منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • MSI همچنین تاریخ انتشار احتمالی پردازنده های Intel Alder Lake را فاش کرد

MSI همچنین تاریخ انتشار احتمالی پردازنده های Intel Alder Lake را فاش کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

MSI همچنین تاریخ انتشار احتمالی پردازنده های Intel Alder Lake را فاش کرد

در حالی که خود اینتل زمانبندی راه اندازی پردازنده های Alder Lake خود را اعلام نکرده است ، اما تاکنون گزارش های متعددی در این زمینه مشاهده کرده ایم که هریک از آنها با تاریخ های مختلف احتمالی انتشار پردازنده های نسل دوازدهم اینتل به پایان رسیده است. در همین حال ، سازندگان سخت افزار آنها با ورود Alder Leaks به بازار یکی از بزرگترین کاشفان شدند. در گذشته ، Naktova به طور غیرمستقیم زمان عرضه این محصولات مورد انتظار را نشان می داد و زمان راه اندازی مجموعه های خنک کننده سازگار با پردازنده های رومیزی نسل بعدی اینتل را نشان می داد ، و اکنون نوبت MSI است که با ارائه جدید خود این موضوع را فاش کند. بر این اساس ، پردازنده های نسل بعدی اینتل احتمالاً در 4 نوامبر برابر با 13 نوامبر وارد بازار می شوند.

تاریخ انتشار احتمالی پردازنده های Alder Lake

MSI ، سازنده اصلی سخت افزار ، فرمی را توسعه داده است که به موجب آن صاحبان کولرهای پردازنده Coreliquid شرکت می توانند کیت های ارتقاء را به صورت رایگان تکمیل کنند. کیت DIY شامل کیتی برای نگهداری نسل فعلی کولرهای گازی MSI با پردازنده های نسل دوازدهم اینتل است که دارای سوکت Intel LGA1700 هستند. اگرچه MSI حتی تاریخ انتشار حتی کیت های خنک کننده خود را اعلام نکرده است ، اما طبق گفته شرکت ، فرم ثبت نام و شروع فرآیند کیت ارتقاء از 4 نوامبر فعال می شود.

تاریخ انتشار احتمالی پردازنده های Alder Lake

اینتل به احتمال زیاد سه پردازنده Core i9-12900K ، Core i7-12700K و Core i5-12600K را در فاز اول پردازنده های نسل دوازدهم خود عرضه می کند. انتظار می رود نسخه KF این پردازنده همزمان یا کمی بعد از سری K منتشر شود. برخلاف سری K ، پردازنده های سری KF گرافیک یکپارچه Intel Xe را ندارند. طبق اطلاعات و معیارهای منتشر شده قبلی ، Core i9-12900K ، به عنوان پرچمدار خانواده Alder Lake ، دارای فرکانس پایه 3.7 و افزایش 5 گیگاهرتز برای همه هسته های پردازنده خواهد بود. این پردازنده در مجموع از 16 هسته کم مصرف و قدرتمند با 24 هسته استفاده می کند و دارای قدرت طراحی حرارتی 125 وات است.

پردازنده های Alder Lake-S همچنین نیاز به مادربردهای جدید با چیپست Z690 دارند که مجهز به سوکت LGA1700 هستند. اگرچه تاریخ دقیق این مادربردها نیز مشخص نیست ، اما به احتمال زیاد آنها همزمان با پردازنده های سازگار منتشر می شوند. شایعات قبلی می گفتند که 19 نوامبر برای عرضه پردازنده های نسل دوازدهم اینتل ، هر دو تاریخ را زیر سوال می برد. در هر صورت ، اینتل در آینده ای نزدیک تاریخ انتشار این محصولات را به طور رسمی اعلام خواهد کرد.

  • معیار احتمالی Core i9 12900K در پردازنده CPU Z – 5950X در محدوده
  • معیار محک Cinebench Core i9 12900K – حتی بهتر از Threadripper

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.