منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Magpie به همه بازی ها اجازه می دهد از AMD FSR استفاده کنند

Magpie به همه بازی ها اجازه می دهد از AMD FSR استفاده کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

Magpie به همه بازی ها اجازه می دهد از AMD FSR استفاده کنند

اخیراً یک توسعه دهنده چینی یک ابزار ارتقاء عملکرد ایجاد کرده است که به شما امکان می دهد بازی هایی را با Windows با استفاده از AMD FSR در وضوح پایین و در قالب پنجره اجرا کنید تا از نرخ فریم بالاتر استفاده کنید. کاربران این نرم افزار اعلام کرده اند که با کمک این نرم افزار می توانند به فریم بر ثانیه ارتقاء داده و از سرعت بالاتری برخوردار شوند ، اما در عین حال این عمل باعث افزایش حجم استفاده شده توسط پردازنده می شود.

عدم پشتیبانی از همه بازی های ویندوز ضعف AMD FSR است

AMD FidelityFX Super Resolation یا به اختصار FSR AMD جایگزینی برای NVIDIA DLSS است که هدف آن کاهش فشار بر کارت گرافیک و در نتیجه افزایش نرخ فریم در بازی های ویندوز است. چندین عنوان بازی ویندوز در حال حاضر از AMD FSR پشتیبانی می کنند ، اما یک برنامه نویس چینی اخیراً نرم افزاری را منتشر کرده است که به همه بازی های ویندوز اجازه می دهد از FSR AMD استفاده کنند.

نرم افزار Magpie توسط توسعه دهنده Blinue GitHub توسعه یافته و در مارس سال گذشته راه اندازی شد. این نرم افزار از تکنیک های مختلف افزایش عملکرد گرافیکی از جمله: Anime4K ، Lanczos ، RAVU ، TensorFlow Neural Network Implementation (FSRCNN) پشتیبانی می کند. با انتشار نسخه 0.5.2 ، Blinue همچنین از نسخه اصلی AMD FSR پشتیبانی می کند.

به اندازه FSR اصلی AMD خوب نیست ، اما شبیه راننده است

سرخابی طوری طراحی نشده است که بهترین عملکرد را ارائه دهد. این برنامه در درجه اول ابزاری برای افزایش عملکرد با همان وضوح اولیه است و وقتی برنامه را در حالت تمام صفحه اجرا می کنیم ، طبیعتاً تصویر بازی را تار می کند. LosslessScaling (که اکنون از FSR نیز پشتیبانی می کند) و همچنین برنامه IntegerScaler ممکن است جایگزینی برای Magpie باشد ، اما توسعه دهنده ادعا می کند که Magpie بسیار قوی تر است و تکنیک “Full-Screen” آن الگوریتم را محدود می کند. نمی توان آن را مقیاس بندی کرد.

بازی های ویندوز را با استفاده از AMD FSR راه اندازی کنید

استفاده از FSR از طریق Magpie بسیار ساده است. به راحتی نسخه منتشر شده را از GitHub بارگیری کنید ، سپس maqpie.exe را اجرا کرده و در قسمت برنامه FSR را انتخاب کنید ، و در قسمت Capture WinRT را انتخاب کنید (توجه داشته باشید که به ویندوز 1803 یا بالاتر نیاز دارید) و سپس حالت را انتخاب کنید و در نهایت ، برنامه را انتخاب کنید پنجره ای را که می خواهید اجرا کنید و از کلید ترکیبی Alt + F11 برای انجام عملیات ارتقاء عملکرد استفاده کنید.

جالب اینجاست که در حال حاضر گزینه ای برای تغییر وضوح در حالت ارتقاء عملکرد وجود ندارد. Magpie وضوح ارتقاء یافته پنجره را بر اساس وضوح اصلی روی صفحه دسکتاپ تنظیم می کند ، بنابراین ممکن است بخواهید بازی را در حالت Windowed با وضوح پایین اجرا کنید تا تفاوت قابل توجهی را مشاهده کنید.

در حال حاضر ، کاربران این نرم افزار در Reddit نتایج مختلفی را از تجربه خود با این برنامه ، به ویژه در رزولوشنهای بالاتر از 1080p گزارش کرده اند. تنها تعداد انگشت شماری از کاربران قادر به بهبود عملکرد در وضوح تصویر FHD تا وضوح 4K بوده اند ، در این صورت ، علیرغم نرخ فریم بیشتر ، در حین گیم پلی با لاگ ها مواجه می شوند ، ظاهراً به دلیل افزایش فشار CPU در هنگام استفاده. این نرم افزار است.

در حال حاضر ، این نرم افزار فقط به زبان چینی موجود است. در نهایت ، باید اشاره کنم که هنگام استفاده از نرم افزار با منابع ناشناخته همیشه باید مراقب باشید. ما این برنامه را آزمایش نکرده ایم و بنابراین نمی توانیم عملکرد و امنیت آن را تضمین کنیم.

پست های مشابه:

  • مقایسه AMD FSR و Nvidia DLSS در Necromunda Hired Gun و Marvel’s Avengers
  • لیست اولیه بازی های پشتیبانی شده توسط AMD FSR – (به روز رسانی: منتشر شده)
  • نمایش AMD FidelityFX Super Resolution Rival DLSS – پیشرفت های عظیم عملکرد!
  • آخرین اطلاعات در مورد AMD FidelityFX Super Resolution – در ماه ژوئن منتشر شد

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.