیه نام اصلی هستند نیز اعمال می شود. به عنوان مثال Reabook و Reebok برای Reebok.

علامت تجاری لوگوی برنامه

درست مانند نام برنامه، علائم تجاری و لوگوها نیز حس محصولات و خدمات شرکت شما را منتقل می کنند. هنگامی که یک ایده برنامه منحصر به فرد برای محافظت دارید، همراه با ثبت نام برنامه، حفظ علائم تجاری و لوگوی خود بهترین ایده برای نجات اموال شما از سرقت است. این گونه علائم تجاری به دیگران اجازه نمی دهند با داشتن لوگوی مشابه، ارزش برند شما را کاهش دهند.

مستندات جامد

راه دیگر برای محافظت از ایده برنامه خود در برابر دزدان اینترنتی این است که اسناد محکمی از کل طرح تجاری برنامه تلفن همراه خود داشته باشید. ایجاد عادت به مستندسازی همه چیز ایده بدی نیست زیرا به هر طریقی از مفهوم یا ایده کسب و کار خود در برابر دیگران محافظت می کنید. همچنین، در یک نبرد حقوقی، چنین اسنادی کمک بزرگی می کند، زیرا هرگز نمی دانید به چه چیزی و چه زمانی نیاز دارید.

مراقب افشای اطلاعات باشید

بسیار معمول است که ایده ها و مفاهیم تجاری خود را با اشتیاق به دیگران بگویید. در حین توزیع هر چیزی که مربوط به ایده های کاربردی مهم شماست، اسب های خود را نگه دارید. شما هرگز نمی دانید چه کسی و چه زمانی اطلاعات را فاش می کند. بنابراین، در مورد مفهوم کسب و کار خود با افراد و سازمان های کمتری صحبت کنید. این به شما کمک می کند از ایده برنامه خود محافظت کنید.

این مرحله بسیار مهم است، به خصوص زمانی که توسعه اپلیکیشن موبایل فرآیندی است که شامل چندین مرحله و قابل تحویل است. این غیرمعمول نیست که دارندگان برنامه در مورد محصول خود در حال توسعه با خبرنگاران، دوستان و سایر رقبا صحبت کنند. حوادثی وجود دارد که رقبا به سرعت به اصل ایده اپلیکیشن پی بردند و حتی قبل از عرضه محصولات اصلی محصولات خود را توسعه دادند. به همین ترتیب، زمانی که یک ایده در حال شکل گیری است، باید از صحبت کردن در مورد آن با افراد دیگری غیر از کسانی که در کسب و کار شما دخیل هستند، مانند شرکا، سهامداران و سرمایه گذاران خودداری کنید.

بهترین شرکت توسعه اپلیکیشن موبایل را انتخاب کنید

بهترین شرکت های توسعه اپلیکیشن موبایل به کار خود اختصاص داده شده و به مشتریان خود وفادار هستند. آنها سابقه کاملی از کار مخفیانه روی پروژه‌ها بدون درز اطلاعات یا داده‌های مهم به کسی، از جمله اشخاص ثالث از هر نوع یا ارائه‌دهندگان API دارند. بنابراین، باید توسعه برنامه خود را به چنین ارائه دهندگان خدماتی برون سپاری کنید.

حتی با وجود اینکه NDA وجود دارد، باید قبل از استخدام، شرکتی را از طریق بررسی‌ها و تعادل‌های مختلف پیدا و انتخاب کنید تا ایده اپلیکیشن خود را زنده کنید. نه تنها شرکت، بلکه توسعه دهندگان برنامه های تلفن همراه برای استخدام از راه دور مانند فریلنسرها نیز باید از هنجارهای سختگیرانه برای افشا نکردن ایده های برنامه و نگرانی های تجاری شما برای دیگران پیروی کنند. با ارائه دهندگان خدمات توسعه خود بحث کنید و قبل از شروع پروژه همه چیز را روشن کنید.

از ایده برنامه خود با شرکت های قابل اعتماد توسعه برنامه تلفن همراه ما محافظت کنید.

همین الان تماس بگیرید

بنابراین، آیا ایده برنامه شما محافظت می شود؟

این راهنما شما را از جنبه های مختلف راهنمایی می کند تا از سرقت ایده برنامه یا سرقت ادبی جلوگیری کنید. پس آیا اپلیکیشن شما امن است؟ آیا می‌خواهید برای محافظت از مفهوم کسب‌وکارتان کمکی داشته باشید تا فقط شما صاحب موفقیتی باشید که از سخت کوشی شما ناشی می‌شود؟ اگر پاسخ مثبت است، معطل نکنید و همین حالا اقدامات لازم را برای محافظت از ایده اپلیکیشن موبایل خود انجام دهید.

پست چگونه از ایده های اپلیکیشن در این بازار رقابتی بسیار آسیب پذیر محافظت کنیم؟ اولین بار در TopDevelopers.co ظاهر شد.

Vue.JS در مقابل React.JS – تفاوت بین دو چارچوب جاوا اسکریپت


توسعه فرانت اند، که طراحی وب سایت و توسعه باطن را به هم متصل می کند، نقش مهمی در ارتباطات برند ایفا می کند، بهترین تجربه کاربری را با رابط کاربری بصری ارائه می کند و کاربران را برای طولانی مدت درگیر می کند. در چشم انداز پویا، توسعه رابط به طور مداوم در حال تغییر است تا به تغییر ترجیحات کاربر و روند بازار کمک کند.

Vue.JS و React.JS دو فریمورک جاوا اسکریپت (JS) هستند که شرکت‌های توسعه‌دهنده وب در مقیاس از آنها برای ایجاد رابط کاربری پویا (UI) استفاده می‌کنند که به ایجاد برنامه‌های کاربردی وب تعاملی کمک می‌کند. مؤلفه‌های رابط کاربری هر دو چارچوب به کسب‌وکارها کمک کرده است تا با روندهای توسعه front-end نوظهور همگام شوند. با این حال، ویژگی‌های متمایز Vue.JS و React.JS دو انتخاب را برای کسب‌وکارها ارائه می‌کند که از آنها می‌خواهد یکی را انتخاب کنند.

این نیاز به درک کامل و مقایسه جانبی چارچوب ها – Vue.JS و React دارد. JS در این وبلاگ هر دو جنبه را بررسی خواهیم کرد تا کسب و کارها بتوانند به راحتی گزینه مناسب برای نیازهای پروژه خود را درک کنند. بیایید شیرجه بزنیم!

محتوا

  • Vue.JS چیست؟
  • React.JS چیست؟
  • Vue.JS در مقابل React.JS – مقایسه کنار هم برای اینکه بفهمید کدام بهتر است
   • اتصال داده ها
   • ارائه داده ها با استفاده از DOM مجازی
   • اصول اجزای ساختمان
   • تجهیزات ابزار
   • مدیریت دولتی
   • بهره وری
  • Vue js یا React JS کدام بهتر است؟

Vue.JS چیست؟

Vue.JS، یک چارچوب جاوا اسکریپت مترقی، توسط ایوان، مهندس سابق گوگل که از ویژگی های Angular استفاده می کند، ساخته شده است. فریم ورک جلویی جاوا اسکریپت برای ساخت اپلیکیشن های تک صفحه ای و رابط های کاربری تعاملی به خوبی شناخته شده است. استفاده از گزینه API منحنی یادگیری مرتبط را کوتاه کرد و درک چارچوب را برای مبتدیان آسان‌تر کرد.

آخرین نسخه Vue.JS با ترکیب API به روز شده، Vite، Pinia، بازنویسی DOM مجازی و هسته vue کوچکتر، سریعتر و ساده تر است. بنابراین، زمانی که به فکر استفاده از Vue.JS برای توسعه محصول خود هستید، استخدام توسعه دهندگان واجد شرایط Vue.JS با تجربه قبلی و دانش آخرین نسخه ایده خوبی خواهد بود.

React.JS چیست؟

React.js یک کتابخانه فرانت‌اند جاوا اسکریپت رایگان و منبع باز است. مسئول لایه نمایش برنامه است زیرا توسط معماری MVC پشتیبانی می شود. کامپوننت‌های React قطعات قابل استفاده مجدد از HTML را ارائه می‌کنند که درون اجزای مختلف برای توسعه برنامه‌های کاربردی وب پیچیده قرار گرفته‌اند. هنگامی که تغییرات داده در برنامه رخ می دهد، React یک نمای وضعیت برنامه جداگانه ایجاد می کند. به تدریج، چارچوب با مجموعه ای از ابزارها بهبود یافت که کار را برای توسعه دهندگان React.js آسان تر کرد. همزمانی، تاخیر، انتقال و موارد دیگر آخرین به روز رسانی های ساخته شده در React هستند. JS

انتخاب React.JS برای توسعه وب به کسب‌وکارها کمک می‌کند تا پلتفرم‌هایی ایجاد کنند که تجربه بهتری برای مشتری فراهم کنند و به اهداف پروژه خود دست یابند.

Vue.JS در مقابل React.JS – مقایسه کنار هم برای اینکه بفهمید کدام بهتر است

دو React و Vue.JS در فضای توسعه وب به خوبی شناخته شده اند، اما وقتی نوبت به انتخاب چارچوب می رسد، سهامداران کسب و کار گیج می شوند. این بخش تمام شک و تردیدهایی را که در مقایسه مستقیم دارند برطرف می کند. بیایید شیرجه بزنیم!

اتصال داده ها

اتصال داده به این معنی است که وقتی تغییراتی در گره والد ایجاد می شود، گره های فرزند به طور خودکار تغییر می کنند. React و Vue.JS از جریان داده های یک طرفه و دو طرفه پشتیبانی می کنند که یک معماری تمیز را تضمین می کند.

در Vue.JS، زمانی که ویژگی والد به‌روزرسانی می‌شود، اتصال داده به سمت پایین تغییراتی را در ویژگی فرزند ایجاد می‌کند. با این حال، این به کودک اجازه نمی دهد که وضعیت والدین را تغییر دهد، که درک جریان داده ها را دشوار می کند.

اجزای React یک طرفه هستند، اما جریان داده های یک طرفه می توانند به صورت دو طرفه کار کنند. هنگامی که مؤلفه والد به روز می شود، ویژگی های مؤلفه فرزند باید با مقدار فعلی به روز شود. تلاش برای جهش پایه در مولفه فرزند خوب نیست. با پشتیبانی تماس، یک مؤلفه فرزند می‌تواند لوازم جانبی را برای والدین ارسال کند.

ارائه داده ها با استفاده از DOM مجازی

هنگامی که کاربر یک صفحه وب را مشاهده می کند، مرورگرهای وب آن را به ساختاری درخت مانند به نام DOM (مدل شیء سند) تجزیه می کنند. هنگامی که کاربران اقدامی را در یک صفحه وب انجام می دهند، مرورگرها DOM را چندین بار بازسازی و بازخوانی می کنند که بر عملکرد تأثیر می گذارد.

React.JS با ایجاد چندین نسخه از DOM که به عنوان DOM مجازی شناخته می شوند، از رندر سنتی DOM جلوگیری می کند. هنگامی که کاربران اقدامی انجام می دهند، DOM واقعی قابل دسترسی نیست. در عوض، یک DOM مجازی ارائه می شود. قبل از اینکه تغییراتی در DOM واقعی ایجاد شود، بعداً با نسخه قبلی DOM مقایسه می شود.

Vue.JS همچنین از یک DOM مجازی برای ارائه داده ها استفاده می کند، اما همان چیزی را با فرآیند کمی متفاوت به دست می آورد، زیرا فقط عناصر پویا ردیابی می شوند. در Vue.JS، mini-DOM یک جزء با استفاده از الگوها نمایش داده می شود. همچنین، Vue.JS به جای ردیابی هر شیء در قالب، از طریق بخش های پویا حلقه می زند. به این ترتیب، عملیات DOM مجازی زمانی که برای رندر سمت کلاینت استفاده می شود، بهینه می شوند.

اصول اجزای ساختمان

اجزای UI داده ها را به مرورگرها ارائه می کنند تا منطق را به کاربران نشان دهند.

React از زبان JSX استفاده می کند که با تگ های HTML غنی شده است، بنابراین از طریق کامپایلر Babel به JS خالص تبدیل می شود. از آنجا که JSX ساختار کد خاصی ندارد و رابط کاربری و منطق در یک فایل ترکیب شده‌اند، این منجر به کدهای نامرتب می‌شود.

Vue.JS همچنین منطق مؤلفه و رابط کاربری را در یک فایل واحد و کد مؤلفه را در قالب HTML نگه می دارد. این الگو به Vue.JS یک لبه می دهد زیرا نمای واضحی از کد کامپوننت ارائه می دهد که به نوبه خود به توسعه دهندگان اجازه می دهد ویژگی ها، روش های ردیابی و توابع رندر را تجزیه کنند.

تجهیزات ابزار

تعداد ابزارها، کتابخانه ها و بسته ها توسعه برنامه ها را تسریع می کنند. قبل از شروع ساختن یک برنامه، معیارها به شما کمک می کنند تا بهترین گزینه را در Vue.JS در مقابل React انتخاب کنید. JS

React دارای یک ابزار “build a React app” است که ساختن رابط‌های کاربری، نصب وابستگی‌ها و افزودن اسکریپت‌ها در حین توسعه را به یک کار ساده تبدیل می‌کند. این نیاز به پیکربندی دستی برنامه هنگام شروع یک پروژه جدید را برطرف می کند. توسعه دهندگان برتر react.js از رابط CLI ارائه شده توسط ابزار برای دانلود وابستگی ها و اضافه کردن اسکریپت ها برای آزمایش و راه اندازی سریع برنامه ها استفاده می کنند.

برعکس، Vue.JS یک ابزار CLI ارائه می‌کند که ساختاری اساسی متشکل از یک پیکربندی نصب شده و برخی فایل‌ها را ارائه می‌دهد که روند توسعه را سرعت می‌بخشد. توسعه دهندگان Vue.js در حال حاضر استفاده از ابزار create-vue را توصیه می کنند، که بهتر از ابزار قبلی برای فعال کردن توسعه سریع برنامه است. با این حال، استفاده از Vite ضروری است.

مدیریت دولتی

اجزای داده هر بار رابط کاربری را توصیف می کنند. وقتی داده ها تغییر می کنند، کل مؤلفه UI از فریم ها دوباره ترسیم می شود. هر دو چارچوب حالت ها را مدیریت می کنند، اما رویکرد متفاوت است.

در React.JS مدیریت حالت توسط توسعه دهندگان با تجربه React.js با استفاده از ContextAPI انجام می شود زیرا راهی برای مدیریت وضعیت وجود ندارد، اما برای برنامه های کوچک کار می کند. همانطور که اندازه پروژه مقیاس می شود، کتابخانه های React.JS شخص ثالث مانند MobX، Redux و Recoil برای استفاده خوب هستند.

توسعه دهندگان Vue.JS از ابزارهای اساسی مانند Pinia یا Vuex برای مدیریت وضعیت استفاده می کنند. در موارد پیچیده توسعه برنامه های کاربردی وب، عملکردهای اضافی از یک روتر مدیریت URL استفاده می کنند و از رندر سمت سرور آن برای بهترین نتایج استفاده می شود.

بهره وری

کسب‌وکارها به دنبال برنامه‌هایی با کارایی بالا هستند زیرا بهترین تجربه را ارائه می‌کنند و سطح تعامل کاربر را به حداکثر می‌رسانند. بیایید در Vue.JS در مقابل React.JS، نبرد بین 2 بهترین فریمورک جاوا اسکریپت را ببینیم که کدام یک به معیار عملکرد رسیده است.

وقتی بر اساس عوامل مختلفی مانند مدت زمان ایجاد ردیف پس از بارگیری صفحه، مدت زمان جایگزینی ردیف برای به‌روزرسانی ردیف‌ها، زمان بارگذاری، زمان تجزیه و اجرا و مدت زمان حذف ردیف برای جدول پر از ردیف مقایسه می‌شود، React.JS نسبت به Vue برتری پیدا می‌کند. JS اگرچه هر دو فریم ورک از نظر عملکرد کاملاً به یکدیگر نزدیک هستند، React.JS حرف اول را می زند.

بین React.JS و Vue.JS کدام را انتخاب کنیم؟

React.JS و Vue.JS بهترین انتخاب‌ها برای ساخت رابط‌های کاربری هستند و اعلام برنده امکان‌پذیر نیست، زیرا هیچ چارچوب JS راه‌حلی برای تمام نیازهای برنامه‌های دیجیتال نیست. چارچوب های React.JS و Vue.JS توسط توسعه دهندگان پیشرو برای ساخت رابط های کاربری با کارایی بالا، پویا و بصری استفاده می شود.

هر دو چارچوب بهترین گزینه‌ها برای پروژه‌های تجاری هستند، بسته به اینکه به کدام ویژگی‌ها برای موفقیت بیشتر نیاز دارند. هنگامی که به یک ابزار انعطاف پذیر و کارایی بالا نیاز دارید، React.JS متناسب با این صورت حساب است.

از طرف دیگر، Vue.JS منحنی یادگیری پایینی دارد که استخدام توسعه دهندگان Vue.JS را آسان می کند. React.JS همچنین دارای قابلیت استفاده قابل توجهی از جامعه و مؤلفه است که از توسعه سریع بدون هیچ مشکلی اطمینان می دهد. مقایسه سر به سر Vue.js و React.JS را مرور کنید، که به شما کمک می کند تا دریابید که کدام چارچوب گزینه ترجیحی برای پروژه است. با این حال، اگر نمی توانید تصمیم درستی بگیرید، با بهترین کارشناسان توسعه وب تماس بگیرید تا بهترین چارچوب برای پروژه وب خود را شناسایی کنید.

پست Vue.JS vs. پست React.JS- تفاوت بین دو چارچوب جاوا اسکریپت اولین بار در TopDevelopers.co ظاهر شد.

فهرست جامعی از خدمات آژانس بازاریابی دیجیتال برای کسب و کار شما


“می خواهید کسب و کار خود را به صورت آنلاین توسعه دهید؟”

در عصر دیجیتال، حضور قوی آنلاین برای موفقیت کسب و کار حیاتی است. شما باید محصولات و خدمات خود را به حداکثر تعداد افراد معرفی کنید و برای این کار باید از طریق هر وسیله ای به آنها دسترسی پیدا کنید.

با نزدیک به 5 میلیارد نفر که از اینترنت موبایل استفاده می کنند، بازاریابی دیجیتال ساده ترین و سریع ترین راه برای دستیابی به آنها و رساندن پیام تجاری شماست. دیجیتال مارکتینگ می تواند طاقت فرسا باشد، اما با کمک یک آژانس معتبر، می توانید به راحتی در فضای دیجیتال حرکت کنید.

آژانس های بازاریابی دیجیتال می توانند به شما کمک کنند تا به هر مشتری بالقوه ای از طریق دیجیتال دسترسی پیدا کنید. برای کشف طیف وسیعی از خدمات ارائه شده توسط این آژانس ها به ادامه مطلب مراجعه کنید.

محتوا

  • خدمات ارائه شده توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ
   • بهینه سازی موتور جستجو
   • بازاریابی ایمیلی و بازاریابی فشاری
   • بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی
   • تحلیل و بررسی
   • استراتژی UI/UX
   • کمپین پولی
   • بهینه سازی اپ استور
   • بازاریابی محتوا
   • اینفلوئنسر مارکتینگ
   • بازاریابی وابسته
   • پرداخت برای هر کلیک
   • بازاریابی آمازون

خدمات ارائه شده توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ

بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO)

بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) یکی از بهترین خدمات بازاریابی دیجیتال است که توسط اکثر آژانس های بازاریابی دیجیتال انجام و اجرا می شود. سئو به عنوان راهی معتبر برای بازاریابی محصولات و خدمات شما در نظر گرفته می شود، سئو به محتوا و تصاویر شما کمک می کند تا در بالای فهرست صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERP) موتورهای جستجو مانند گوگل یا بینگ قرار بگیرند. با این حال، هنگامی که کاربران برای یک عبارت خاص جستجو می کنند، محتوای بهینه شده برای موتورهای جستجو (یک صفحه وب، برنامه، یا محتوای حاوی عبارت یا معنای عبارت یا مربوط به عبارت جستجو) در بالای نتیجه ظاهر می شود. صفحات محتوا و طراحی سئو ربات ها را جذب می کند و اثربخشی آنها را به عنوان محتوای برتر نسبت به سایرین ثابت می کند.

بازاریابی ایمیلی و بازاریابی فشاری

یکی دیگر از استراتژی های بازاریابی هدفمند که توسط اکثر شرکت های بازاریابی تبلیغات دیجیتال اتخاذ شده است، بازاریابی ایمیلی است. چنین شرکت هایی با دقت محتوای ایمیل را که شامل متن و گرافیک می شود آماده می کنند تا برای افراد خاصی در اینترنت ارسال شود. محتوای تولید شده توسط ارائه دهندگان ایمیل (که در غیر این صورت هرزنامه محسوب می شود) به دلیل انتخاب کلمه و ارائه فیلتر نمی شود. هنگامی که در صندوق ورودی کاربران قرار می گیرد، به دلیل موضوع جذاب و محتوای کلی، کاربران موظفند روی لینک ارائه شده کلیک کنند و در نتیجه به صفحه خدمات یا محصول مورد نظر برسند.

از طرف دیگر، یک آژانس همچنین می تواند در بازاریابی هدفمند به شما کمک کند. Push Notification یک پیام متنی یا تصویری ساده است که می تواند به شماره تلفن همراه ارسال شود.

بازاریابی رسانه های اجتماعی (SMM)

بازاریابی رسانه های اجتماعی ستون فقرات بازاریابی دیجیتال است. هنگامی که یک آژانس بازاریابی دیجیتال را استخدام می کنید، یک شرکت بازاریابی رسانه های اجتماعی را نیز استخدام می کنید. این به این دلیل است که اکثر شرکت ها هم تبلیغ دیجیتال و هم تبلیغ رسانه های اجتماعی را ارائه می دهند. بنابراین شرایط تعویض می شوند. بازاریابی رسانه های اجتماعی شامل بهینه سازی محتوا و جذاب کردن آن برای استفاده در چندین پلتفرم مانند توییتر، فیس بوک، لینکدین، واتس اپ، تیک تاک، اینستاگرام و غیره است.

بازاریابی دیجیتال در مقابل بازاریابی رسانه های اجتماعی

تحلیل و بررسی

برنامه‌ریزی استراتژیک برای هر کسب‌وکاری از آینده نگری ناشی می‌شود، زیرا داده‌ها و اطلاعات ایده‌ها و نکات متعددی در مورد اینکه چه چیزی را باید دنبال کرد و چه چیزی را نباید ارائه کرد، ارائه می‌دهد. به عبارت دیگر، تجزیه و تحلیل های تعبیه شده می توانند با تجزیه و تحلیل چند صد اطلاعات جمع آوری شده از بازخورد، رفتار کاربر و سایر عوامل روانشناختی، محاسبه کنند که چه چیزی برای یک تجارت خوب است و چه چیزی برای آن بد است. هنگامی که یک آژانس دیجیتال مارکتینگ را انتخاب می کنید، تأیید می شود که تحلیل عمیقی از حضور دیجیتال خود خواهید داشت و بر این اساس می توانید اقدامات لازم را برای بهبود محصولات و خدمات خود انجام دهید.

استراتژی UI/UX

امروزه پول زیادی صرف UI/UX می شود. رابط کاربری و تجربه کاربری این به این دلیل است که اگر چهره کسب و کار شما (صفحه اصلی برنامه یا وب سایت) برای مصرف کنندگان گیج کننده باشد و به اندازه کافی جذاب نباشد که آنها را جذب کند، آنها محل را ترک کرده و به دنبال پیشنهادات دیگران می گردند. به عبارت ساده، آنچه کاربران می بینند باید چشم نواز باشد و حرکت در یک وب سایت یا برنامه نباید پیچیده باشد که آنها را خسته کند. آژانس‌های بازاریابی دیجیتال به شما کمک می‌کنند UI/UX خود را بر اساس نظرسنجی‌ها و تحقیقات روان‌شناختی یا جمعیت‌شناختی خود بهبود بخشند.

یک آژانس دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کار شما را در مورد کمپین های پولی ویژه ارائه شده توسط پلت فرم های رسانه های اجتماعی بزرگ مانند توییتر، فیس بوک، اینستاگرام، یوتیوب و لینکدین مطلع می کند. این کمپین های پولی برای دستیابی به مشتریان هدف ایده آل هستند. می‌توانید به دنبال آژانس‌های بازاریابی باشید که در چنین کمپین‌هایی مهارت دارند تا بهترین بازاریابی دیجیتال را تبلیغ کنند.

بهینه سازی فروشگاه App (ASO)

درست مانند بهینه‌سازی موتور جستجو (SEO)، بهینه‌سازی فروشگاه اپلیکیشن به یک برنامه تلفن همراه کمک می‌کند تا در لیست جستجوی فروشگاه‌های اپلیکیشن مانند گوگل پلی استور و اپ استور اپل قرار گیرد. این یک هنر به علاوه علمی است که توسط آژانس های دیجیتال انجام می شود. مربیان بازاریابی آنها با بهینه سازی محتوا (اطلاعات) و طراحی به منظور متمایز شدن از رقبای شما به رشد برنامه شما در فروشگاه برنامه کمک می کنند.

بازاریابی محتوا

محتوا پادشاه است و همینطور خواهد ماند. افزودن کلمات کلیدی و عبارات کلیدی خاص و نوشتن محتوای خوانا، اطلاعات محصول و خدمات شما را غنی و مفید خواهد کرد. بازاریابی محتوا شامل تکنیک هایی برای توزیع محتوای معنی دار شما در پلتفرم های دیجیتال است.

بازاریابی درونگرا در مقابل بازاریابی محتوا

اینفلوئنسر مارکتینگ

پلتفرم‌های دیجیتالی مختلف پیروان و کاربران خود را دارند. برخی از کاربران، معمولا افراد مشهور یا افراد مشهور، از طریق پست های متنی و ویدیوهای خود بر فالوورهای خود تأثیر می گذارند. اینفلوئنسر مارکتینگ با سوپراستارها در پلتفرم‌های دیجیتال ارتباط برقرار می‌کند و از آنها می‌خواهد محتوا را از طریق دسته‌ها و پروفایل‌هایشان ارائه دهند.

بازاریابی وابسته

بازاریابی وابسته بر روی یک کسب و کار می دهد و می گیرد که در آن محتوا و پیوند شما به وب سایت ها یا برنامه های دیگر ارائه می شود و در ازای آنها محصولات و خدمات خود را در سایت شما تبلیغ می کنند. از طرف دیگر، پورتال های معتبری وجود دارند که به شما امکان می دهند محتوای خود را به صورت رایگان یا با حداقل هزینه منتشر کنید. آژانس‌های بازاریابی دیجیتال فهرست‌هایی از این پیشنهادها را دارند و به شما کمک می‌کنند تا کلمات خوبی درباره شرکت خود در سایر پلتفرم‌ها منتشر کنید.

پرداخت به ازای کلیک (PPC)

معروف به بازاریابی PPC یک رویکرد تبلیغاتی پولی است که به وب سایت شما امکان می دهد رتبه بالاتری داشته باشد و در نتایج جستجوی برتر ظاهر شود. این کمپین بازاریابی پولی یک موقعیت برد-برد را ارائه می دهد که در آن شما فقط برای کلیک های واقعی کاربران پرداخت می کنید. به عنوان مثال، اگر لینک خود را روی یک تبلیغ قرار دهید، به ازای هر کلیک مبلغ ثابتی از شما دریافت می شود. اگر کاربران روی تبلیغ شما کلیک نکنند، هزینه ای از شما دریافت نمی شود. معمولاً در تبلیغات موتورهای جستجو، تبلیغات رسانه های اجتماعی و سایر اشکال تبلیغات آنلاین استفاده می شود.

بازاریابی آمازون

آمازون جهان خاص خود را دارد که در آن صدها هزار کاربر در آن رشد می کنند. بازاریابی آمازون شامل تبلیغ هر نوع محصول در آمازون با محتوا و گرافیک خاص است. آژانس های دیجیتال مارکتینگ می توانند در این زمینه به شما کمک کنند.

استخدام آژانس های بازاریابی دیجیتال بهترین شرطی است که امروز می توانید برای رقابتی ماندن داشته باشید. کارشناسان بازاریابی دیجیتال در این آژانس ها به خوبی از نبض بازار و مصرف کنندگان آگاه هستند. آنها می توانند راه های مختلفی را برای تبلیغ محصولات و خدمات خود در اینترنت به شما ارائه دهند. اکنون زمان آن است که بهترین شرکت بازاریابی دیجیتال را برای موفقیت در تجارت خود استخدام کنید.

The post فهرست جامع خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کار شما اولین بار در TopDevelopers.co ظاهر شد.

با Google Bard آشنا شوید، محصول خود گوگل که گوگل را ۱۰۰ میلیارد دلار از دست داد


سهام Alphabet Inc بلافاصله پس از اینکه چت ربات هوش مصنوعی گوگل، Google Bard اطلاعات اشتباهی را در ویدیوی تبلیغاتی خود منتشر کرد، 100 میلیارد دلار در بازار جهش کرد! در حالی که سازندگان با این پاسخ شکست خود را از دست دادند، میلیون‌ها سرمایه‌گذار که روی محصولات Google شرط‌بندی کردند، یادداشت هشداری درباره برنامه‌ریزی مالی خود دریافت کردند.

حتی بهترین شرکت‌های توسعه هوش مصنوعی به طور کامل بر Google Bard و پیشرفت آن برای بهبود تجارت خود متمرکز هستند. بدون شک چنین آزمایش‌ها و پیشرفت‌های تکنولوژیکی بر کل صنعت نرم‌افزار در آینده تأثیر خواهد گذاشت. پس گوگل بارد چیست؟ چرا آن را پاسخی به ChatGPT مایکروسافت می دانند که این روزها در مورد آن صحبت می شود؟

محتوا

  • Google Bard چیست؟
  • Google Bard چگونه کار می کند؟
  • رقیب بارد چیست؟ مایکروسافت ChatGPT؟
  • مشکل Google Bard چه بود؟
  • آینده Google Bard چیست؟

Google Bard چیست؟

Google Bard هوش مصنوعی مکالمه ای آلفابت (شرکت مادر گوگل) است و گفته می شود که نتیجه فشار بسیار زیاد برای پاسخ به ChatGPT داغ Open AI است. Google Bard که فقط برای «تست‌کنندگان مورد اعتماد» در دسترس است، برای نمایش گسترش شگفت‌انگیز اطلاعات بی‌نهایت جهان ایجاد شده است. گزارشی توسط Wired می گوید که Google Bard از مدل هوش مصنوعی گوگل LaMDA (مدل زبانی برای برنامه های گفتگوی) فناوری 2021 پشتیبانی می کند.

Google Bard چگونه کار می کند؟

در سال 2017، گوگل یک معماری شبکه عصبی به نام Transformer ایجاد و منتشر کرد که پایه و اساس LaMDA شد. جالب اینجاست که مدل زبان ChatGPT از GPT-3 مشتق شده است که از Transformer نیز به عنوان پایه خود استفاده می کند.

Google Bard در ابتدا سبک وزن خواهد بود و علاوه بر LaMDA از حجم عظیمی از داده های اینترنت برای پاسخگویی به هر سوال زیر نور خورشید استفاده می کند. به گفته ساندار پیچای، نمره پاسخ برد طراوت و کیفیت بالایی را نشان می دهد. با راه اندازی در فوریه 2023، مشخص شد که Google Bard در هفته های آینده برای همه در دسترس خواهد بود.

رقیب بارد چیست؟ مایکروسافت ChatGPT؟

همانطور که قبلاً گفته شد، بسیاری از کارشناسان فناوری بر این باورند که گوگل از زمانی که ChatGPT مایکروسافت (Transformer Pre-trained Generative Chat) بازار و توجه همه را به خود جلب کرد، تحت فشار شدید همتایان قرار گرفته است. طبق گفته بانک سوئیس UBS، ChatGPT برنامه قدرتمند با بالاترین نرخ رشد است.

مشکل Google Bard چه بود؟

مشکلات حتی برای غول های فناوری اجتناب ناپذیر است. گوگل شروع سختی برای محصول Google Bard خود داشت. ابزار Bard در اولین نسخه نمایشی خود خطا در پاسخ دادن به یک پاسخ پیچیده را نشان داد و ضربه بزرگی به شرکت مادر Alphabet Inc. قیمت سهام پایین آمد و همه اینها برای شرکت نزدیک به 100 میلیارد دلار هزینه داشت.

موضوعی که برای شرکت مادر یک دست و پا تمام شد، مربوط به فضا بود.

چه یافته های جدیدی از تلسکوپ فضایی جیمز وب را می توانم به کودک 9 ساله خود بگویم؟

Google Bard از کوره در رفت و چندین نکته را ارائه کرد که شامل این ادعا بود که تلسکوپ اولین عکس‌ها را از «سیاره‌های فراخورشیدی» (سیاره‌های خارج از منظومه شمسی) گرفته است. به قول خود بارد…

این اکتشافات می تواند تخیل کودک را در مورد شگفتی های بی پایان جهان برانگیزد – Google Bard

قبل از اینکه چت ربات هوش مصنوعی گوگل بتواند کار بیشتری انجام دهد، صدها هزار نفر از علاقه مندانی که به شدت به پاسخ بارد گوش می دادند، مشکل را متوجه شدند. تلسکوپ جیمز وب هیچ سیاره فراخورشیدی پیدا نکرد. تلسکوپ بسیار بزرگ رصدخانه جنوبی اروپا بود که این کار را انجام داد. ناسا این واقعیت را تایید کرد و این برای حامیان گوگل آشوب بود. بسیاری از افراد این اظهارات نادرست را داشتند که این شرکت می توانست ادعای سیاره فراخورشیدی را به سادگی با گوگل بررسی کند!

ویدیو را اینجا ببینید: چت ربات هوش مصنوعی گوگل، Bard، پاسخی را در یک آگهی در یوتیوب منتشر می کند

آینده Google Bard چیست؟

در حالی که کارشناسان فنی در این شرکت در تلاش هستند تا محصول را بی عیب و نقص و بدون خطا بسازند، در واقع یک چالش بزرگ برای آنها است که محصول را جامع و قدرتمند کنند.

در واقع، الفبا آن را مانند اردک نمی گیرد که آب را از پشت خود می گیرد. گوگل به زودی روی این مشکلات کار خواهد کرد زیرا اکنون صدها آزمایش را قبل از راه‌اندازی ربات چت با هوش مصنوعی Google Bard اجرا خواهد کرد.

چت بات انقلابی را در توسعه برنامه های کاربردی تلفن همراه با قدرت هوش مصنوعی و یادگیری ماشین به ارمغان خواهد آورد. در آینده ای نزدیک، اپلیکیشن های موبایل شخصی سازی شده به سوالات انسانی به روش های بسیار سریعتر و دقیق تر پاسخ داده و پاسخ خواهند داد.

در همین حال، ابزار چت خودکار امروزی موجود در بازار می تواند هدف کسب و کار شما را برآورده کند. توسعه دهندگان برتر ربات چت را استخدام کنید تا پشتیبانی مشتری شخصی سازی شده را انجام دهند تا به کاربران و مشتریان خود 24 ساعته و 7 روز هفته با سوالات و نگرانی هایشان کمک کنند.

آیا می خواهید چت ربات هوش مصنوعی خود را بسازید؟

لیست توسعه دهندگان هوش مصنوعی

پست Meet Google Bard، محصول خود گوگل که گوگل را 100 میلیارد دلار کاهش داد، اولین بار در TopDevelopers.co ظاهر شد.

React JS در مقابل Node JS – کدام بهتر است؟


چارچوب های توسعه وب، توسعه دهندگان را قادر می سازد تا برنامه های کاربردی مدرن، مقیاس پذیر و ایمن بسازند. بهترین فریم ورک‌های مورد استفاده توسط بهترین شرکت‌های توسعه وب، میانبری را فراهم می‌کنند که زمان و تلاش توسعه را کاهش می‌دهد. اینجاست که چارچوب‌های جاوا اسکریپت رقابت برای محبوبیت و استفاده را پیشروی می‌کنند.

دو فریمورک منبع باز جاوا اسکریپت (JS) وجود دارد – Node JS و React JS که با طیف وسیعی از عملکردهای خود، دنیای توسعه را تحت تأثیر قرار داده اند. فریم ورک‌های Node.JS برای ساخت برنامه‌های باطنی و سمت سرور استفاده می‌شوند، در حالی که React.JS به عنوان یک کتابخانه frontend عمل می‌کند که برای ایجاد رابط‌های زیبا استفاده می‌شود.

وقتی صحبت از استفاده از هر یک از دو فریمورک Node.JS یا React.JS می شود، مهم است که در مورد هر دو فریمورک بدانید و آنها را بر اساس ویژگی های خاص مقایسه کنید تا مشخص کنید کدام یک برای پروژه شما ایده آل است.

بیایید نگاهی گذرا به Node JS و React JS بیندازیم و سپس به تفاوت‌ها بپردازیم تا بفهمیم کدام یک برای نیازهای دیجیتال شما بهترین است.

محتوا

 • Node.JS چیست؟
 • React.JS چیست؟
 • تفاوت React.JS و Node.JS چیست؟
 • چه کسی در نبرد پیروز می شود؟ Node JS و React JS

Node.JS چیست؟

یک زمان اجرا جاوا اسکریپت سمت سرور که بر روی موتور Google V8 ساخته شده است در مقیاس برای ساخت برنامه های کاربردی قدرتمند استفاده می شود. مدل رویداد محور و غیر مسدود کننده، تحویل برنامه سبک و کارآمد را امکان پذیر می کند، زیرا عملیات همزمان بدون مسدود کردن یک رشته پردازش می شود. وابستگی صفر بین وظایف عملکرد برنامه را تسریع می کند.

توانایی نوشتن کد در زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت، بهره وری توسعه دهندگان را بهبود می بخشد، زیرا هیچ وقت برای یادگیری یک زبان جدید تلف نمی شود. ماهیت منبع باز چارچوب به توسعه دهندگان کمک می کند تا از کدها و کتابخانه های آزمایش شده توسط جامعه که روند توسعه را تسهیل می کنند، بهره مند شوند.

Node.JS به ایجاد برنامه هایی که عملکرد بی نظیری را ارائه می دهند افتخار می کند. به همین دلیل است که برنامه های چت و شبکه بلادرنگ با استفاده از چارچوب Node.JS طراحی شده اند. علاوه بر این، مقیاس بندی افقی و عمودی به برنامه های تجاری اجازه می دهد تا با رشد کسب و کار مقیاس شوند.

تست واحد و تست یکپارچه سازی با آزمایش واحدهای کد جداگانه و رابط های مؤلفه تضمین می کند که برنامه به راحتی اجرا می شود. با این حال، برنامه های Node.JS در محیط مرورگر اجرا می شوند و دسترسی به کد را غیرممکن می کنند. ابزارهای توسعه Node.js فرآیند آزمایش برنامه شما را آسان تر و ساده تر می کند.

همه این ویژگی‌ها باعث شده تا بازیکنان پیشرو مانند Netflix و Trello از این چارچوب استفاده کنند. نتفلیکس شاهد بهبود تجربه کاربری با کارایی و سهولت بالا بود. اوبر با افزایش تقاضا برای خدمات و مشتریان، مقیاس‌پذیری آسانی را تجربه کرد.

React.JS چیست؟

React یک کتابخانه جاوا اسکریپت منبع باز از اجزای UI است که توسط توسعه دهندگان فیس بوک برای ساخت وب سایت هایی با رابط کاربری زیبا توسعه یافته است. به لطف DOM مجازی که به طور خودکار عناصر را هنگام تغییر داده ها به روز می کند، نگهداری React آسان است. این امر نیاز به به روز رسانی مکرر موارد را از بین می برد. علاوه بر این، توسعه دهندگان ماهر React.JS در طول توسعه وب سایت با استفاده از استانداردهای وب HTML5 و جاوا اسکریپت سازگاری را حفظ می کنند.

مجموعه عظیمی از مجموعه ابزارهای توسعه دهنده جدا از سایر چارچوب های منبع باز مانند طراحی و اشکال زدایی واکنش نشان می دهند. کنترل بهبود یافته بر محیط طراحی به همراه کاهش اصطکاک گردش کار، محصولات جانبی ابزارهای ارائه شده برای توسعه دهندگان React.JS هستند.

Instagram by Meta با استفاده از React.JS برای تقویت APIها برای نقشه‌ها، موقعیت جغرافیایی و سایر ویژگی‌هایی که برنامه را بصری می‌کند، داستان موفقیت دیگری نوشت.

تفاوت React.JS و Node.JS چیست؟

هر دو فریمورک Node JS و React JS بر اساس مزایا و معایبشان برای موارد استفاده مختلف در بازار محبوب هستند. مقایسه کنار هم این دو فریم به شما کمک می کند تا بفهمید کدام فریم انتخاب خوبی است. بیایید شیرجه بزنیم!

معماری میکروسرویس ها

معماری Microservices یک راه جدید برای ساخت بک‌اندهای مقیاس‌پذیر است و در عین حال به تیم‌های مختلف اجازه می‌دهد تا روی عملکردهای جداگانه با هم کار کنند. بیایید ببینیم یک میکروسرویس در Node.JS و React چگونه رفتار می کند. JS

در React.JS، microfrontend ها به چندین بخش قابل مدیریت تقسیم می شوند، جایی که توسعه دهندگان مختلف روی قطعات کار می کنند تا زمانی که به شکل قابل استقرار آماده شوند. هر قسمت به عنوان یک برنامه کاربردی با اتصال آزاد عمل می کند که محتوای منحصر به فردی را ارائه می دهد که توسعه دهندگان React.JS مسئول آن هستند. لبه های میکرو اتصال مستقیم را کاهش می دهند که در ارتباط غیر مستقیم قطعات منعکس می شود.

میکروسرویس های Node.JS به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا برنامه هایی را بدون هیچ گونه پیچیدگی بسازند که بتواند چندین درخواست همزمان را به طور همزمان مدیریت کند. همچنین به سازمان کمک می کند تا به عملکرد بالا، امنیت، ثبات و انعطاف پذیری دست یابد. به همین دلیل است که eBay برای معماری میکروسرویس‌های خود به Node.JS روی آورد که به آن‌ها کمک می‌کند تا بیش از ۱ میلیارد کاربر را مدیریت کنند.

بهره وری

کاربران هرگز هیچ مشکلی را در عملکرد برنامه وب نادیده نمی گیرند. آنها به سادگی از استفاده از برنامه منصرف می شوند. بیایید ببینیم کدام چارچوب از نظر عملکرد جلوتر از منحنی است.

همانطور که قبلاً بحث شد، React.JS دارای یک مدل شی سند مجازی (DOM) است، به این معنی که برای هر DOM یک کپی DOM مجازی وجود دارد که همان ویژگی های DOM را به ارث می برد، اما نمی تواند مستقیماً UI را به روز کند. هرگاه به‌روزرسانی‌هایی برای رابط کاربری انجام شود، DOM مجازی به‌روزرسانی می‌شود و سپس با React DOM معمولی مقایسه می‌شود. JS این به شناسایی تغییراتی که باید در DOM ساده ایجاد شود و سپس UI به روز می شود کمک می کند. این فرآیند کامل با سرعتی اجرا می شود که مشکلات عملکرد React.JS را حل می کند.

در طول دهه گذشته، Node.JS به دلیل کاهش هزینه های توسعه، افزایش سرعت توسعه و بهبود عملکرد برنامه، محبوبیت بالایی داشته است. توسعه دهندگان Node.js عملیات I/O ناهمزمان و غیرمسدود را از طریق ویژگی های حلقه رویداد تسهیل می کنند. قابلیت استفاده مجدد کد Node.JS آن را برای توسعه برنامه های کاربردی با کارایی بالا خوب می کند. پی پال شاهد کاهش 35 درصدی زمان پاسخ و افزایش سرعت بارگذاری 200 میلی ثانیه بود.

منحنی یادگیری

چارچوب‌هایی با منحنی‌های یادگیری کم به کسب‌وکارها کمک می‌کنند تا سریعاً به استادان فناوری دست یابند و برنامه را در زمان کمتر توسعه دهند. بیایید ببینیم که کدام فریم ورک به همین مورد کمک می کند.

React.JS منحنی یادگیری پایینی دارد که نیاز به یادگیری زبان جدید را از بین می برد، زیرا دانستن زبان JS برای نوشتن برنامه React.JS کافی است. سینتکس HTML مانند، مستندات گسترده و طراحی ساده، شروع به کار با این چارچوب را برای توسعه دهندگان React مبتدی آسان کرده است. JS

از سوی دیگر، منحنی یادگیری Node.JS شیب‌دار نیست، اما پیاده‌سازی برنامه‌های کاربردی وب برای توسعه‌دهندگان سخت است. برنامه نویسی ناهمزمان دشوار است، که مسئول اجرای غیر مسدود کردن کد است.

حمایت جامعه

حمایت جامعه نقش حیاتی در ساخت پروژه های بزرگ دارد. برای مثال، اگر توسعه‌دهندگان اختصاصی که روی پروژه‌ای کار می‌کنند در جایی گیر کرده باشند، جامعه توسعه‌دهنده می‌تواند کمک مورد نیاز یا کدهای موجود را در اختیار آنها بگذارد که به حل مشکل کمک می‌کند.

جامعه React.JS توسط متا با تیم بزرگی که به طور مداوم از آن پشتیبانی می کند مدیریت می شود. به روز رسانی های مداوم در چارچوب به توسعه دهندگان کمک می کند تا برنامه های مدرن بسازند. React حدود 202000 ستاره در GitHub دریافت کرد.

جامعه Node.JS به طور فعال توسط توسعه دهندگان پشتیبانی می شود زیرا آنها به طور منظم با چارچوب درگیر هستند تا آن را ایمن تر، پایدارتر و مقیاس پذیرتر کنند. این نشان می دهد که توسعه دهندگان Node.JS نکات و ترفندهای زیادی را از جامعه توسعه دهندگان دریافت می کنند. تقریباً 93.3 هزار ستاره توسط Node.JS در GitHub دریافت می شود.

چه کسی در نبرد پیروز می شود؟ React.JS یا Node.JS

هر دو چارچوب JS – react js و node js دو قطب زمین هستند که مطابقت ندارند. یکی برای ساختن قسمت جلویی و دیگری در ساختن یک باطن قوی و مقیاس پذیر شناخته شده است. قبل از اینکه به دنبال بهترین توسعه دهندگان وب در سطح جهانی بگردید، نیازهای کسب و کار خود را دریابید و سپس دریابید که کدام چارچوب خلاء را پر می کند.

هنگام ساخت برنامه های سبک وزن با تغییرات مکرر، React.JS گزینه خوبی است. Node.JS در صورت نیاز به سرعت، مقیاس‌پذیری و امنیت به جایگزین ترجیحی تبدیل می‌شود. پس از بررسی مقایسه، اگر هنوز نتوانستید بهترین مورد را برای نیازهای توسعه اپلیکیشن کسب و کار خود پیدا کنید، پروژه مورد نیاز خود را برای ما ارسال کنید و ما به شما کمک می کنیم تا برای کمکی که نیاز دارید با توسعه دهندگان ایده آل ارتباط برقرار کنید.

پست React JS در مقابل Node JS – کدام بهتر است؟ اولین بار در TopDevelopers.co ظاهر شد.

بهترین سیستم سفارش آنلاین رستوران در سال 2023


هنگامی که خدمات پلت فرم به مصرف کننده مانند خدمات سفارش غذا وارد بازار شد، افرادی که به دنبال راحتی در یک بشقاب بودند این خدمات را دوست داشتند. به تدریج، توانایی دریافت غذای رستورانی برای خوردن از روی کاناپه، درست از طریق تلفن هوشمند، شروع به جلب توجه می کند.

جدیدترین بیماری همه گیر یک اثر چرخ لنگر در سیستم سفارش و تحویل غذا ایجاد کرده است. اپراتورهای تحویل غذا، که قبلاً برای بقای خود با حاشیه سود بسیار ناچیز تلاش می کردند، شروع به دریافت تعداد زیادی درخواست سفارش غذا کرده اند.

انتظار می رود اندازه بازار تحویل غذا تا سال 2029 به 320 میلیارد دلار افزایش یابد و انتظار می رود رشد درآمد تا سال 2027 به 1.45 تریلیون دلار برسد. پتانسیل درآمد صنعت تحویل غذا در کشورهایی که چین با درآمد 27.3 میلیارد دلار پیشتاز است، متفاوت است.

افزایش سهم بازار و پتانسیل درآمد باعث می شود رستوران های دیگر برای جذب مشتریان بیشتر، افزایش فروش و افزایش سود، خدمات سفارش آنلاین غذا راه اندازی کنند. قبل از اینکه به لیست سیستم های موفق سفارش غذا بپردازیم، اجازه دهید به طور خلاصه سیستم سفارش غذا را درک کنیم.

محتوا

  • مروری بر سامانه سفارش آنلاین غذا
  • 7 سیستم برتر سفارش آنلاین غذا در سال 2023
   • جعبه بنتو
   • Foodiv
   • گلوریا فود
   • چانوو
   • Bbot
   • منو
   • منوی بالا

مروری بر سامانه سفارش آنلاین غذا

سامانه سفارش آنلاین غذا، بستری را برای رستوران‌داران و مشتریان فراهم می‌کند تا از طریق وب‌سایت یا اپلیکیشن موبایل، با هم ارتباط برقرار کرده و سفارش دهند. این سیستم سفارش یکپارچه غذا یا گزینه‌های بیرون‌بر را امکان‌پذیر می‌کند، در حالی که فرصت‌های بزرگی را برای کسب‌وکارها فراهم می‌کند تا از داده‌هایی استفاده کنند که به افزایش تبدیل، حفظ و آگاهی از برند کمک می‌کند. صاحبان رستوران ها می توانند مشتریان خود را بهتر بشناسند و با توجه به نظرات مشتریان خدمات را بهبود بخشند.

چگونه کسب و کار سفارش آنلاین غذای خود را راه اندازی کنیم؟

اکنون نرم افزار پیشرو سفارش آنلاین غذا را بررسی کنید که پایگاه کاربران زیادی به دست آورده و میلیون ها دلار درآمد دارد.

7 سیستم برتر سفارش آنلاین غذا در سال 2023

آیا به دنبال پر کردن شکاف در صندلی رستوران با شروع یک سرمایه گذاری دیجیتال هستید؟ اگر چنین است، لیست 10 سیستم برتر تحویل غذا به صورت آنلاین به شما امکان می دهد تا بدانید که چگونه همان موفقیت را تکرار کنید. نگاهی به آنها بیندازید.

جعبه بنتو

پلتفرم آنلاین فضای دیجیتالی را برای صاحبان رستوران فراهم می کند تا با قابلیت سفارش آنلاین غذا در بازار برجسته شوند. این به ایجاد تجربیات منحصر به فرد مشتری با طراحی رابط کاربری عالی کمک می کند که حداکثر مشتریان را جذب می کند. رستوران داران می توانند دسترسی مشتریان با رتبه های بالاتر را به صورت ارگانیک افزایش دهند و با سفارش های بدون کمیسیون 24/7 کسب درآمد کنند.

بهترین برنامه تحویل آنلاین غذا، وب سایت های بسیاری از رستوران ها را تقویت می کند و به آنها کمک می کند تا نقاط عملیاتی را به هم متصل کنند. کمپین های ایمیل خودکار، برنامه وفاداری دیجیتال و قابلیت سفارش و پرداخت دیجیتال به رستوران ها کمک کرده است که رابطه خود را با مشتریان تقویت کنند.

Foodiv

سیستم سفارش آنلاین غذا مبتنی بر SaaS بستری را برای مشاغل کوچک رستورانی فراهم می کند که پول کافی برای ایجاد یک سیستم سفارش آنلاین غذای اختصاصی از ابتدا ندارند. Foodiv به طور رایگان به مشاغل رستوران ارائه می شود و برای تراکنش هایی که از طریق پلتفرم انجام می شود کمیسیون دریافت نمی کند. او به بیش از 3000 کسب و کار رستوران ثبت شده کمک کرده است تا فروش و حاشیه سود را افزایش دهند. اینکه بگوییم Foodiv ارزان ترین برنامه سفارش آنلاین غذا است اصلا اغراق آمیز نیست.

بهترین سیستم سفارش آنلاین برای رستوران ها نیازهای دیجیتالی رستوران های فست فود، پیتزا فروشی، غذاخوری ها و کترینگ ها را برآورده می کند و به آنها کمک می کند تا عملیات خود را در محل و آنلاین بهینه کنند. Foodiv یک بازی کودکانه است که به راحتی قابل راه اندازی است و نیاز به استخدام یک فرد فنی را در کشتی از بین می برد. این امکان را به رستوران‌داران در بیش از 30 کشور می‌دهد تا از طریق تماس‌های تلفنی، اپلیکیشن‌های موبایل و وب‌سایت‌ها سفارش‌های خود را دریافت کنند.

رابط کاربری تعاملی آن، ناوبری وب‌سایت را یکپارچه می‌کند، منوی دیجیتال مبتنی بر QR امکان سفارش سریع‌تر را فراهم می‌کند، و سفارش بدون تماس امکان پرداخت یکپارچه را فراهم می‌کند که در کنار هم به ارائه یک تجربه خوب برای مشتری کمک می‌کند. یک داشبورد تعاملی که می تواند سفارشی شود به رستوران ها کمک می کند تا یک برند منحصر به فرد بسازند. اگر ایده ای برای راه اندازی یک کسب و کار سفارش آنلاین غذا دارید، به پلتفرمی بپیوندید که بیش از 1.3 میلیون سفارش را پردازش کرده است.

گلوریا فود

محبوب ترین برنامه تحویل غذا به ویژه برای مشاغل رستوران های کوچک تا متوسط ​​طراحی شده است. رستوران می تواند سفارشات نامحدود را از طریق پلتفرم بپذیرد و سفارش را مستقیماً از طریق تلفن همراه تأیید کند، زیرا سیستم برای دستگاه های تلفن همراه بهینه شده است. سفارش‌های بیرون‌بر، سفارش‌های تحویل و متمرکز کردن داده‌های رزرو میز، مدیریت عملیات روزانه را آسان می‌کند.

بهترین چیز در مورد سیستم این است که نیازی به امضای قرارداد نیست، نیازی به پرداخت هزینه راه اندازی نیست و هیچ هزینه پنهانی در کار نیست. رستوران‌داران می‌توانند سفارش‌ها را دریافت کنند – سفارش‌های وانت، سفارش‌های تحویل و رزرو میز از مکان‌های مختلف. گزینه‌های پیش‌سفارش، تبلیغات منو، و پشتیبانی چند زبانه به جلب توجه مشتری کمک می‌کنند. گزارش های تحلیلی و پیشنهادات خودکار به رستوران داران کمک می کند تا تغییرات بهینه خدمات را برای بهتر شدن انجام دهند.

چانوو

سیستم سفارش آنلاین رایگان برای تراکنش های انجام شده از طریق پلتفرم در مقابل هر سفارش تحویل غذا از رستوران ها کمیسیون دریافت نمی کند. رستوران داران فقط باید به صورت ماهانه مشترک شوند تا از دریافت سفارشات از طریق وب سایت Chownow یا برنامه تلفن همراه لذت ببرند. بهترین پلت فرم برنامه سفارش غذا دارای شبکه ای از شرکای تحویل است که به تسهیلات تحویل غذا در خیابان کمک کرده اند.

ابزارهای بازاریابی مانند سفارش دیجیتال یا برنامه های وفاداری به مشاغل رستوران برای افزایش دسترسی مصرف کننده و بهبود آگاهی از برند اجتماعی ارائه می شود. با این حال، هیچ گزینه ای برای ایجاد یک تجربه برند شخصی وجود ندارد.

Bbot

بهترین پلتفرم برنامه تحویل غذا که توسط DoorDash ارائه شده است به کسب و کار رستوران اجازه می دهد تا یک رستوران مجازی باز کند. این به مشتریان رستوران این امکان را می دهد که منوهای تعاملی را مشاهده کنند، غذا سفارش دهند و فقط با اسکن یک کد QR ساده از طریق موبایل پرداخت کنند. این پلتفرم با پشتیبانی از منوهای متعدد، سفارش‌های انبوه، سفارش‌های دو طرفه و کدهای مکان برای هر میز، به مشاغل پیشرو رستوران در سراسر جهان خدمات ارائه می‌دهد.

مشتریان با ارزش این رستوران با افزایش نکات کارکنان و نتیجه نهایی و به دنبال آن پوشش سریعتر کارکنان را تجربه کرده اند. Bbot به طور یکپارچه با طیف گسترده ای از نرم افزارهای رستوران ادغام می شود، بنابراین به یک فروشگاه یک مرحله ای برای تمام نیازهای رستوران تبدیل می شود.

آیا به دنبال ایجاد سیستم سفارش غذای خود برای کسب و کار رستوران خود هستید؟

بهترین توسعه دهندگان اپلیکیشن را استخدام کنید

سیستم سفارش آنلاین که در سال 2009 تأسیس شد، برای مشاغل رستوران طراحی شده است تا با یک جستجو، سفارش و پرداخت ساده، سفارشات آنلاین غذا از مشتریان را بپذیرد. Menufy بیشتر بر روی عملکرد متمرکز است تا طراحی، که بهینه سازی تجربه کاربر را کمی دشوار می کند.

همچنین، پلت فرم محبوب برنامه تحویل غذا، گزینه های سفارشی سازی محدودی را بر خلاف سایر راه حل های سفارش آنلاین غذا ارائه می دهد. علاوه بر این، این پلتفرم 12 درصد کمیسیون برای سفارشات تحویل غذا و 99 دلار در ماه برای خدمات بازاریابی دیجیتال دریافت می کند. کاربران می توانند از طریق دستگاه تلفن همراه، وب سایت یا پورتال Menufy سفارش دهند.

منوی بالا

UpMenu با ارائه زیر پوششی که رستوران ها برای فعال کردن حضور آنلاین و تلفن همراه به آن نیاز دارند، کسب و کار رستوران را در روحیه خوبی نگه می دارد. با پرداخت هزینه، رستوران ها نیازی به پرداخت هزینه های سنگین ندارند. در عوض، آنها فقط باید مبلغ را ماهانه به عنوان هزینه اشتراک پرداخت کنند. با یک آزمایش رایگان، رستوران‌ها می‌توانند آزمایش کنند که آیا بهترین پلتفرم برنامه غذایی نیازهای سفارش آنلاین غذای آنها را برآورده می‌کند یا خیر.

طرح های قیمت گذاری مختلفی وجود دارد که مشاغل رستوران می توانند مشترک شوند و از ویژگی های ارائه شده استفاده کنند. بهترین پلت فرم برنامه تحویل به رستوران ها اجازه می دهد تا برنامه های وفاداری را برای جذب و حفظ مشتریان ایجاد و اجرا کنند.

آیا می خواهید به یکی دیگر از سیستم های سفارش غذای موفق تبدیل شوید؟

افزایش چشمگیر فروش و بازگشت سرمایه از طریق سیستم های سفارش آنلاین غذا، رستوران داران جدید را به سمت آنلاین شدن سوق داده است. فهرست 7 پلتفرم پیشرو تحویل غذا به صورت آنلاین داستان میلیون ها رستوران را شرح می دهد که مزایای متعددی به دست آورده اند. اگر شما کسی هستید که می‌خواهید با راه‌اندازی یک سرمایه‌گذاری آنلاین، داستان موفقیت دیگری بنویسید، بهترین پلتفرم‌های اپلیکیشن سفارش غذا می‌توانند به شما کمک کنند.

اگر جیب‌های عمیقی دارید و می‌خواهید از ابتدا یک برنامه سفارش غذای سفارشی ایجاد کنید، یک شرکت توسعه‌دهنده اپلیکیشن موبایل قابل اعتماد می‌تواند از مفهوم‌سازی ایده تا راه‌اندازی نهایی به شما کمک کند. اکنون پروژه مورد نیاز خود را ارسال کنید!

پست بهترین سیستم سفارش آنلاین رستوران در سال 2023 اولین بار در TopDevelopers.co ظاهر شد.

بهترین سیستم سفارش آنلاین رستوران در سال 2023


هنگامی که خدمات پلت فرم به مصرف کننده مانند خدمات سفارش غذا وارد بازار شد، افرادی که به دنبال راحتی در یک بشقاب بودند این خدمات را دوست داشتند. به تدریج، توانایی دریافت غذای رستورانی برای خوردن از روی کاناپه، درست از طریق تلفن هوشمند، شروع به جلب توجه می کند.

جدیدترین بیماری همه گیر یک اثر چرخ لنگر در سیستم سفارش و تحویل غذا ایجاد کرده است. اپراتورهای تحویل غذا، که قبلاً برای بقای خود با حاشیه سود بسیار ناچیز تلاش می کردند، شروع به دریافت تعداد زیادی درخواست سفارش غذا کرده اند.

انتظار می رود اندازه بازار تحویل غذا تا سال 2029 به 320 میلیارد دلار افزایش یابد و انتظار می رود رشد درآمد تا سال 2027 به 1.45 تریلیون دلار برسد. پتانسیل درآمد صنعت تحویل غذا در کشورهایی که چین با درآمد 27.3 میلیارد دلار پیشتاز است، متفاوت است.

افزایش سهم بازار و پتانسیل درآمد باعث می شود رستوران های دیگر برای جذب مشتریان بیشتر، افزایش فروش و افزایش سود، خدمات سفارش آنلاین غذا راه اندازی کنند. قبل از اینکه به لیست سیستم های موفق سفارش غذا بپردازیم، اجازه دهید به طور خلاصه سیستم سفارش غذا را درک کنیم.

محتوا

  • مروری بر سامانه سفارش آنلاین غذا
  • 7 سیستم برتر سفارش آنلاین غذا در سال 2023
   • جعبه بنتو
   • Foodiv
   • گلوریا فود
   • چانوو
   • Bbot
   • منو
   • منوی بالا

مروری بر سامانه سفارش آنلاین غذا

سامانه سفارش آنلاین غذا، بستری را برای رستوران‌داران و مشتریان فراهم می‌کند تا از طریق وب‌سایت یا اپلیکیشن موبایل، با هم ارتباط برقرار کرده و سفارش دهند. این سیستم سفارش یکپارچه غذا یا گزینه‌های بیرون‌بر را امکان‌پذیر می‌کند، در حالی که فرصت‌های بزرگی را برای کسب‌وکارها فراهم می‌کند تا از داده‌هایی استفاده کنند که به افزایش تبدیل، حفظ و آگاهی از برند کمک می‌کند. صاحبان رستوران ها می توانند مشتریان خود را بهتر بشناسند و با توجه به نظرات مشتریان خدمات را بهبود بخشند.

چگونه کسب و کار سفارش آنلاین غذای خود را راه اندازی کنیم؟

اکنون نرم افزار پیشرو سفارش آنلاین غذا را بررسی کنید که پایگاه کاربران زیادی به دست آورده و میلیون ها دلار درآمد دارد.

7 سیستم برتر سفارش آنلاین غذا در سال 2023

آیا به دنبال پر کردن شکاف در صندلی رستوران با شروع یک سرمایه گذاری دیجیتال هستید؟ اگر چنین است، لیست 10 سیستم برتر تحویل غذا به صورت آنلاین به شما امکان می دهد تا بدانید که چگونه همان موفقیت را تکرار کنید. نگاهی به آنها بیندازید.

جعبه بنتو

پلتفرم آنلاین فضای دیجیتالی را برای صاحبان رستوران فراهم می کند تا با قابلیت سفارش آنلاین غذا در بازار برجسته شوند. این به ایجاد تجربیات منحصر به فرد مشتری با طراحی رابط کاربری عالی کمک می کند که حداکثر مشتریان را جذب می کند. رستوران داران می توانند دسترسی مشتریان با رتبه های بالاتر را به صورت ارگانیک افزایش دهند و با سفارش های بدون کمیسیون 24/7 کسب درآمد کنند.

بهترین برنامه تحویل آنلاین غذا، وب سایت های بسیاری از رستوران ها را تقویت می کند و به آنها کمک می کند تا نقاط عملیاتی را به هم متصل کنند. کمپین های ایمیل خودکار، برنامه وفاداری دیجیتال و قابلیت سفارش و پرداخت دیجیتال به رستوران ها کمک کرده است که رابطه خود را با مشتریان تقویت کنند.

Foodiv

سیستم سفارش آنلاین غذا مبتنی بر SaaS بستری را برای مشاغل کوچک رستورانی فراهم می کند که پول کافی برای ایجاد یک سیستم سفارش آنلاین غذای اختصاصی از ابتدا ندارند. Foodiv به طور رایگان به مشاغل رستوران ارائه می شود و برای تراکنش هایی که از طریق پلتفرم انجام می شود کمیسیون دریافت نمی کند. او به بیش از 3000 کسب و کار رستوران ثبت شده کمک کرده است تا فروش و حاشیه سود را افزایش دهند. اینکه بگوییم Foodiv ارزان ترین برنامه سفارش آنلاین غذا است اصلا اغراق آمیز نیست.

بهترین سیستم سفارش آنلاین برای رستوران ها نیازهای دیجیتالی رستوران های فست فود، پیتزا فروشی، غذاخوری ها و کترینگ ها را برآورده می کند و به آنها کمک می کند تا عملیات خود را در محل و آنلاین بهینه کنند. Foodiv یک بازی کودکانه است که به راحتی قابل راه اندازی است و نیاز به استخدام یک فرد فنی را در کشتی از بین می برد. این امکان را به رستوران‌داران در بیش از 30 کشور می‌دهد تا از طریق تماس‌های تلفنی، اپلیکیشن‌های موبایل و وب‌سایت‌ها سفارش‌های خود را دریافت کنند.

رابط کاربری تعاملی آن، ناوبری وب‌سایت را یکپارچه می‌کند، منوی دیجیتال مبتنی بر QR امکان سفارش سریع‌تر را فراهم می‌کند، و سفارش بدون تماس امکان پرداخت یکپارچه را فراهم می‌کند که در کنار هم به ارائه یک تجربه خوب برای مشتری کمک می‌کند. یک داشبورد تعاملی که می تواند سفارشی شود به رستوران ها کمک می کند تا یک برند منحصر به فرد بسازند. اگر ایده ای برای راه اندازی یک کسب و کار سفارش آنلاین غذا دارید، به پلتفرمی بپیوندید که بیش از 1.3 میلیون سفارش را پردازش کرده است.

گلوریا فود

محبوب ترین برنامه تحویل غذا به ویژه برای مشاغل رستوران های کوچک تا متوسط ​​طراحی شده است. رستوران می تواند سفارشات نامحدود را از طریق پلتفرم بپذیرد و سفارش را مستقیماً از طریق تلفن همراه تأیید کند، زیرا سیستم برای دستگاه های تلفن همراه بهینه شده است. سفارش‌های بیرون‌بر، سفارش‌های تحویل و متمرکز کردن داده‌های رزرو میز، مدیریت عملیات روزانه را آسان می‌کند.

بهترین چیز در مورد سیستم این است که نیازی به امضای قرارداد نیست، نیازی به پرداخت هزینه راه اندازی نیست و هیچ هزینه پنهانی در کار نیست. رستوران‌داران می‌توانند سفارش‌ها را دریافت کنند – سفارش‌های وانت، سفارش‌های تحویل و رزرو میز از مکان‌های مختلف. گزینه‌های پیش‌سفارش، تبلیغات منو، و پشتیبانی چند زبانه به جلب توجه مشتری کمک می‌کنند. گزارش های تحلیلی و پیشنهادات خودکار به رستوران داران کمک می کند تا تغییرات بهینه خدمات را برای بهتر شدن انجام دهند.

چانوو

سیستم سفارش آنلاین رایگان برای تراکنش های انجام شده از طریق پلتفرم در مقابل هر سفارش تحویل غذا از رستوران ها کمیسیون دریافت نمی کند. رستوران داران فقط باید به صورت ماهانه مشترک شوند تا از دریافت سفارشات از طریق وب سایت Chownow یا برنامه تلفن همراه لذت ببرند. بهترین پلت فرم برنامه سفارش غذا دارای شبکه ای از شرکای تحویل است که به تسهیلات تحویل غذا در خیابان کمک کرده اند.

ابزارهای بازاریابی مانند سفارش دیجیتال یا برنامه های وفاداری به مشاغل رستوران برای افزایش دسترسی مصرف کننده و بهبود آگاهی از برند اجتماعی ارائه می شود. با این حال، هیچ گزینه ای برای ایجاد یک تجربه برند شخصی وجود ندارد.

Bbot

بهترین پلتفرم برنامه تحویل غذا که توسط DoorDash ارائه شده است به کسب و کار رستوران اجازه می دهد تا یک رستوران مجازی باز کند. این به مشتریان رستوران این امکان را می دهد که منوهای تعاملی را مشاهده کنند، غذا سفارش دهند و فقط با اسکن یک کد QR ساده از طریق موبایل پرداخت کنند. این پلتفرم با پشتیبانی از منوهای متعدد، سفارش‌های انبوه، سفارش‌های دو طرفه و کدهای مکان برای هر میز، به مشاغل پیشرو رستوران در سراسر جهان خدمات می‌دهد.

مشتریان با ارزش این رستوران با افزایش نکات کارکنان و نتیجه نهایی و به دنبال آن پوشش سریعتر کارکنان را تجربه کرده اند. Bbot به طور یکپارچه با طیف گسترده ای از نرم افزارهای رستوران ادغام می شود، بنابراین به یک فروشگاه یک مرحله ای برای تمام نیازهای رستوران تبدیل می شود.

آیا به دنبال ایجاد سیستم سفارش غذای خود برای کسب و کار رستوران خود هستید؟

بهترین توسعه دهندگان اپلیکیشن را استخدام کنید

سیستم سفارش آنلاین که در سال 2009 تأسیس شد، برای مشاغل رستوران طراحی شده است تا با یک جستجو، سفارش و پرداخت ساده، سفارشات آنلاین غذا از مشتریان را بپذیرد. Menufy بیشتر بر روی عملکرد متمرکز است تا طراحی، که بهینه سازی تجربه کاربر را کمی دشوار می کند.

همچنین، پلت فرم محبوب برنامه تحویل غذا، گزینه های سفارشی سازی محدودی را بر خلاف سایر راه حل های سفارش آنلاین غذا ارائه می دهد. علاوه بر این، این پلتفرم 12 درصد کمیسیون برای سفارشات تحویل غذا و 99 دلار در ماه برای خدمات بازاریابی دیجیتال دریافت می کند. کاربران می توانند از طریق دستگاه تلفن همراه، وب سایت یا پورتال Menufy سفارش دهند.

منوی بالا

UpMenu با ارائه زیر پوششی که رستوران ها برای فعال کردن حضور آنلاین و تلفن همراه به آن نیاز دارند، کسب و کار رستوران را در روحیه خوبی نگه می دارد. با پرداخت هزینه، رستوران ها نیازی به پرداخت هزینه های سنگین ندارند. در عوض، آنها فقط باید مبلغ را ماهانه به عنوان هزینه اشتراک پرداخت کنند. با یک آزمایش رایگان، رستوران‌ها می‌توانند آزمایش کنند که آیا بهترین پلتفرم برنامه غذایی نیازهای سفارش آنلاین غذای آنها را برآورده می‌کند یا خیر.

طرح های قیمت گذاری مختلفی وجود دارد که مشاغل رستوران می توانند مشترک شوند و از ویژگی های ارائه شده استفاده کنند. بهترین پلت فرم برنامه تحویل به رستوران ها اجازه می دهد تا برنامه های وفاداری را برای جذب و حفظ مشتریان ایجاد و اجرا کنند.

آیا می خواهید به یکی دیگر از سیستم های سفارش غذای موفق تبدیل شوید؟

افزایش چشمگیر فروش و بازگشت سرمایه از طریق سیستم های سفارش آنلاین غذا، رستوران داران جدید را به سمت آنلاین شدن سوق داده است. فهرست 7 پلتفرم پیشرو تحویل غذا به صورت آنلاین داستان میلیون ها رستوران را شرح می دهد که مزایای متعددی به دست آورده اند. اگر شما کسی هستید که می‌خواهید با راه‌اندازی یک سرمایه‌گذاری آنلاین، داستان موفقیت دیگری بنویسید، بهترین پلتفرم‌های اپلیکیشن سفارش غذا می‌توانند به شما کمک کنند.

اگر جیب‌های عمیقی دارید و می‌خواهید از ابتدا یک برنامه سفارش غذای سفارشی ایجاد کنید، یک شرکت توسعه‌دهنده اپلیکیشن موبایل قابل اعتماد می‌تواند از مفهوم‌سازی ایده تا راه‌اندازی نهایی به شما کمک کند. اکنون پروژه مورد نیاز خود را ارسال کنید!

پست بهترین سیستم سفارش آنلاین رستوران در سال 2023 اولین بار در TopDevelopers.co ظاهر شد.

Flutter vs Kotlin: کدام برنامه توسعه بهتر است؟


صنعت اپلیکیشن های موبایل با افزایش استفاده از اپلیکیشن های موبایل با سرعتی ثابت در حال رونق است. انتظار می‌رود اپلیکیشن‌ها صدها میلیارد درآمد داشته باشند زیرا نیمی از جمعیت جهان بیش از ۱۱ بار در روز اپلیکیشن موبایل را باز می‌کنند. با تمرکز بهبود یافته روی افراد و روندهای بازار پیرامون برنامه های تلفن همراه، کسب و کارها به طور فزاینده ای به سمت مدارهای تلفن همراه حرکت می کنند.

ساخت اپلیکیشن با رویکرد توسعه بین پلتفرمی بر توسعه اپلیکیشن بومی ارجحیت دارد. گزینه اول به مشاغل اجازه می دهد تا خدمات و عملیات تجاری را بسیج کنند و دسترسی کاربران را با زمان و هزینه کمتر افزایش دهند. بهبود چارچوب‌های چند پلتفرمی مانند Kotlin و Flutter، ساخت برنامه‌های بومی با کارایی بالا را ممکن کرده است.

نکته اینجاست، برای توسعه یک برنامه کاربردی مقیاس پذیر و ایمن، استفاده از چارچوب، فناوری ها و ابزار مناسب ضروری است. در این وبلاگ به دو زبان کاتلین و فلاتر می پردازیم که در مدت زمان کوتاه تری به محبوبیت بالایی دست یافته اند. اگرچه شرکت‌های توسعه‌دهنده اپلیکیشن به Kotlin و Flutter برای توسعه اپلیکیشن بسته به نیاز پروژه اعتماد یکسانی دارند.

قبل از اینکه به تفاوت های کاتلین و فلاتر بپردازیم، اجازه دهید به اصل موضوع در مورد این دو زبان بپردازیم.

محتوا

 • کاتلین چیست؟
 • فلاتر چیست؟
 • کاتلین در مقابل فلاتر – مقایسه سر به سر برای اینکه بفهمید کدام بهتر است
 • کدام بهتر است – کاتلین یا فلاتر؟

کاتلین چیست؟

زبان برنامه نویسی تایپ استاتیک در اصل برای ماشین مجازی جاوا طراحی شده بود و در سال 2016 برای عموم منتشر شد. زبان مستقل با جاوا سازگار است و عملکردهای بهتری نسبت به جاوا ارائه می دهد. این بدان معنی است که هر دو زبان اطلاعات یکسانی را به اشتراک می گذارند، که به توسعه دهندگان اجازه می دهد از آنها در کنار یکدیگر برای توسعه برنامه استفاده کنند. قابلیت های کراس پلتفرم کاتلین امکان ساخت اپلیکیشن های چند پلتفرمی را با کد و به اشتراک گذاری داده های یکپارچه فراهم می کند. به ویژگی های فوق العاده کاتلین که توسعه اپلیکیشن را جالب تر می کند، سری بزنید.

فلاتر چیست؟

جعبه ابزار رابط کاربری ایجاد شده توسط گوگل برای ایجاد برنامه برای شش پلتفرم – اندروید، iOS، ویندوز، برنامه های وب و macOS با استفاده از یک پایگاه کد واحد استفاده شد. این فریم ورک توسط زبان دارت طراحی شده است که برنامه نویسی ناهمزمان را امکان پذیر می کند و توسعه اپلیکیشن با کارایی بالا را تضمین می کند. بیشتر در فواید flutter غواصی کنید تا متوجه شوید که چگونه در دنیای توسعه برنامه های تلفن همراه سر و صدا ایجاد می کند.

کاتلین در مقابل فلاتر – مقایسه سر به سر برای اینکه بفهمید کدام بهتر است

Flutter و Kotlin با مجموعه ای از ویژگی ها و قابلیت ها در بازار برتری پیدا کرده اند. بازیکنان پیشرو از آنها برای تقویت برنامه های تلفن همراه خود استفاده کردند. Kotlin vs. برای اینکه بدانید کدام یک برای پروژه بعدی شما بهتر است، تفاوت فلاتر کنید.

توسعه سریع که زمان ورود به بازار را کاهش می دهد

کسب‌وکار می‌خواهد اپلیکیشن را در زمان کمتری به بازار عرضه کند تا با آخرین روندها هماهنگ باشد و شکاف را قبل از رقیب کاهش دهد. راهنمای آن را بررسی کنید که به طور خلاصه توضیح می دهد که چگونه ایده برنامه خود را به بهترین راه حل با بودجه و روشی اقتصادی تبدیل کنید. بیایید آن را در زمینه فلاتر و کاتلین درک کنیم.

Flutter-dart – Combination یک زبان متن باز است که دسترسی به اسناد کاربرپسند و کد اصلی را آسان می کند. همچنین، یک زبان مدرن از کدنویسی کمتری برای ایجاد یک برنامه کاربردی کاملاً کاربردی استفاده می کند. ویژگی Hot Reload اجازه می دهد تا زمانی که کد در قسمت پشتی تغییر می کند، تغییرات فوراً در قسمت جلویی انجام شود. این عملکرد زمان کلی توسعه را کاهش می دهد. فراموش نکنید، قابلیت کراس پلتفرم Flutter به کسب و کارها اجازه می دهد تا برنامه های مشابه بومی را برای چندین پلتفرم در زمان کمتری عرضه کنند.

نحو کاتلین باعث می شود که کدنویسی کمتر پرمخاطب، تمیز و واضح باشد و توسعه برنامه را در کمترین زمان ممکن می کند. خطوط کد کمتر به معنای حداقل اشکال و خطا در برنامه است. قابلیت اطمینان بهبود یافته سرعت توسعه برنامه را تسریع می کند.

عملکرد بالا را به تصویر بکشید

کسب‌وکارها به خوبی نیاز به برنامه‌های تلفن همراه با کارایی بالا را درک می‌کنند، زیرا کاربران برنامه‌هایی را که بارگیری آنها بیش از 3 ثانیه طول می‌کشد و شروع به جستجوی بیشتر می‌کنند، مهربانی نمی‌کنند. این برای بازگشت سرمایه تجاری مناسب نیست.

وقتی نوبت به توسعه اپلیکیشن Flutter می‌رسد، برنامه‌های کراس پلتفرم علی‌رغم طراحی پیچیده رابط کاربری، عملکرد تقریباً بومی را ارائه می‌کنند. توانایی Flutter برای ساخت برنامه در کد ماشین، انتظار خطا را از بین می برد. بنابراین، ساخت برنامه های کاربردی با کارایی بالا امکان پذیر می شود. توسعه دهندگان اپلیکیشن flutter را استخدام کنید تا از قابلیت های تعاملی جاوا و قابلیت های چند پلتفرمی برای پروژه بعدی خود بهره ببرید.

Kotlin نسخه بهبود یافته جاوا است که در آن تمام مشکلات جاوا برطرف شده است. او Kotlin را ساخت، یک زبان برنامه نویسی با پایه کد خوانا که در آن خطاهای کامپایل در طول توسعه برنامه امکان پذیر است. هنگامی که خطاها زودتر شناسایی و تصحیح می شوند، از خطاهای پیش پا افتاده در طول اجرای برنامه جلوگیری می شود.

کیفیت کد امنیت برنامه را تضمین می کند

امنیت می تواند موفقیت برنامه را ایجاد کند یا از بین ببرد که به طور مستقیم بر اعتبار و قابلیت اطمینان کسب و کار تأثیر می گذارد. کیفیت کد نقشی حیاتی در تضمین راه اندازی برنامه ایمن ایفا می کند که از داده ها در برابر کلاهبرداران محافظت می کند. در flutter vs. نبرد کاتلین، ببینید کدام آس ها از نظر امنیت.

Kotlin به دلیل کیفیت کد خود شناخته شده است، حتی اگر برنامه برای چندین پلتفرم توسعه یافته است. هنگامی که تیم‌ها برای ساختن اپلیکیشن‌ها برای پلتفرم‌های مختلف با یکدیگر همکاری می‌کنند، ارتباط یکپارچه منجر به کد پاک و تشخیص زودهنگام باگ می‌شود. به این ترتیب، خطرات توسعه برنامه به طور فعال شناسایی شده و مرحله بعدی توسعه از تحت تأثیر قرار گرفتن محافظت می شود. همچنین، ماژولار بودن و آزمایش‌پذیری کد باعث می‌شود که بتوان آن را نگهداری کرد و به راحتی فهمید که چه اتفاقی می‌افتد.

برعکس، Flutter یک زبان جدید در بلوک فناوری است و با ارتقاءهای بعدی تکامل می یابد. اشکال زدایی سریعتر با ویژگی بارگذاری مجدد داغ، به روز رسانی سریع کد را در صورت کشف هر نقصی آسان می کند و به اطمینان از کیفیت کد کمک می کند.

حمایت جامعه

کسب‌وکارها با انتخاب زبانی که از پشتیبانی قوی جامعه برخوردار است، مزیت بیشتری کسب می‌کنند. وقتی برنامه با مشکلاتی مواجه می‌شود، با کمک یا حمایت جامعه توسعه‌دهنده آن‌ها زودتر حل می‌شوند. بیایید در flutter vs را ببینیم. جنگ کاتلین، چگونه این دو زبان محبوب هستند.

Flutter به طور گسترده در محیط IT مورد استفاده قرار نمی گیرد، اما ویژگی های منحصر به فرد آن باعث محبوبیت زبان می شود. Flutter 149000 ستاره در GitHub دریافت کرده است و درصد سوالات پرسیده شده در StackOverflow در مورد Flutter 2٪ است.

وضعیت کاملاً وارونه است، کاتلین حدود 44 هزار ستاره در GitHub دریافت کرد و درصد سؤالات پیرامون توسعه Kotlin در StackOverflow 3٪ است.

به نظر می رسد از نظر محبوبیت و سطح پشتیبانی جامعه، مشاغل می توانند یکی از این دو زبان را برای توسعه برنامه انتخاب کنند.

ادغام با کتابخانه های شخص ثالث

مقیاس‌بندی برنامه با کمترین تلاش، نیاز روز است. این به کسب و کارها اجازه می دهد تا با رشد کسب و کار و تغییر ترجیحات کاربر، برنامه را بهبود بخشند. وقتی به هر دو زبان – Kotlin و Flutter نگاه می کنیم، ادغام کتابخانه های شخص ثالث به کمک می آید. ببینید چه کسی قهرمان بازی Kotlin Vs Flutter برای ادغام شخص ثالث است.

Flutter’s UI Toolkit از ادغام شخص ثالث برای ایجاد توسعه رابط کاربری بومی برای برنامه هایی که برای چندین پلتفرم ساخته می شوند، پشتیبانی می کند. پشتیبانی از ابزارهای شخص ثالث اجازه می دهد تا برنامه را به محیط های بومی متصل کنید.

Kotlin اکوسیستمی از کتابخانه‌های شخص ثالث یا ابزارهایی را ارائه نمی‌کند که ساختن یک برنامه کاربردی را در یک محیط بومی آسان کند، زیرا مستقیماً توسعه برنامه‌های بومی را امکان‌پذیر می‌کند.

کدام بهتر است – کاتلین یا فلاتر؟

آیا آماده هستید تا در توسعه برنامه های کاربردی کسب و کار تلاش کنید؟ این عالی است! بدون انتخاب پشته فناوری مناسب، نمی توانید انتظار موفقیت حماسی را داشته باشید. انتخاب یک زبان برنامه نویسی نقش مهمی در ساخت برنامه های کاربردی با کارایی بالا، ایمن و مقیاس پذیر ایفا می کند که کاربران نهایی دوست دارند. هر زمان که ایده‌های اپلیکیشن موبایل به ذهن کارآفرینان راه پیدا می‌کند تا یک اپلیکیشن پیچیده بسازند، دو زبان – Kotlin و Flutter از جمله روندهای امروزی هستند. با این حال، انتخاب یکی از این دو زبان کار دشواری است. وبلاگ نویسی آسان است.

مقایسه سر به سر بین Kotlin و Flutter به تعیین برنده نبرد Kotlin در مقابل Flutter بر اساس نیازهای پروژه کمک می کند. به عنوان مثال، زمانی که نیاز به توسعه پروژه های کوچک تا متوسط ​​دارید، Flutter گزینه خوبی است. این به شما کمک می کند تا با چندین برنامه راه اندازی شده در پلتفرم های مختلف، در زمان کمتری به بازار برسید. از سوی دیگر، Kotlin برای برنامه های پیشرفته که در آن به قابلیت های بومی و یک backend قوی نیاز است، مناسب است.

نیازهای پروژه خود را مشخص کنید و دریابید که کدام زبان الزامات را برآورده می کند. با این حال، اگر گیج هستید، در تماس با یک شرکت توسعه قابل اعتماد که به شما کمک می کند بفهمید کدام زبان برای نیازهای توسعه برنامه شما مناسب است، دریغ نکنید.

The post Flutter vs. Kotlin: کدام برنامه توسعه بهتر است؟ اولین بار در TopDevelopers.co ظاهر شد.

کسب و کار پارکینگ – راهنمای برنامه ریزی


با افزایش چشمگیر تعداد مراکز خرید و مجتمع های تجاری در مناطق شهری و نیمه شهری، نیاز شدید به پارکینگ های خوب احساس می شود. طبق آمار Statista، بازار پارکینگ هوشمند در اروپا به تنهایی بیش از 19 میلیارد دلار است.

برای این تجارت پرسود، کارآفرینان فناوری تمایل زیادی به یادگیری روش توسعه اپلیکیشن پارکینگ دارند. اگر این مورد در مورد شما صادق است، به یک طرح تجاری پارکینگ قابل اعتماد نیاز دارید و سپس بهترین شرکت توسعه اپلیکیشن موبایل را که مطابق با نیازهای شما باشد، پیدا کرده و انتخاب کنید.

محتوا

 • چرا تجارت پارکینگ سودآور است؟
 • راهنمای گام به گام راه اندازی کسب و کار پارکینگ
 • برای کسب و کار پارکینگ چه چیزی باید آماده کنید؟
 • توسعه دهندگان اپلیکیشن پارکینگ را استخدام کنید
 • آیا برای راه اندازی کسب و کار پارکینگ خود آماده اید؟

چرا تجارت پارکینگ سودآور است؟

آیا تجارت پارکینگ سودآور است؟ این یک سوال اجتناب ناپذیر برای هر تاجر است. خوب، راه‌حل‌های دیجیتال می‌توانند از مزایای کسب‌وکار بهینه برای کارآفرینان بهره ببرند. اپلیکیشن پارکینگ به دلیل نگهداری کم و تقاضای بالای بازار می تواند منبع درآمد پایداری را ارائه دهد. به گفته کارشناسان صنعت، به طور متوسط ​​می توان روزانه 60 دلار برای یک نقطه در مرکز شهر دریافت کرد.

بازار را جستجو کنید: این روزها کسب و کار فضای پارکینگ در همه جا رایج شده است. بنابراین، شانس خوبی وجود دارد که خدمات پارکینگ شما درآمد پایدار و سود مطمئن را برای شما فراهم کند.

یک علت اجتماعی: اگر بیشتر به مشارکت در یک هدف بزرگ اعتقاد دارید، راه اندازی پارکینگ یک ابتکار عالی است. می توانید با اختصاص مکان های پارک در یک لحظه در مصرف سوخت صرفه جویی کنید و لذت یک رویداد بی دردسر را به بازدیدکنندگان ارائه دهید.

درگیری فیزیکی کمتر: از آنجایی که طرح تجاری پارکینگ شامل مدیریت سرمایه گذاری از طریق یک برنامه پارکینگ تلفن همراه است، نیازی به حضور فیزیکی در یک مکان ندارید. وقتی همه چیز را در مرحله اول مرتب کردید، نیازی به زیرسازی نیست.

طبق گزارش Business Wire، صنایع پارکینگ و گاراژ در ایالات متحده با وجود ضربه تاریخی همه‌گیری، ارزشی نزدیک به 10 میلیارد دلار گزارش کرده‌اند. پیش‌بینی رشد حتی با رشد سالانه 4.8 درصدی تا سال 2023 خیره‌کننده است. با این حال، نیاز جدی به برنامه‌های پارکینگ برای پلتفرم‌های iOS و اندروید وجود خواهد داشت.

راهنمای گام به گام راه اندازی کسب و کار پارکینگ

یافتن جای پارک به یکی از بزرگترین مشکلات شهرنشینان تبدیل شده است و این مشکل به یک رویداد یا کنسرت خاص محدود نمی شود، مشکلی همیشگی در شهرهای مترو است. راه اندازی یک کسب و کار پارکینگ با دو گزینه اصلی همراه است: شما قبلاً یک فضای پارکینگ دارید یا اینکه مالک آن نیستید. در هر دو مورد، استراتژی های ایجاد یک کسب و کار فضای پارکینگ متفاوت است.

شما صاحب یک فضای قابل تبدیل هستید

این بهترین قسمت است. اگر صاحب یک مکان یا زمین هستید، تبدیل آن به پارکینگ راحت است. در اینجا چند مرحله وجود دارد که باید در حین انجام آن در نظر داشته باشید –

اندازه پارکینگ

شما باید در مورد اندازه پارکینگ تصمیم بگیرید زیرا اگر این کار را برای دانشگاه انجام می دهید، فضای مورد نیاز بسیار بزرگتر از یک رستوران است. برخی از صنایع بر اساس فوت مربع فضا، الزامات کدی را برای پارکینگ تعیین می کنند. علاوه بر این، باید فضای وسیله نقلیه را نیز در نظر بگیرید، که معمولاً 9 در 19 فوت است تا هر وسیله نقلیه خانگی مهمان را در خود جای دهد.

ضخامت کف

آسفالت وزن کامل را در طول روز تحمل می کند و بنابراین دوام یک نگرانی کلیدی برای هر تجارت پارکینگ است. کیفیت خاک و سایر مصالح سنگفرش بسته به ضخامت مورد نظر شما اهمیت دارد.

گوشه های پارکینگ

زوایای 45-60 درجه یک معیار ایده آل برای فضاهای پارکینگ در نظر گرفته می شود. بنابراین در هنگام ساخت فضاهای جدیدتر نباید از نگهداری آن غافل شد. بدیهی است که زاویه پارک 90 درجه باعث مشکلات بزرگی می شود.

طراحی چیدمان

پیروی از دستورالعمل های طراحی چیدمان به شما کمک می کند تا تجارت فضای پارکینگ خود را به آرامی اداره کنید. هنگام ایجاد یک جریان کامل که به رانندگان کمک می کند ترافیک را به وضوح هدایت کنند، تعدادی از عوامل در نظر گرفته می شوند.

برای ایمنی، مهم است که رمپ ها، خطوط تخلیه و چراغ های فضای خود را از دست ندهید. علامت گذاری کابل ها و لوله های زیرزمینی به پیمانکاران شما کمک می کند تا خطر را شناسایی کرده و (در صورت لزوم) تعمیرات را بر اساس آن شروع کنند.

مجوز – نیاز ویژه

علاوه بر تمهیدات فوق، تنظیم مجوز لازم برای هر شغل پارکینگی الزامی است. قوانین و مقررات از منطقه ای به منطقه دیگر متفاوت است. بنابراین، باید با مقامات دولتی محلی خود مشورت کنید تا برای مجوز لازم آماده شوید. به عنوان مثال، در نیویورک، PLL (مجوز پارکینگ) برای مشاغل پارکینگ اجباری است. اداره حمایت از مصرف کنندگان و کارگران نیویورک (DCWP) این مجوز را صادر می کند. دارای هزینه های تمدید و چرخه های تمدید خاصی است که صاحبان مشاغل نباید از دست بدهند.

جای پارک ندارید

این یک مورد رایج است – شما مالک یک مکان نیستید، اما همچنان می خواهید به ایجاد یک برنامه پارکینگ و توسعه کسب و کار خود علاقه مند باشید. خبر خوب این است که امکان پذیر است. با این حال، همانطور که قبلا ذکر شد، استراتژی ها و مراحل ساخت یک کسب و کار فضای پارکینگ تغییر خواهد کرد.

تحقیق در مورد رقبا

یکی از پیش نیازهای ورود به هر کسب و کار، تحقیق کامل همتایان و رقبا است. تحقیقات بازار و مطالعات امکان‌سنجی بر اساس داده‌های جمعیت‌شناختی و روانشناختی به شما کمک می‌کند تا یک استراتژی تجاری قابل اعتماد برای پارکینگ بسازید.

دور باش، قانونی

شما می توانید یک شرکت تضامنی، با مسئولیت محدود یا مالکیت انحصاری را برای کسب و کار فضای پارکینگ خود انتخاب کنید. در ایالات متحده و اکثر کشورهای جهان، امکان راه اندازی یک برنامه تجاری پارکینگ بدون مجوز، بیمه و مجوز وجود ندارد. ضروری است که برای تمام این موارد قانونی با یک نماینده یا وکیل تماس بگیرید.

علائم تجاری، کپی رایت مالکیت معنوی

به خصوص زمانی که مالک این فضا هستید، علائم تجاری مالکیت معنوی و حق چاپ مهم هستند. در حالت دیگر، جایی که شما فقط مالک و دارای یک اپلیکیشن پارکینگ تجاری هستید، مسائل مربوط به علائم تجاری و حق چاپ باید با دقت بررسی شود. چنین لوگوها و علائم تجاری تأیید شده قانونی برای حضور رسانه های آنلاین و چاپی تجارت شما مهم هستند.

اسناد تجاری پارکینگ

علاوه بر مجوزها و مجوزها، اسناد زیادی برای اجرای یک برنامه تجاری پارکینگ نیاز دارید. باز هم، یک نماینده یا وکیل می تواند به شما در حل این دردسر کمک کند. مشاور حقوقی همچنین می تواند به شما کمک کند تا در هنگام اداره کسب و کار فضای پارکینگ خود از مدارک و رسیدهایی که ممکن است به آن نیاز داشته باشید بمانید. حتی با یک برنامه پارکینگ تلفن همراه، ممکن است لازم باشد برای پرداخت یک رسید تهیه کنید. در ایالات متحده، سایر مدارک مورد نیاز شامل…

 • DBA و EIN
 • گواهی ثبت
 • اساسنامه شرکت
 • شرایط استفاده آنلاین
 • قرارداد عملیاتی برای شرکت های LLC
 • مجوز کسب و کار و طرح
 • یادداشت تفاهم (MOU)
 • سند خط مشی حفظ حریم خصوصی آنلاین
 • شناسه مالیات دهندگان فدرال

برای کسب و کار پارکینگ چه چیزی باید آماده کنید؟

هنگامی که می خواهید توسعه دهندگان را برای یک تجارت پارکینگ استخدام کنید، باید چند چیز مانند یک طرح تجاری آماده داشته باشید تا مشکل لحظه آخری وجود نداشته باشد.

تحلیل بازار: انجام تحقیق در مورد روندهای بازار مانند تقاضای مصرف کننده و چشم انداز رشد کسب و کار در پارکینگ و همچنین تجزیه و تحلیل SWOT.

تحلیل رقابتی: همتایان و رقبای موجود در بازار، به ویژه رقبای محلی را بررسی کنید. نقاط قوت و ضعف آن‌ها را در برنامه‌های تلفن همراه کسب‌وکار پارکینگ آن‌ها بررسی کنید. چیزی که آنها فاقد آن هستند، می توانید در توسعه اپلیکیشن پارکینگ خود بگنجانید.

فروش و بازاریابی: برنامه های فروش و بازاریابی خود را با توجه به USP و رویکرد تجاری رقبای خود توسعه دهید.

تیم مدیریت: می توانید یک تیم مدیریتی با سابقه حرفه ای مناسب ایجاد کنید. در صورت لزوم، می توانید سلسله مراتب شرکت را در زمانی که تجارت پارکینگ رشد می کند طراحی کنید.

عملیات و برنامه های مالی: برنامه های عملیاتی از قبیل تامین، دارایی ها و تجهیزات و جزئیات لجستیکی باید همراه با برنامه ریزی مالی سه ساله و ساماندهی وجوه برای ایمن سازی بیشتر انجام شود.

کاربرد: اسناد مالی یا تجاری اضافی در پیوست موجود است و برای ارجاع یا نمایش سریع باید در دسترس باشد.

توسعه دهندگان اپلیکیشن پارکینگ را استخدام کنید

درک ماهیت کسب و کار قبل از شروع پروژه بسیار مهم است. راهنمای تبدیل ایده اپلیکیشن به یک راه حل حرفه ای به شما کمک می کند تا درک کنید که چگونه افکار روی کاغذ آورده می شوند و سپس به عنوان محصول نهایی اجرا می شوند. پس از اتمام فرآیند، زمان آن رسیده است که بهترین استعدادها را در این صنعت پیدا کنید.

در اینجا، به عنوان یک کارآفرین، باید بدانید که چگونه توسعه دهندگان را برای پروژه توسعه اپلیکیشن خود استخدام کنید. هنگامی که توسعه دهندگان اپلیکیشن موبایل برای استخدام نهایی شدند، در اینجا مراحلی وجود دارد که باید دنبال کنید

نزدیک شوید و بحث کنید

پس از انتخاب شریک فناوری خود برای توسعه اپلیکیشن پارکینگ، باید با رویکرد و برنامه کاری خود به آنها نزدیک شوید. همچنین به شدت توصیه می شود که سوالات مهمی بپرسید تا اعتبار آنها را بیاموزید. گفتگو با مشاور کسب و کار و فناوری آنها به شما کمک می کند تا طرح ایده خود را بهتر درک کنید. این مهم است زیرا تبدیل همه ایده ها به محصول امکان پذیر نیست.

هنگامی که تنظیمات با شرکت توسعه برنامه تلفن همراه برای درک پروژه تنظیم شد، می توانید در مورد هزینه توسعه یک برنامه تجاری فضای پارکینگ صحبت کنید.

طرح

هزینه های زیادی صرف طراحی اپلیکیشن موبایل می شود و اپلیکیشن تجاری پارکینگ نیز از این قاعده مستثنی نیست. در واقع، پارکینگ خیابانی نیاز به گرافیک تمیز و واضح دارد تا صاحبان وسایل نقلیه متوجه فضای پارکینگ موجود شوند. بهترین طراحان UI/UX با تجربه در طراحی اپلیکیشن های مشابه برنامه پارکینگ خود را از شرکت انتخاب شده استخدام کنید و با ارائه یک برنامه جذاب با گرافیک با کیفیت بالا به شما کمک خواهند کرد.

توسعه

تمام اجزای طراحی UI/UX برنامه پارکینگ به یک شی کاملاً کاربردی تبدیل می‌شوند و بنابراین توسعه برنامه‌های خدمات پارکینگ هسته اصلی چرخه عمر توسعه نرم‌افزار است. با اطمینان از انتخاب پشته فنی مناسب برای برنامه های پارکینگ با تیم های توسعه، می توانید از آنها بخواهید که ادامه دهند.

اجرا و اجرا

توسعه برنامه کسب و کار پارکینگ از طریق یک فرآیند دقیق چرخه عمر توسعه نرم افزار (SDLC) انجام می شود که تضمین می کند یک برنامه کاملاً کاربردی مطابق با اهداف تجاری و محدوده از پیش تعریف شده شما ساخته شده است.

در مرحله نهایی، محصول نرم افزاری از طریق اقدامات دقیق تضمین کیفیت تست می شود. یک نسخه بتا احتمالاً با MVC به شما کمک می کند در هزینه خود صرفه جویی کنید و برنامه ای روشن برای آینده در مورد افزودن ویژگی ها و امکانات اضافی با توجه به نیاز بازار و مشتری داشته باشید.

آیا برای راه اندازی کسب و کار پارکینگ خود آماده اید؟

این راهنما در مورد چگونگی راه اندازی یک کسب و کار پارکینگ شامل تمام مراحل و رویه های لازم است که باید دنبال کنید تا افکار خود را به یک تجارت ملموس تبدیل کنید. اکنون می توانید روی اجرای این طرح کار کنید تا بخشی از صنعت تجارت چند میلیارد دلاری پارکینگ شوید.

The post Parking Lot Business – The Planning Guide اولین بار در TopDevelopers.co ظاهر شد.

چگونه یک کسب و کار سودآور مانند Airbnb راه اندازی کنیم؟


بیشتر مسافران در طول سفر خود به دنبال تجربه های همه جانبه هستند. اکنون شرایط برای متخصصانی که برای سفر کاری به خارج از کشور می روند، تفاوتی ندارد. تجربه اصیل مقصد سفر زمانی که آنها در میان مردم محلی اقامت می گیرند، نهایت لذت را می برند. چیزی مشابه دو دهه پیش توسط Airbnb امکان پذیر شد.

بازار Airbnb که در یک کشور شروع به کار کرد، به بیش از 1 میلیون شهر در 191 کشور با بیش از 6 میلیون فهرست گسترش یافته است. Airbnb با بیش از 4 میلیون میزبان و 150 میلیون مهمان، مفتخر است که بیش از 1 میلیارد اقامت رزرو کرده است.

بازار همتا به همتا با 25 درصد سهم بازار، پیشتاز بازار املاک اجاره ای است. درآمد و سود ناخالص Airbnb با افزایش فهرست‌ها و رزروها از روز راه‌اندازی به‌طور پیوسته در حال افزایش بوده است.

محبوبیت کسب و کار Airbnb شما را به تلاش در کسب و کار املاک اجاره ای علاقه مند می کند، اکنون زمان مناسبی برای راه اندازی کسب و کاری مانند Airbnb است. بیایید همه چیز درباره کسب و کار Airbnb را با جزئیات بدانیم.

محتوا

 • کسب و کار Airbnb چگونه کار می کند؟
 • چگونه بدون داشتن ملک یک کسب و کار Airbnb راه اندازی کنیم؟
 • هزینه راه اندازی کسب و کار Airbnb چقدر است؟
 • آیا می خواهید یک برنامه تجاری مانند Airbnb ایجاد کنید؟

Airbnb Business چگونه کار می کند؟

Airbnb یک بازار اجاره ای است که بستری را برای افراد محلی که می خواهند میزبان مسافران یا اجاره فضایی در آپارتمان خود برای مدتی باشند و مهمانانی (مسافران) که به دنبال محل اقامت هستند، فراهم می کند. بازار انقلابی Airbnb با مفهومی منحصر به فرد در حال کسب مزیت بازار است. فراتر از سازماندهی اقامت در هتل، Airbnb تلاش می کند تا تجربه ای متنوع، فراگیر و معتبر ایجاد کند که به شما کمک می کند تا سفر را برای همیشه فراموش نشدنی کنید.

میزبانانی که به دنبال فهرست کردن ملک هستند باید جزئیاتی را در مورد ملک اضافه کنند و به دنبال آن عکس هایی با کیفیت بالا که منحصر به فرد بودن ملک را برجسته می کند، اضافه کنند. مهمانانی که در جستجوی ملک هستند، نتایج جستجوی مشابهی دریافت می کنند، سپس درخواست رزرو را به میزبانان ارسال می کنند. پس از تایید رزرو، میهمان پرداخت را انجام می دهد که پس از کسر هزینه سرویس به میزبانان واریز می شود.

سپس وارد بخش دیگری شوید که به شما امکان می‌دهد نحوه ورود به کسب و کار Airbnb را بیابید و بدون داشتن ملک، یک تجارت Airbnb را یکپارچه اداره کنید.

چگونه یک کسب و کار Airbnb را بدون مالکیت راه اندازی کنیم؟

پیوستن به راش طلا – توسعه کسب و کاری مانند Airbnb حرکت خوبی است. زمانی که کسب و کار به درستی شروع و راه اندازی شود، موفقیت و شکوفایی فوق العاده ای به ارمغان می آورد. در اینجا مراحلی وجود دارد که باید برای راه اندازی کسب و کار Airbnb خود دنبال کنید.

بازار تخصصی خود را مشخص کنید

در ابتدا، مکانی را که می خواهید خدمات منحصر به فرد اجاره ملک را ارائه دهید، تعیین کنید. با شناسایی مشتریان هدف مانند پروازهای مکرر یا مسافران شرکتی و سپس تجزیه و تحلیل ترجیحات اقامت آنها شروع می شود. سپس از میزبانان محلی دعوت کنید تا اموال خود را فهرست کنند و شروع به میزبانی از مهمانان کنید تا پول نقد زیادی کسب کنید.

کسب و کار خود را قانونی کنید

هنگامی که یک بازار خاص را شناسایی کردید و یک نام تجاری مدرن به آن دادید، مهم است که کسب و کار خود را ایجاد کنید – یک شخص حقوقی. اگر دارایی‌هایی دارید که می‌خواهید در کسب و کار Airbnb فهرست کنید، می‌توانید با انتخاب یک شرکت با مسئولیت محدود به عنوان شخصیت حقوقی خود از املاک و مستغلات خود محافظت کنید.

محاسبه مالیات

شما باید مالیات فروش بپردازید تا میزبان ها بتوانند فضای موجود را به مهمانان اجاره کنند. مالیات بر فروش بر اساس تعداد اقامت رزرو شده از طریق پلت فرم محاسبه می شود. ماهانه محاسبه می شود و می توانید ماهانه یا سه ماهه پرداخت کنید.

مجوز و مجوز بگیرید

برخی از مناطق محلی به مردم اجازه نمی دهند مکانی را برای مسافران کوتاه مدت اجاره کنند. کسب و کارها باید مجوز و مجوز فعالیت یک کسب و کار اجاره ای مانند Airbnb را در نظر بگیرند. شما می توانید کسب و کار را در یک آژانس محلی محلی ثبت کنید و باید مجوز مالیات اقامتگاه یا گواهی TOT دریافت کنید.

یک حساب تجاری ایجاد کنید

برای جدا کردن تراکنش های شخصی و تجاری، یک حساب تجاری باز کنید. حسابداری و حسابداری را آسان می کند. در طول ممیزی خیالتان راحت خواهد بود زیرا تطبیق حساب ها امکان ورودی های تکراری را از بین می برد.

بیمه بگیرید

شما باید با یک شرکت بیمه عمومی شریک شوید که تمام املاک ثبت شده و اجاره شده توسط میزبان را برای هر گونه خسارت بیمه می کند. در صورت استخدام کارمندان برای مدیریت اموال، بیمه غرامت کارگران نیز مهم است.

تحلیل بازار املاک و مستغلات

تجزیه و تحلیل رقابت برای دانستن اینکه چه املاک اجاره ای، امکانات رفاهی و قیمت هایی که ارائه می دهند بسیار حیاتی است. این به شناسایی شکاف ها و تهیه یک ساختار قیمت گذاری رقابتی کمک می کند. قیمت مناسب و پیشنهاد منحصر به فرد کاربران را در سراسر جهان جذب می کند و شانس استفاده از پلتفرم را افزایش می دهد.

طرح کسب و کار صنایع دستی

ضروری است که قبل از شروع یک کسب و کار Airbnb یک طرح تجاری ایجاد کنید. ایجاد یک طرح کسب و کار با توسعه یک ساختار تجاری ادامه می یابد که مشخص می کند چه کسی مهمان و میزبان خواهد بود و چه کسی به شکایات مشتریان رسیدگی خواهد کرد. علاوه بر تحقیقات مخاطب هدف، استراتژی های کسب درآمد باید همراه با هزینه ها محاسبه شود. بر این اساس به ایجاد یک برنامه بازاریابی کمک می کند.

یک فهرست Airbnb ایجاد کنید

فهرست‌بندی املاک یکی از جنبه‌های ضروری کسب‌وکار سودآور Airbnb است، بنابراین دارایی‌ها باید با تمام جزئیات ضروری که در برچسب‌های مختلف تعریف شده‌اند، فهرست شوند. به عنوان مثال، توضیحات ملک، عکس ها، امکانات رفاهی، تعداد افراد مجاز، حیوانات خانگی مجاز یا غیر مجاز و سایر مشخصات به مهمانان قبل از بازدید درک کاملی از ملک می دهد.

وب سایت بسازید

هنگامی که تمام تکالیف خود را انجام دادید، وقت آن است که با بهترین توسعه وب سایت مدیریت شده Airbnb، کسب و کار خود را بازاریابی کنید. یک وب سایت با عملکرد بالا با طراحی بصری بسازید که استفاده و پیمایش آسان است. می‌توانید از توسعه‌دهندگان وب‌سایت قابل اعتماد کمک بگیرید تا یک وب‌سایت با کیفیت با تمام ویژگی‌های پیشرفته، طراحی و باطن طراحی شده با دقت داشته باشید.

هزینه راه اندازی یک کسب و کار شبیه Airbnb چقدر است؟

راه اندازی استارتاپی مانند Airbnb از نظر پول، تلاش و زمان یک تجارت پرهزینه است. میانگین هزینه راه اندازی یک کسب و کار Airbnb بین 16000 تا 50000 دلار بسته به عوامل مختلفی مانند کشورهایی که کسب و کار در آن راه اندازی خواهد شد، جمع آوری مجوزها و مجوزها، مالیات، بیمه، و هزینه های توسعه وب و اپلیکیشن متفاوت است. همانطور که استارتاپ به مناطق جغرافیایی بیشتری گسترش می یابد، هزینه ها نیز بر همین اساس افزایش می یابد. با این حال، پتانسیل درآمد در این چشم انداز آن را به یک سرمایه گذاری سودآور تبدیل می کند.

آیا می خواهید برنامه ای مانند Airbnb بسازید؟

چشم انداز درخواستی دنیا را طوفان می کند. اگر می‌خواهید با راه‌اندازی یک سرمایه‌گذاری جدید مانند Airbnb وارد توسعه برنامه‌های درخواستی شوید، باید کارهای پشت صحنه را کامل کنید. این کار با شناسایی هدف و ماموریت کسب و کار شروع می شود و سپس جستجو برای توسعه دهندگان برنامه های نوپا که می توانند به توسعه برنامه ای مانند Airbnb کمک کنند، اصلاح می شود.

هنگامی که جستجوی خود را برای بهترین شریک فناوری کامل کردید، ایده برنامه و لیست ویژگی های برنامه را با تحلیلگران تجاری و مشاوران فناوری در میان بگذارید. این به شما کمک می کند تا اهداف تجاری خود را در ارتباط با Airbnb، مانند توسعه برنامه، محقق کنید.

جمع بندی آن

پیش‌بینی‌های مالی پیرامون کسب‌وکارهای مشابه Airbnb می‌گویند که آینده چنین کسب‌وکارهایی روشن خواهد بود. تعداد فزاینده افرادی که ترجیح می دهند اجاره تعطیلات را به جای اقامت در هتل ترجیح دهند تا از تجربه اصیل فرهنگ ها و غذاهای مختلف در میان این افراد محلی لذت ببرند، انگیزه ای برای رشد این صنعت ایجاد می کند. اگر مالکی هستید که می‌خواهید از این فرصت استفاده کنید، راهنما به شما کمک می‌کند چگونه یک کسب‌وکار Airbnb را از ابتدا شروع کنید. توسعه بازار همتا به همتا را ادامه دهید، که بازده خوبی در آینده به همراه دارد.

دو سنت من: اگر می خواهید کسب و کار خود را با تبلیغات گسترده راه اندازی کنید. ترجیح می‌دهید با یک شرکت توسعه‌دهنده برنامه تلفن همراه قابل اعتماد که از توسعه و طراحی برای پشتیبانی و حفظ خدمات مراقبت می‌کند، شریک شوید. اگر به کمک نیاز دارید، از مشاوران تجاری کمک بگیرید تا هوا را پاک کنید.

پست چگونه یک کسب و کار سودآور مانند Airbnb راه اندازی کنیم؟ اولین بار در TopDevelopers.co ظاهر شد.

مرحله توسعه در فرآیند SDLC چیست؟


SDLC مخفف چرخه حیات توسعه سیستم یا نرم افزار است و ستون فقرات هر محصول دیجیتال، نرم افزار، وب سایت یا برنامه تلفن همراه است. این مرحله نه تنها برای مهندسان نرم افزار، توسعه دهندگان و طراحان نرم افزار، بلکه برای صاحبان محصول نیز مهم است. افراد تجاری که در نهایت یک محصول سفارشی دریافت خواهند کرد.

مشابه اسناد RFP، برای همه ذینفعان مهم است که از مرحله توسعه SDLC نیز آگاهی داشته باشند تا بتوانند از کیفیت محصول دیجیتال اطمینان حاصل کنند.

محتوا

 • مرحله توسعه SDLC چیست؟
 • مرحله توسعه SDLC
 • اهداف مرحله توسعه SDLC
 • نقش ها و مسئولیت های توسعه دهندگان نرم افزار در مرحله توسعه
 • کلید RACI
 • چه وظایفی پس از مرحله توسعه تکمیل می شود؟
 • مزایای نتایج مرحله توسعه

مرحله توسعه SDLC چیست؟

تمام توسعه نرم افزار (محصول دیجیتال) را می توان به چند مرحله تقسیم کرد که با جمع آوری نیازمندی ها شروع می شود و با پیاده سازی و نگهداری محصول نرم افزاری ساخته شده خاتمه می یابد. برای هر مرحله، مستندات توسعه نرم افزار ارائه می شود تا محصول با اهداف تجاری همسو شود. در اینجا شش مرحله اصلی SDLC وجود دارد –

جمع آوری ملزومات: در این مرحله از SDLC، تمام الزامات توسعه نرم افزار جمع آوری شده و با اهداف تجاری ترسیم می شود. یک طرح (که در مورد چگونگی محصول نرم افزاری صحبت می کند) ایجاد و مستند می شود.

طرح: در مرحله طراحی، طراحی محصول نرم افزاری انجام می شود. طراحان UI/UX بر ساخت بهترین UI/UX تمرکز می کنند تا محصول را جذاب و استفاده آسان کنند.

توسعه: این هسته اصلی چرخه عمر توسعه نرم افزار است. پشته فن آوری امن است و تمام منابع لازم برای این مرحله حیاتی از توسعه نرم افزار در محل نگهداری می شوند. بعداً در مورد این مرحله به تفصیل صحبت خواهیم کرد.

QA و تست: پس از ساخته شدن محصول نرم افزاری، تضمین کیفیت از طریق مطالعه عمیق شیوه های کدگذاری به دست می آید. ابزارهای قدرتمندی برای آزمایش کارایی و قابلیت استفاده از نرم افزار استفاده می شود.

پیاده سازی: مرحله نهایی توسعه نرم افزار با استقرار محصول در یک پلت فرم خاص یا محیط از پیش تعریف شده به پایان می رسد. این محصول به صورت رسمی عرضه شده و آماده استفاده توسط علاقه مندان یا کاربران تعیین شده می باشد.

حمایت کردن: این یک توسعه فرآیند SDLC است که در آن پشتیبانی برای حفظ عملکرد محصول ارائه می شود. پشتیبانی همچنین شامل به روز رسانی های منظم و رفع اشکال در صورت وجود خواهد بود.

مرحله توسعه SDLC

همانطور که قبلا ذکر شد، بخش یا ستون اصلی همه توسعه نرم افزار، مرحله توسعه است که در آن شیوه های کدگذاری استاندارد توسط توسعه دهندگان و مهندسان نرم افزار دنبال می شود. مرحله توسعه، نوشتن واقعی یک برنامه نرم افزاری است و با پیروی از دستورالعمل های SDLC، می توانید تغییرات کد را حتی در آینده پیگیری کنید. این مرحله برای دستیابی به هدف و هدف تجاری محصول دیجیتال بسیار مهم است.

اهداف مرحله توسعه SDLC چیست؟

تیم توسعه نرم افزار اختصاصی از شیوه های کدنویسی و مستندسازی استاندارد پیروی می کند. تیم از مستندات کامل مرحله توسعه قدردانی و پشتیبانی خواهد کرد زیرا به آنها کمک می کند محصول و برنامه ریزی آن را درک کنند. این یک منبع ضروری برای هر توسعه‌دهنده نرم‌افزاری (در حال حاضر یا در آینده) است که شما را در فرآیند طراحی و توسعه یک محصول نرم‌افزاری و زمان‌بندی راهنمایی کند. در اینجا اهداف مرحله توسعه SDLC آمده است –

 • بیایید یک سیستم بی عیب و نقص بسازیم
 • برای ادغام و آزمایش واحدها در اجزای بزرگتر
 • تضمین یک محیط فنی یکپارچه
 • حصول اطمینان از کیفیت برای حرکت به مرحله آزمایش

هدف اصلی مرحله توسعه در SDLC دستیابی به سطح بهینه معماری توسعه نرم افزار است. این امر با تبدیل طراحی سیستم به یک محیط کاری بدون از دست دادن اهداف و محدوده محصول به دست می آید. مانند این است که یک روح را به یک بدن زیبا اضافه کنید و آن را بی عیب و نقص عمل کنید یا کار کنید. در پایان مرحله توسعه SDLC، تمام اسناد باید برای مرحله آزمایش استفاده شوند.

مسئولیت توسعه دهندگان نرم افزار در مرحله توسعه SDLC چیست؟

عبور از مهمترین مرحله SDLC نیازمند رویکرد ویژه توسعه دهندگان نرم افزار است. تیم توسعه نرم‌افزار در حین توسعه مستندات، باید وظایف خاصی را انجام دهد که در زیر ذکر شده است:

 1. برای استانداردهای کدگذاری مشابه به اسناد مرجع قبلی مراجعه کنید و از مزایای صرفه جویی در زمان و تلاش بهره مند شوید.
 2. اسنادی را آماده کنید که بدون ابهام اما جامع باشند تا شامل جزئیات فرآیند انجام شده در مرحله توسعه باشد.
 3. مخازن اسناد سازمان یافته ای بسازید که شامل اطلاعات حیاتی برای مرحله توسعه باشد. هدف نهایی از این امر دسترسی آسان و ارجاع به فاز توسط تمامی اعضای تیم است.
 4. اسناد توسعه نرم افزار را برای هر گونه نقص یا ابهامی که ممکن است خوانندگان را سردرگم کند بررسی کنید.
 5. مطمئن شوید محصولات نمونه برای نمایش مالکان در دسترس هستند. چنین نتایجی ممکن است بسته به بازخورد دریافتی از ذینفعان و سایر کاربران، دامنه گسترش یا محدودیت داشته باشد.

هنگامی که تیم های توسعه وظایف خود را به درستی انجام می دهند، مستندسازی این مرحله باید یک نقشه راه قابل اعتماد برای موفقیت محصول در مراحل بعدی SDLC ایجاد کند.

کلید RACI

کارشناسان توسعه نرم افزار در دپارتمان فناوری اطلاعات مریلند (DoIT) پیشنهاد می کنند برای اطمینان از اینکه مرحله توسعه در SDLC از شیوه های استاندارد پیروی می کند، از کلید RACI پیروی کنید. کلید RACI نقش ها و مسئولیت های همه را مشخص می کند.

مسئول

این نقش اعضای تیم را توصیف می کند که باید چندین عمل را برای دستیابی به هدف کلی محصول نرم افزار انجام دهند.

مسئول

این امر مسئولیت پذیری و مالکیت چندین کار و فعالیت را که منجر به تحویل نهایی مرحله توسعه می شود، تعریف و رفع می کند.

مشورت شد

نقش متخصصان موضوع یا کارشناسان حوزه را برای ورودی ارزشمند آنها در مرحله توسعه توصیف می کند. ورودی های آنها به توسعه دهندگان نرم افزار کمک می کند تا نقطه عطف را بدون نقص اجرا کنند.

مطلع

این بخش نقش افرادی را که اطلاعات را دریافت می کنند و به ذینفعان انتقال می دهند، تشریح می کند.

چه وظایفی پس از مرحله توسعه تکمیل می شود؟

تیم توسعه برخی از وظایف مهم را در پایان مرحله توسعه فرآیند SDLC انجام می دهد.

 • مستندات طراحی سیستم
 • اسناد امنیتی سیستم
 • طرح حمایت از بازیابی بلایا
 • پیش نویس های واحد و تست ادغام
 • پیش نویس طرح گفتگو
 • پیش نویس برنامه ذخیره سازی و استقرار داده ها
 • پیش نویس عملیات، نگهداری و برنامه های آموزشی

نتایج مرحله توسعه چگونه می تواند فرآیند SDLC را بهبود بخشد؟

مرحله توسعه موفقیت آمیز برای SDLC تضمین می کند که محصول به وضوح تعریف شده است، به طور استراتژیک برنامه ریزی شده است و به خوبی ارتباط برقرار می شود. این مرحله توسعه است که در آن محصول کنترل، ویژگی ها و امکانات خود را افزایش می دهد که توسط تیم سازنده محصول نرم افزاری با درایت مدیریت می شود.

دوره توسعه SDLC چشم انداز و ساختار روشنی را برای توسعه دهندگان و مشارکت کنندگانی که اکنون آزمایش محصول را انجام می دهند ارائه می دهد. در اینجا مزایای محصولات نهایی ایجاد شده در پایان این مرحله آمده است –

 • درک مشترک ایجاد می کند به طوری که همه توسعه دهندگان در یک هیئت مدیره قرار می گیرند
 • هنگامی که پروژه پیچیده تر می شود، اقدامات بعدی را تسهیل می کند
 • به سالمندان بینش عمیقی در مورد خطرات یا موانع احتمالی ارائه می دهد
 • توسعه دهندگان را تشویق می کند تا برای ارجاعات بعدی به برنامه نویسی مؤلفه های مشابه، کدنویسی را مسلط کنند
 • هنگام تغییر توسعه دهندگان نرم افزار، محیطی حرفه ای را از طریق اسناد انتقال دانش فراهم می کند. همچنین به دریافت ایده های بودجه یا فعالیت های ارزیابی برای برنامه نویسان جوان کمک می کند

مرحله توسعه نرم افزار که به عنوان مرحله کدگذاری یا پیاده سازی شناخته می شود، وظایف را به ماژول ها یا واحدها تقسیم می کند و نقش توسعه دهندگان را مشخص می کند. این طولانی‌ترین مرحله از شیوه‌های استاندارد پیروی می‌کند تا از مدیریت برتر تیم توسعه نرم‌افزار اطمینان حاصل کند که کیفیت عالی را ارائه می‌کند و در عین حال محصول را مطابق با منطق تجاری کاربردی سفارشی می‌کند.

نکات کلیدی از مرحله توسعه SDLC!

تقریباً در تمام مدل‌های توسعه نرم‌افزار، ستون فقرات رویه SDLC مرحله توسعه است و در پایان این مرحله، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار یک سیستم اطلاعات کاری کامل ایجاد شده در یک محیط کاربردی را دریافت می‌کنند. پس از این مرحله، محصول برای ورود به مرحله تست، از مسئولان درخواست تاییدیه می کند. اگر محصول وارد مرحله آزمایش شود، نشان می دهد که مرحله توسعه فرآیند SDLC با موفقیت به دست آمده است و نسبتاً به خوبی مستند شده است.

The post مرحله توسعه در فرآیند SDLC چیست؟ اولین بار در TopDevelopers.co ظاهر شد.

چگونه یک تجارت تحویل سوخت بر حسب تقاضا راه اندازی کنیم؟


یکی از بهترین مزایای اپلیکیشن های موبایل تماس اضطراری است. به عبارت دیگر، اپلیکیشن‌های موبایل مفیدترین رسانه‌ای هستند که از طریق آن می‌توانید فوراً به دنبال کمک باشید. کسب و کار تحویل سوخت بر اساس تقاضا یکی از مشاغل مطمئن است که در آن می توانید راهی آسان برای نفوذ به بازار و تثبیت حضور خود پیدا کنید. جنبه دیگر این است که راه اندازی یک تجارت تحویل گاز فیزیکی یک کار دست و پا گیر است، اما راه دیگری وجود دارد که می توانید به راحتی وارد آن شوید – یک برنامه آنلاین.

ظهور آمازون فقط یک جهش بزرگ برای برنامه های کاربردی تحویل بر اساس تقاضا نبود، بلکه یک پیشرفت بی سابقه در گشودن طیف وسیعی از محصولات و خدماتی بود که مصرف کنندگان یا مصرف کنندگان می توانند به صورت آنلاین سفارش دهند. به عبارت دیگر، پس از تحویل غذا و مواد غذایی، تقریباً همه چیز به صورت آنلاین برای سفارش در نظر گرفته می شد. کسب و کار تحویل گاز بر حسب تقاضا مدلی تکراری از سایر مشاغل تحویل کالا بر اساس تقاضا است.

بر اساس Future Market Insight، «انتظار می‌رود که بازار تحویل سوخت سیار در دوره پیش‌بینی (2022-2032) CAGR 6.8 درصدی را ثبت کند. انتظار می رود ارزش این بازار در سال 2022 به 4.8 میلیارد دلار برسد و تا سال 2032 به 9.3 میلیارد دلار برسد.

محتوا

 • کسب و کار تحویل سوخت چگونه کار می کند؟
 • مزایای کسب و کار تحویل سوخت آنلاین؟
 • چگونه خدمات تحویل سوخت آنلاین از طریق اپلیکیشن موبایل را شروع کنیم؟
 • برنامه تحویل سوخت بر اساس تقاضا و پیامدهای تجاری آن
 • رهبران برتر در خدمات تحویل سوخت بر اساس تقاضا
 • چالش‌های کسب و کار تحویل سوخت
 • کسب و کار تحویل سوخت بر حسب تقاضا – آخرین مرحله

کسب و کار تحویل سوخت چگونه کار می کند؟

عملکرد برنامه تحویل گاز بسیار ساده است و هیچ پیچیدگی ندارد. کاملاً مشابه نحوه عملکرد آن در هر برنامه درخواستی، در اینجا کاربران باید مکان خود را به روز کنند و یک ویژگی مبتنی بر GPS در برنامه تحویل سوخت مکان را برای نزدیکترین تأمین کنندگان سوخت قابل مشاهده می کند.

فروشنده در پمپ بنزین های اطراف می تواند مصرف کنندگان و تقاضای سوخت آنها را بر حسب گالن یا لیتر تشخیص دهد. پس از آن پسر تحویل سوخت به جایی که مشتری سرگردان است سفر می کند و در نهایت، سوخت گیری وسیله نقلیه یا خدمات تحویل در خانه او نیز امکان پذیر است.

مزایای اصلی کسب و کار تجارت آنلاین تحویل سوخت چیست؟

اگر یک تجارت سوخت آفلاین دارید، مزایای محدودی وجود دارد زیرا تجارت شما به بازدیدکنندگان و وسایل نقلیه عبوری بستگی دارد. با این حال، کسب و کار اپلیکیشن تحویل گاز بر حسب تقاضا، سود شما را چند برابر می کند، زیرا اکنون کسب و کار شما برای مشتریان و کاربران بالقوه بیشتری قابل مشاهده است. در اینجا مزایای تجاری مستقیم برنامه تحویل سوخت بر اساس تقاضا آورده شده است –

راحتی

مصرف کنندگان دوست دارند سوخت را به صورت آنلاین سفارش دهند زیرا از صف کشیدن برای پر کردن وسایل نقلیه خود با بنزین یا گازوئیل متنفرند. با یک برنامه تحویل سوخت بر حسب تقاضا، آنها به طور مکرر به صورت آنلاین و بدون منتظر ماندن نوبت خود، سفارش گاز می دادند. قابلیت استفاده بهتر باعث می شود برنامه شما عالی عمل کند و در نتیجه کسب و کار افزایش یابد.

کاهش هزینه های نگهداری

در بیشتر موارد، یک تجارت پمپ بنزین مستلزم هزینه های نگهداری بالا برای پرداخت حقوق به کارکنان بزرگ در محل و سرمایه گذاری سنگین در فروشگاه های سنتی عرضه سوخت برای اطمینان از بهره وری سوخت است. با کسب و کار اپلیکیشن تحویل سوخت برحسب تقاضا، تمام این هزینه ها تقریبا به صفر می رسد.

اتوماسیون کسب و کار نگرانی را کاهش می دهد

اتوماسیون کسب و کار از طریق ابزار نرم افزار تحویل سوخت آنلاین امکان پذیر است. هنگامی که توسعه برنامه سوخت بر اساس تقاضا را انتخاب می کنید،

چگونه خدمات تحویل سوخت آنلاین از طریق اپلیکیشن موبایل را شروع کنیم؟

کسب‌وکارهای درخواستی از هر نوعی، امروزه سودآور هستند، و توسعه یک برنامه تلفن همراه درخواستی از یک فرآیند دقیق پیروی می‌کند که تضمین می‌کند برنامه با اهداف تجاری از پیش تعریف‌شده هماهنگ است. راه اندازی یک کسب و کار تحویل سوخت نیازمند گام های دقیق زیادی است. در اینجا برخی از مقررات در کل فرآیند شما دخالت می کند.

بسیاری از عوامل برای ورود به یک کسب و کار آنلاین رایج هستند، مانند ایجاد یک طرح کسب و کار اپلیکیشن موبایل با تحقیق در روند بازار، نوشتن اهداف کسب و کارتان، جستجوی بهترین شرکت توسعه اپلیکیشن موبایل، تعیین بودجه و در نهایت ایجاد تیم خود. با استخدام توسعه دهندگان؛ با این حال، در اینجا مجموعه دیگری از مراحل بسیار مهم را ارائه می دهیم که باید قبل از انتخاب یک راه حل نرم افزاری تحویل سوخت برای کسب و کار خود از آنها اطمینان حاصل کنید. این مراحل اغلب نادیده گرفته می شوند.

مجوز را دریافت کنید

اولین و مهمترین فرآیند در مورد نحوه راه اندازی کسب و کار اپلیکیشن تحویل سوخت، دریافت مجوز تایید شده توسط مقامات محلی حاکم بر این تجارت است. برای اطمینان از اینکه تجارت تحویل گاز بر حسب تقاضا به خوبی انجام می شود، باید تمام مراحل قانونی را با رعایت هنجارها، مهلت ها و سایر شرایط مرتبط طی کنید. به عنوان مثال، در ایالات متحده، استارت آپ های تحویل سوخت به شدت از مقررات EPA و PHMSA پیروی می کنند. تا حدودی سختگیرانه یا سست، اما عمدتاً در سراسر جهان پمپ بنزین ها و پمپ بنزین های عرضه کننده گازوئیل و بنزین از دستورالعمل های مشابه اعمال شده توسط مقامات محلی پیروی می کنند.

سازماندهی ناوگان تحویل سوخت

از کامیون های تحویل سوخت گرفته تا دستگاه های پخش سیار و وسایل نقلیه، کسب و کار شما باید برای انواع چالش های حمل و نقل و تدارکات آماده باشد. ساخت ناوگان وسایل نقلیه سوخت رسانی (کوچک و بزرگ) یکی از مهم ترین عوامل قبل از راه اندازی کسب و کار شما است.

رانندگان اختصاصی را استخدام کنید

از آنجایی که بنزین یک ماده خطرناک (HAZMAT) است، باید ارتشی از رانندگان کامیون یا کامیون تحویل سوخت به خوبی آموزش دیده و حرفه ای بسازید تا مواد قابل احتراق یا بسیار قابل اشتعال را برای حمل و نقل از یک مکان به مکان دیگر حمل کنند. رانندگان آموزش دیده و تامین کنندگان سوخت در نحوه تحویل ایمن بنزین به خوبی آشنا هستند.

شبکه تامین کنندگان سوخت

شما باید با تمام تامین کنندگان سوخت که ممکن است دارای مجوز و پمپ بنزین در مناطق باشند شریک شوید. این به این دلیل است که شما هرگز نمی‌دانید سفارش‌های تحویل آنلاین سوخت از کجا می‌آیند و ممکن است لازم باشد آن سفارش را در اسرع وقت به نزدیک‌ترین تامین‌کنندگان سوخت ارسال کنید. سریعترین تحویل کلید هر کسب و کار درخواستی است که در صورت عدم موفقیت کسب و کار می تواند با چالش های زیادی روبرو شود.

برنامه تحویل سوخت بر اساس تقاضا و پیامدهای تجاری آن

امروزه که همه چیز بر روی یک دستگاه دستی در دسترس است، تحویل گاز بر حسب تقاضا نیز امکان پذیر است. در واقع، با توجه به تقاضاهای بالای کاربران، توسعه برنامه های کاربردی بر اساس تقاضا امروزه به یک هنجار تجاری رایج برای شرکت ها تبدیل شده است.

علاوه بر رساندن سوخت به منازل و محل کار، تحویل سوخت اضطراری در امتداد بزرگراه ها و مناطق دورافتاده به یک ضرورت اساسی تبدیل شده است. در بسیاری از تصادفات، صاحبان وسایل نقلیه فراموش می کنند قبل از عزیمت به مقصد، خودروها و کامیون های خود را پر از بنزین کنند. در همین حین وقتی گیج بنزین زنگ می زند وحشت می کنند و خود را درمانده می بینند.

برنامه تحویل سوخت بر اساس تقاضا می تواند به عنوان یک نجات دهنده باشد. از این رو کسب و کار تحویل گاز آنلاین چیزی ناشناخته است و می توانید با جستجوی بهترین شرکت های توسعه اپلیکیشن موبایل در زمان مناسب وارد آن شوید، طرح کسب و کار خود را توضیح دهید و در نهایت روی پروژه خود با هم کار کنید.

رهبران برتر در خدمات تحویل سوخت بر اساس تقاضا

بسیاری از بهترین شرکت‌های تحویل سوخت درخواستی در بازار وجود دارند که از طریق یک برنامه کاربردی تلفن همراه تحویل گاز آنلاین فعالیت می‌کنند. در اینجا چند مورد برای توجه شما وجود دارد –

CAFU

خدمات خودرو سیار CAFU در امارات متحده عربی که با نام تجاری “خدمات تحویل سوخت و صرفه جویی در زمان برای وسایل نقلیه” شناخته می شود، به کاربران و مصرف کنندگان این امکان را می دهد که هنگام بازدید از پمپ بنزین ها در زمان زیادی صرفه جویی کنند زیرا می توانند از طریق برنامه موبایل هر نوع سوخت را در درب منزل خود سفارش داده و دریافت کنند. . با این حال، مدل کسب و کار تحویل سوخت آنلاین این برنامه منحصر به فرد است. این برنامه فوق العاده فراتر از خدمات اولیه خود است زیرا خدمات شستشوی ماشین، تعویض روغن موتور، تعویض باتری و لاستیک را در نوک انگشت شما ارائه می دهد.

تقویت کننده

هر راه اندازی تحویل گاز باید Booster را به عنوان مرجعی برای طرح تجاری تحویل سوخت خود بررسی کند. بوستر ادعا می کند که آنها “یک سرویس تحویل سوخت پاک تر را دوباره اختراع کرده اند تا انرژی را مستقیماً از منبع به وسیله نقلیه منتقل کند.” بوستر معمولا نیاز به چرخ های چند اکسل و ذخیره سوخت را کاهش می دهد. بنزین به طور مستقیم به مشتریان تحویل داده می شود و بیش از نیاز پمپ بنزین ها است. انرژی های تجدیدپذیر، بنزین، دیزل یا بیودیزل و DEF و غیره. در هر مکان و هر زمان تحویل داده می شود. این برنامه همچنین سیستم های صورتحساب یکپارچه ای مانند USBank، WEX، Voyager و COMDATA را برای تسهیل تراکنش های آسان ارائه می دهد.

پرکردن

فیلد به ارائه خدمات خرده فروشی بنزین و گازوئیل از طریق یک برنامه فوق العاده موبایلی معروف است. بهترین بخش برنامه قیمتی است که کاربران می پردازند – این قیمت های محلی متوسط ​​هستند. اکثر تحویل‌ها رایگان هستند و برای مصرف‌کنندگان هزینه اضافی ندارند – و این استراتژی باعث می‌شود این طرح تجاری تحویل سوخت بر حسب تقاضا ارزش بررسی داشته باشد. پس چگونه به این امر می رسند؟ خوب، خدمات ارائه شده همانطور که مالکان ادعا می کنند ایمن و ایمن تر هستند. پیام تجاری می گوید بزرگترین مزیت، صرفه جویی در زمان زیادی در انتظار برای پر کردن سوخت است. لجستیک و هر چیز دیگر توسط شرکت ها انجام می شود و مشتریان نیازی به نگرانی در مورد چیزی ندارند.

چالش‌های کسب و کار تحویل سوخت

در اینجا چند مانع وجود دارد که ممکن است هنگام راه اندازی یک تجارت تحویل سوخت در منطقه خود با آن روبرو شوید. می توانید این لیست را بررسی کنید و با دقت با آن کار کنید تا عملیات تجاری بی عیب و نقصی داشته باشید.

دارایی، مالیه، سرمایه گذاری

سوخت‌ها از هر نوع مانند گازوئیل، بیودیزل، بنزین، گاز طبیعی فشرده و غیره بدون شک گران هستند و از این رو مدیریت بودجه برای راه‌اندازی تجارت تحویل سوخت در داخل یا بین‌المللی امری پرهزینه است. قبل از شروع یک کسب و کار کامل تحویل گاز، باید یک سرمایه گذاری خوب پیدا کنید – یا یک استارت آپ یا سرمایه گذاری جمعی.

ایمنی و امنیت

از آنجایی که سوخت گران است و به راحتی قابل اشتعال است، ایمنی و امنیت سوخت یکی از بزرگترین چالش ها برای تجارت تحویل سوخت است. اخذ مجوز از مقامات لازم – فدرال یا ایالتی – از اهمیت بالایی برخوردار است. شما باید با داشتن کلیه مدارک، مجوزها و سایر مسائل قانونی و مجوزهای لازم برای روان سازی فعالیت های تجاری خود از مشاوره حقوقی استفاده کنید.

نیروی کار ویژه آموزش دیده

سوخت یک مایع بسیار قابل اشتعال است و بنابراین در زیر مواد خطرناک HAZMAT قرار می گیرد و بنابراین نیاز به پاسخ دهندگان اضطراری آموزش دیده ویژه دارد. علاوه بر این، افراد تحویل‌دهنده باید به خوبی از بایدها و نبایدها هنگام حمل بنزین از مکانی به مکان دیگر آگاه باشند. به طور کلی، شما باید در استخدام کارکنان یا نیروی کار خود برای کسب و کار تحویل سوخت خود بسیار دقت کنید.

کسب و کار تحویل سوخت بر حسب تقاضا

به‌عنوان یک راه‌اندازی تحویل سوخت، به دو چیز در اولویت اصلی نیاز دارید. چگونه شروع کنید و چه کسی برنامه را برای کسب و کار شما توسعه خواهد داد. از آنجایی که قبلاً راهنمای نحوه راه‌اندازی یک کسب‌وکار تحویل سوخت را خوانده‌اید، آخرین گام برای راه‌اندازی مطمئن کسب‌وکار تحویل بنزین آنلاین، استخدام توسعه‌دهندگان برنامه‌های استارت‌آپ برای کار بر روی پروژه شما و ارائه یک راه‌حل اپلیکیشن موبایل با کیفیت است.

پست چگونه یک کسب و کار تحویل سوخت بر حسب تقاضا راه اندازی کنیم؟ اولین بار در TopDevelopers.co ظاهر شد.

چگونه از Flutter برای توسعه اپلیکیشن وب استفاده کنیم؟ – راهنمای جامع


Flutter – کتابخانه رابط کاربری محبوب گوگل 43140 وب سایت در سراسر جهان را تقویت می کند، با 0.16٪ از وب سایت هایی که در 1000 دسته وب سایت برتر قرار می گیرند که با استفاده از چارچوب مشابه ساخته شده اند. همچنین، اهمیت توسعه برنامه های کاربردی وب چیزی نیست که نیاز به تاکید داشته باشد، بنابراین زمانی که یک SDK توسعه برنامه محبوب ارتقا داده می شود تا به توسعه وب سایت نیز کمک کند، خبر خوبی برای توسعه دهندگان و مشاغل است.

در ابتدا، Flutter برای ساخت برنامه‌های موبایلی با کارایی بالا و شبیه به بومی برای پلتفرم‌های مختلف منتشر شد و بعداً با تکرارهای مداوم، قابلیت‌های Flutter برای ساخت برنامه‌های دسکتاپ و وب با استفاده از همان پایه کد افزایش یافت. بنابراین، استفاده از Flutter برای وب، خدماتی را که می توان با پیروی از یک فرآیند توسعه وب پایدار ارائه کرد، گسترش داد. این فریم ورک با استفاده از زبان برنامه نویسی دارت به همراه طراحی متریال و کوپرتینو، طراحی رابط کاربری بومی را امکان پذیر می کند.

محتوا

 • فلاتر وب چیست؟
 • آنها از چه ابزارهایی پشتیبانی می کنند که توسعه دهندگان برای توسعه وب Flutter از آنها استفاده می کنند؟
 • فلاتر چه سودی برای کسب و کارها دارد؟
 • فلاتر وب – چه زمانی از آن استفاده کنیم و چه زمانی از آن استفاده نکنیم؟
 • چند نکته برای استفاده حداکثری از Flutter web
 • شما چی فکر میکنید؟ آیا باید Flutter web را برای توسعه وب در نظر بگیرید؟

فلاتر وب چیست؟

توسعه وب Flutter دارای دو موتور رندر است – DOMCavas و CanvasKit که به SDK کنترل کامل بر روی هر پیکسل صفحه نمایش را با دقت فوق العاده می دهد. تمام عناصر رابط کاربری Flutter – انیمیشن، مسیریابی، اسکرول و موارد دیگر با استفاده از کد منبع یکسان استفاده می شود.

DomCavas به طور پیش فرض استفاده می شود که Canvas API و HTML/JS/CSS را برای ساخت ویجت های Flutter ترکیب می کند. از سوی دیگر، CanvasKit از WebAssembly و WebGL استفاده می کند که به مرورگر اجازه می دهد از شتاب سخت افزاری استفاده کند، که به نوبه خود امکان ارائه بهینه گرافیک های پیچیده و فشرده را فراهم می کند. با این حال، CanvasKit هنوز هم دارای نقص هایی است که جامعه توسعه دهندگان فعالانه روی آن کار می کنند. می‌توانیم انتظار داشته باشیم به زودی Flutter را برای وب در یک نسخه پایدار ببینیم.

توسعه دهندگان می توانند اثربخشی توسعه وب Flutter را از دو طریق بررسی کنند – توانایی برنامه وب برای ارائه و دستکاری داده های عظیم و تجزیه و تحلیل انتقال، انیمیشن و جلوه ها. از بین دو موتور رندر، CanvasKit با بار اولیه بالا و حجم اضافی، عملکرد وب Flutter را بهبود می بخشد.

آنها از چه ابزارهایی پشتیبانی می کنند که توسعه دهندگان برای توسعه وب Flutter از آنها استفاده می کنند؟

پروژه توسعه برنامه وب Flutter با Flutter 2.2 سازگار است که می توانید آن را در Chrome یا Edge اجرا کنید. هنگامی که محیط توسعه راه اندازی می شود، IDE باید راه اندازی شود که نیاز به پشتیبانی از ابزارهای مختلف دارد. در اینجا ابزارها وجود دارد –

 • کد ویژوال استودیو
 • IntelliJ
 • اندروید استودیو

فلاتر چه سودی برای کسب و کارها دارد؟

استفاده از Flutter برای توسعه برنامه های کاربردی وب یک انتخاب ایده آل برای کسب و کارها است تا از مزایای نامحدود بهره مند شوند. آخرین نسخه Flutter 3.0 با افزودن ها و اصلاحات جدید، توسعه برنامه را بهتر کرده است، که سیگنال واضحی است مبنی بر اینکه توسعه برنامه flutter به پایان رسیده است. برای یادگیری بیشتر عمیق تر حفاری کنید –

طراحی تطبیقی

Flutter دارای توانایی ارائه یک نسخه سفارشی از یک سیستم عامل مبتنی بر وب است که اکثر چارچوب های JS قادر به ارائه آن نیستند. به عنوان مثال، به توسعه دهندگان این امکان را می دهد که بسته به سیستم عامل-ویندوز و macOS، دکمه برگشت و تراز متن هدر را متفاوت ارائه دهند. از همین طرح نیز می توان برای حفظ ثبات استفاده کرد، اما سفارشی سازی تجربه کاربر را بهبود می بخشد.

سازگاری Flutter برای رفتارهای پلتفرم خاص به توسعه برنامه های کاربردی وب گسترش یافته است. تطبیق‌ها به 3 روش شامل می‌شوند – تطبیق خودکار با استفاده از ویجت‌های Flutter، استفاده از یک نوع برای همه پلتفرم‌ها، و استفاده از مسیرهای سطح برنامه برای تعریف مسیرهای مختلف پلتفرم خاص.

چیدمان پاسخگو

طراحی‌های واکنش‌گرا در ارتقای تجربه کاربر به سطح بعدی عالی عمل کرده‌اند. Flutter مهندسی طراحی واکنشگرا را برای Flutter وب فعال می کند که در آن کسب و کارها باید در مورد چندین مورد مانند طراحی یکسان مورد نیاز برای تلفن همراه و وب که از نظر بصری مقیاس می شود، طرح های مختلف مورد نیاز برای وب و برنامه های تلفن همراه، اندازه، جایی که انتظار می رود طراحی به مقیاس و تنها به چند مولفه نیاز دارید که در اندازه های مختلف صفحه نمایش اندازه گیری می شوند.

ویجت های Flutter زیادی مانند MediaQuery، LayoutBuilder، AspectRatio، FittedBox و موارد دیگر وجود دارند که به تغییر اندازه طرح و طراحی با توجه به اندازه دستگاه کمک می کنند. دستیابی به کنترل دانه ای بر طراحی واکنشگرا با ویژگی AutoScale امکان پذیر است، که در عین حفظ ظاهر و احساس اصلی رابط کاربری، طرح را به طور متناسب کوچک و گسترش می دهد.

محتوای تعاملی را بگنجانید

Flutter web امکان ادغام بخشی از برنامه وب را در برنامه وب موجود فراهم کرد. با قرار دادن برنامه Flutter در یک div HTML، کل برنامه وب در برنامه وب موجود که باید در جایی میزبانی شود بارگذاری می شود.

موارد محتوای تعاملی کاملی که بهترین شرکت‌های توسعه اپلیکیشن فلاتر توصیه می‌کنند، اضافه کردن آزمون‌ها یا چالش‌ها به محتوای ثابت، فعال کردن مینی‌بازی‌ها یا اجرای تابلوهای عمومی است.

توسعه همزمان اپلیکیشن موبایل و اپلیکیشن تحت وب

ساختن یک اپلیکیشن موبایل به صورت جداگانه و سپس ساخت همتایان وب آن، رویدادی زمان‌بر و پرتلاش است. Flutter با اجازه دادن به توسعه دهندگان برای ساخت برنامه های تلفن همراه و وب با استفاده از همان پایه کد، کار را آسان تر و سریع تر کرد.

مسائل مربوط به اندازه های مختلف صفحه نمایش برای برنامه های وب و تلفن همراه با توسعه رابط کاربری واکنش گرا و طراحی واکنش گرا حل می شود که باعث می شود برنامه طوری به نظر برسد که گویی به صورت جداگانه برای پلت فرم وب و موبایل ایجاد شده است.

پسوند بدون درز از برنامه تلفن همراه به برنامه وب

کسب‌وکارهایی که قبلاً برنامه‌های تلفن همراه دارند، می‌توانند بدون دردسر برنامه را به پلتفرم وب گسترش دهند، با قابلیت استفاده از منطق و عناصر کاربر در هنگام توسعه برنامه‌های کاربردی وب. برنامه های کاربردی وب، زمانی که برای اهداف نمایشی استفاده می شوند، لزوماً همه ویژگی های برنامه تلفن همراه را یکپارچه نمی کنند. قابلیت استفاده مجدد کد، توسعه اپلیکیشن وب همراه را آسان می کند.

علاوه بر این، ایجاد محتوای تعاملی که از قبل در انتهای تلفن همراه برای یک برنامه وب در دسترس است، نیاز به توسعه همان برنامه کاربردی وب را از بین می برد. این به شرکت های توسعه وب اجازه می دهد تا برنامه وب را در زمان کمتری برای عرضه به بازار بسازند و راه اندازی کنند.

فلاتر وب – چه زمانی از آن استفاده کنیم و چه زمانی از آن استفاده نکنیم؟

در این مرحله، شما به اهرم Flutter برای توسعه وب با کارایی بالا کاملاً متقاعد شده اید، اما برای توسعه یک صفحه وب ثابت با متن زیاد مناسب نیست. این سیگنال استفاده از Flutter برای همه انواع توسعه وب را نشان می دهد. کسب و کارها باید بسته به نوع پروژه توسعه اپلیکیشن وب در استفاده از فلاتر بسیار گزینشی باشند.

وقتی فلاتر مانند یک حرفه ای کار می کند

 • به راحتی با داده های عظیم کار کنید
 • بهترین انیمیشن ها، انتقال ها و جلوه های گرافیکی را ارائه دهید
 • پشتیبانی از توسعه برنامه های کاربردی وب پیشرو را ارائه می دهد. پیدا کنید کدام یک برای پروژه شما بهتر است – PWA یا توسعه برنامه سفارشی.
 • یک موتور بازی با انیمیشن و فیزیک سطح بالا را اجرا کنید.
 • بهترین دستورالعمل ها را برای استفاده از عناصر UI و طراحی متریال کوپرتینو ارائه می دهد.
 • یک رویکرد صرفه جویی در زمان و مقرون به صرفه برای توسعه وب.

وقتی فلاتر مناسب نیست

 • Flutter برنامه وب را برای سئو بهینه نمی کند و آن را برای برنامه های تجارت الکترونیک نامناسب می کند.
 • برنامه وب Flutter در حال بهتر شدن است، اما هنوز عملکرد بالایی ارائه نمی دهد.
 • تغییر کد JS/CSS/HTML برای توسعه دهندگان Flutter غیرممکن است.
 • پشتیبانی Flutter API محدود است.
 • توسعه دهندگان نمی توانند از افزونه ها تا حد توان خود استفاده کنند.
 • اشکال زدایی ضعیف همچنان یک مشکل است.
 • یک جامعه کوچکتر به توسعه دهندگان اجازه نمی دهد کمک کافی دریافت کنند.

چند نکته برای استفاده حداکثری از Flutter web

هنگامی که تصمیم گرفتید با توسعه وب Flutter رو به جلو حرکت کنید، این انتخاب خوبی است. با این حال، چند تاکتیک وجود دارد که می‌توانید برای استفاده حداکثری از شبکه Flutter دنبال کنید. آن ها هستند-

 • توسعه‌دهنده وب این حق را دارد که کد بومی برنامه‌های iOS و Android ساخته شده با استفاده از Flutter را تغییر دهد.
 • هنگام استفاده از Flutter برای برنامه وب خود، آن را واکنش گرا کنید تا در همه اندازه های صفحه نمایش به راحتی و با مشکلات وضوح اجرا شود.
 • قبل از شروع برنامه نویسی برای توسعه وب Flutter، پلتفرم های پشتیبانی شده را دوباره بررسی کنید.
 • در طول استقرار برنامه وب Flutter، اجرا Flutter شبکه ای ایجاد می کند که تمام دارایی های مورد نیاز برای ایجاد یک آرشیو وب مستقل را که به راحتی توسط یک وب سرور ثابت میزبانی می شود، مستقر می کند.

شما چی فکر میکنید؟ آیا باید Flutter web را برای توسعه وب در نظر بگیرید؟

Flutter فرصت‌های بی‌پایانی را برای کسب‌وکارها ایجاد کرده است تا از توسعه همزمان وب و اپلیکیشن موبایل با استفاده مجدد از کد یا گسترش برنامه‌های تلفن همراه به همتایان برنامه‌های وب استفاده کنند. محبوبیت و مزایا روزافزون، کسب‌وکارها را به سمت استفاده کامل از پتانسیل فلاتر برای توسعه وب جذب می‌کند. در همان زمان، جامعه توسعه دهندگان گوگل به طور فعال بر روی چارچوبی کار می کند تا تمام نقص های مرتبط با Flutter وب را حذف کند. با این حال، اگر نمی توانید تصمیم بگیرید، برای بهترین نتایج با یک شرکت توسعه وب قابل اعتماد تماس بگیرید.

پست چگونه از فلاتر برای توسعه اپلیکیشن وب استفاده کنیم؟ – راهنمای جامع برای اولین بار در TopDevelopers.co ظاهر شد.

اهمیت مرحله طراحی در SDLC


در چرخه عمر توسعه نرم‌افزار، مرحله طراحی مرحله‌ای است که مشخصات فنی و رویکرد هر یک از جزئیات ابزار توسط برنامه‌نویسان نرم‌افزار در شرکت‌های توسعه نرم‌افزار تحقیق و روایت می‌شود.

مرحله طراحی در SDLC، بسته به اهداف و پیچیدگی پروژه، ممکن است به رابط کاربری، طراحی پایگاه داده، نمودارهای UML، طرح های اجزای نرم افزار، طراحی صفحه HTML، رابط های سیستمی صفحات مهم و نمونه های اولیه اشاره کند.

خریداران نرم افزار از جزئیات مرحله طراحی برای تصمیم گیری در مورد ظاهر و احساس کلی محصول نهایی استفاده می کنند. و برای قابل اعتماد بودن و بی عیب بودن، تمام مراحل طراحی در چرخه عمر توسعه نرم افزار به عنوان مستند نگهداری می شوند. اسناد مشخصات مورد نیاز نرم افزار (SRS).

اسناد SRS شامل اهداف تجاری دقیق، استانداردهای توسعه نرم افزار و احتمال مقیاس پذیری نرم افزار است که ابزار دیجیتال را به ابزاری آماده برای آینده تبدیل می کند. سند SRS باید قبل از شروع چرخه عمر توسعه نرم افزار توسط خریدار تأیید شود.

محتوا

 • اهداف مرحله طراحی در SDLC چیست؟
 • محصولات تحویلی پس از تایید در مرحله طراحی در SDLC چیست؟
 • چه کسی در مرحله طراحی SDLC شرکت دارد؟

اهداف مرحله طراحی در SDLC چیست؟

برون سپاری توسعه نرم افزار نیازمند یک رویکرد بی عیب و نقص برای تعریف اهداف کسب و کار شما و اینکه چگونه می خواهید محصول دیجیتال به آنها پایبند باشد، دارد. به عنوان مثال، اگر شما نیاز به ساخت یک ماشین دارید، باید آینده نگری داشته باشید تا تصور کنید ماشین شما چگونه خواهد بود. اکنون خودروسازان بر اساس طرح دقیق ارائه شده، دید روشنی خواهند داشت، مانند نحوه رانندگی خودرو، نحوه نشستن و رانندگی کاربران با وسیله نقلیه و غیره. تمام این سوالات تنها از طریق مرحله طراحی دقیق چرخه عمر توسعه نرم افزار قابل پاسخگویی هستند.

حال برعکس آن را در نظر بگیرید. اگر خودروسازان هیچ ایده ای نداشته باشند که می خواهید ماشین شما چه شکلی باشد، خودرو را بر اساس تجربه خود می سازند. همچنین ممکن است آنها یک سدان بسازند در حالی که شما قصد دارید یک هاچ بک بسازید! در فرآیند توسعه نرم افزار نیز همین گونه است – هر جزء یا عنصر با ویژگی و امکانات خاص خود از پیش تعریف شده است.

حتی در مرحله طراحی چرخه عمر توسعه نرم افزار، جزئیات هر جزء باید به تیم توسعه نرم افزار اختصاصی ایده روشنی از ظاهر و احساس محصول نهایی بدهد. بنابراین، آنها دقیقاً روی آنچه انتظار می رود کار خواهند کرد. در اینجا اهداف مرحله طراحی در SDLC آمده است –

 1. ترجمه تمام اهداف تجاری به ویژگی های نرم افزار واقعی
 2. با در نظر گرفتن تمام جنبه های فنی، شفاف سازی اهداف ابزار دیجیتال
 3. برنامه ریزی و ترسیم تمامی خطرات امنیتی مربوط به نرم افزار، سخت افزار و سایر موارد
 4. یک رویکرد استراتژیک برای هر عنصر طراحی در رابط کاربری
 5. یادداشت برداری و پیشنهادات هر طراح و ذینفع
 6. تایید کلیه طراحان ذیربط و مهمتر از همه کارفرما

هدف اولیه مرحله طراحی در SDLC تبدیل تمام اهداف به مستندات پروژه کامل است که جزئیات و بدون ابهام باشد. پس از بررسی و تایید مرحله طراحی توسط مقامات، توسعه پروژه آغاز می شود.

راهنمای فرآیند طراحی اپلیکیشن

محصولات تحویلی پس از تایید در مرحله طراحی در SDLC چیست؟

نتایج مرحله طراحی در SDLC به خریدار کمک می کند تا مشخصات دقیق محصول مربوط به انواع طرح ها را بدست آورد. تحویل‌های کلیدی مرحله طراحی در SDLC بینش روشنی را در مورد بررسی‌های UI (رابط کاربری)، جنبه‌های طراحی عملی و فنی، و تضمین کیفیت و کنترل از طریق فاکتورها و آزمایش‌های مختلف تأیید می‌کند.

جذابیت بصری رابط کاربری

با ساختن یک نمایش بصری از محصول ساخت، ظاهر آینده روشنی از محصول نهایی با طراحی رابط کاربری جذاب آن وجود دارد. طراحان UX تمام تلاش خود را می کنند تا اسکریپت پروژه را پیش نویس کنند تا اجزای رابط کاربری را به خوبی ترسیم کنند. استوری بورد و فریم سیمی پس از تحقیق و تجزیه و تحلیل دقیق اهداف کسب و کار و در نظر گرفتن تمام بازخوردها و ورودی های ذینفعان و بخش طراحی مشخص شده است.

پس از تایید نسخه های الکترونیکی، بروشورهای نهایی برای پیگرد قانونی به مقامات ارائه می شود. سپس مدیر بررسی می کند و اطمینان می دهد که عناصر بصری باید تمام اهداف و اهداف تجاری محصول نرم افزار را برآورده کنند. در صورت وجود هرگونه تغییر یا تشدید، مدیر پیام را به طراحان مربوطه منتقل می کند.

جنبه فنی طراحی نرم افزار

این مرحله طراحی در چرخه عمر توسعه نرم افزار بیشتر بر جنبه های فنی که پروژه را می سازد متمرکز است. هدف اصلی این مرحله مشاهده چگونگی تطابق ایده های تجاری با پیشرفت فنی است.

مشاهده می شود که برای دستیابی به این هدف، متخصصان مختلف مرتبط مانند معماران فنی، مهندسان DevOps و سایر متخصصان فناوری با هم همکاری می کنند و به طراحان نرم افزار کمک می کنند تا کار را انجام دهند. مرحله طراحی در روند توسعه نرم افزار پشته های مختلف فناوری توسعه نرم افزار در نظر گرفته شده است. به هر حال، اینها اجزای مرحله طراحی هستند –

 1. استانداردهای کدنویسی: متخصصان اختصاصی توسعه نرم افزار سفارشی استانداردهای کدنویسی را برای اطمینان از ثبات در کیفیت برنامه نویسی تعریف می کنند.
 2. وظایف پروژه: لیست وظایف پروژه ذکر شده است تا نقش ها و مسئولیت های طراحان نرم افزار به طور مساوی تقسیم شود.
 3. مراحل و مهلت: هر جزء طراحی با هدف و مهلت خود تعریف می شود. همه اینها به نقاط عطف کلی پروژه کمک می کند. از دست دادن مهلت، شخص مسئول را شناسایی می کند زیرا وظایف به وضوح بیان و تخصیص داده شده است.

تضمین کیفیت و کنترل

تیم توسعه نرم افزار مرحله طراحی را تایید می کند و مسیر کدگذاری و پروژه را برای دستیابی به اهداف و اهداف از پیش تعریف شده محصول ارزیابی می کند. نیازهای مشتری بسیار مهم است و این امر پس از مرحله طراحی قبل از شروع چرخه عمر توسعه کامل نرم افزار تضمین می شود.

طراحی UI/UX برای کسب و کار

چه کسی در مرحله طراحی SDLC شرکت دارد؟

از آنجایی که قبلاً ذکر شد که ذینفعان، اعضای تیم و متخصصان و کارشناسان علاقه‌مند زیادی در مرحله طراحی وجود دارند، می‌توانیم هر یک از آنها را با نقش‌ها و مسئولیت‌های احتمالی خود تعریف کنیم.

مشتری: شما مشتری می توانید اهداف تجاری و اهداف طراحی خود را ارائه دهید. بسیاری از کارآفرینان نیز ترجیح می دهند به سایر محصولات و پروژه های موجود ارجاع دهند.

طراحان UX: اینها طراحان اختصاصی هستند که روی درگیر شدن در طراحی رابط کاربری تمرکز می کنند. طراحی نرم افزار کاربر محور، خواه یک اپلیکیشن موبایل یا یک وب سایت باشد، باید به دقت ترسیم و تجسم شود.

مدیر پروژه: فرد کلیدی در کل چرخه عمر توسعه نرم افزار، مدیر، سکاندار پروژه است تا کل تیم طراحان و توسعه دهندگان را رهبری کند. تخصیص وظایف، نظارت بر کل فرآیند و اطمینان از نقاط عطف چندین مسئولیت یک مدیر پروژه است.

تحلیلگران کسب و کار: این کارشناسان استخدام شده ویژه، الزامات پروژه را برای طراحان رابط کاربری ذکر و روایت می کنند و پس از آماده شدن طرح های نهایی، بازخورد ارزشمندی را ارائه می دهند.

توسعه دهندگان نرم افزار: آنها به همراه طراحان UI UX به ساخت پروژه پس از تحقیقات بازار کمک می کنند تا آن را برای کاربر خاص و برتر در بازار بسازند. آنها ملزم به ایجاد کدهای واقعی بر اساس استانداردها هستند.

متخصصان پایگاه داده: متخصصان پایگاه داده تخصص خود را در طراحی معماری و ساخت استراتژی های داده که چیدمان صفحه نمایش لمسی، منطق تجاری و چیدمان پایگاه داده را به کار می گیرند تا همه چیز را در یک موجودیت فیزیکی قرار دهند.

متخصصان QA: صاحبان مشاغل از طریق متخصصان تضمین کیفیت که آزمایش نهایی محصول را قبل از ارائه نتایج نهایی به آنها انجام می دهند، از مزایای بزرگی برخوردار می شوند. ابزارهای تست باید استاندارد و دارای مجوز برای اطمینان از کیفیت مطلوب محصول باشند.

نتیجه گیری

قبل از استخدام توسعه دهندگان از راه دور، مهم است که مطمئن شوید که تمام مراحل در SDLC در جای خود هستند. مرحله طراحی در SDLC مهمترین عنصر کل چرخه زندگی را ارائه می دهد، یعنی. طراحی. بسته به مرحله طراحی، سیستم باید توسعه یابد، زیرا برای سازگاری محصول، طراحی (UI UX) بدون نقص و مطابق با ارگونومی تضمین شده است.

محصولات دیجیتالی که به دقت برنامه ریزی و توسعه داده شده اند به صاحبان کسب و کارهای نوپا و سازمانی کمک می کنند تا عملیات خارجی و داخلی را خودکار کنند، که به نوبه خود یک تجربه بی نظیر برای کاربر نهایی ارائه می دهد.

پست اهمیت فاز طراحی در SDLC اولین بار در TopDevelopers.co ظاهر شد.