منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Core i9-12900 K را در بازار پیدا کنید – نمونه مهندسی اینتل را بفروشید

Core i9-12900 K را در بازار پیدا کنید – نمونه مهندسی اینتل را بفروشید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

Core i9-12900 K را در بازار پیدا کنید - نمونه مهندسی اینتل را بفروشید

اینتل همیشه هزاران نمونه مهندسی را در اختیار تولیدکنندگان سیستم های رایانه ای و تولیدکنندگان مادربرد قرار می دهد قبل از اینکه پردازنده های خود را به طور رسمی راه اندازی کند. اما بسیاری از این پردازنده ها سرانجام به بازار سیاه می رسند. به نظر نمی رسد این اتفاق بدون اطلاع اینتل رخ دهد ، زیرا آنها تجربه خوبی در پردازنده های خود دارند. با این حال ، تولید کنندگان پردازنده معمولاً وارد این موضوع نمی شوند و به دنبال منبع نمونه های اولیه در بازار نیستند ، مگر اینکه این پردازنده ها با مادربردهای نسل بعدی همراه باشند. تنها در این صورت افرادی که نمونه های اولیه را خریداری می کنند می توانند برای اینتل ناراحتی ایجاد کنند ، زیرا اطلاعات غیر رسمی در مورد محصول جدید از آنجا ناشی می شود.

Core i9-12900 K را در بازار پیدا کنید - نمونه مهندسی اینتل را بفروشید

هیچ ضمانت عملکردی وجود ندارد

به نظر می رسد این نمونه ای از مهندسی اینتل در حال حاضر در بازار دست دوم باشد تائوبائو می توان آن را از مدل پیدا کرد هسته i9-12900 K بودن. البته فروشندگان سعی کردند نام و نشان پردازنده ها را پوشش دهند. گفته می شود که این پردازنده ها از سری هستند ES2 آیا معنی می دهد نمونه های مهندسی نسل دوم (مدل مهندسی نسل دوم) و ماه هاست که توسط اینتل در شرکت های طراحی و تولید رایانه و مادربرد توزیع می شود. به طور طبیعی ، این پردازنده ها ، از آنجا که همه آنها نمونه اولیه هستند و دارای نقص سخت افزاری و فرکانس های پایین تری نسبت به نمونه اولیه و اصلاح شده هستند ، نمی توانند یک محصول اساسی را با عملکرد خوب ارائه دهند. با این حال ، بسیاری از علاقه مندان به سخت افزار و کامپیوتر دوست دارند قبل از انتشار رسمی به پردازنده ها دسترسی داشته باشند.

Core i9-12900 K را در بازار پیدا کنید - نمونه مهندسی اینتل را بفروشید

نمونه های اولیه این پردازنده ها در بازار غیر رسمی تقریبی هستند 700 دلار به قیمت! و در حالی که قیمت رسمی و نهایی پردازنده Core i9-12900 K هنوز توسط اینتل تعیین نشده است و مطمئناً قیمت واقعی بسیار کمتر از آن است. به طور کلی ، خرید چنین نمونه ای به هیچ وجه منطقی نیست ، زیرا علاوه بر قیمت بالا ، با توجه به اینکه این پردازنده نمونه اولیه است ، حتی ممکن است امکان اجرای آن وجود نداشته باشد یا با عملکرد بسیار پایین کار کند.

Core i9-12900 K را در بازار پیدا کنید - نمونه مهندسی اینتل را بفروشید

نشریات مشابه:

  • معیارهای اولیه SiSoftware برای Core i9 12900K – ضعیف تر از آنچه انتظار می رفت
  • معیار احتمالی Core i9 12900K در پردازنده Z – پردازنده 5950X در محدوده
  • معیار Core i9 12900 در UserBenchmark در مادربرد ROG Maximus Z690 Extreme

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.