منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • NZXT خنک کننده RGB از سری Kraken – سفید مات را ارائه می دهد

NZXT خنک کننده RGB از سری Kraken – سفید مات را ارائه می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

NZXT خنک کننده RGB از سری Kraken - سفید مات را ارائه می دهد

سری خنک کننده سفید مات سری NZXT Kraken AIO RGB خود را به بازار معرفی کنید. انتظار می رود این کولر در ماه جاری وارد بازار شود. همه مدل های کولر از نرم افزار مانیتورینگ CAM NZXT پشتیبانی که به کاربران اجازه می دهد نور را سفارشی کرده و همچنین اطلاعات سیستم را در اختیار کاربر قرار دهند. در صورت تمایل می توانید صفحه نمایش این کولر را نیز سفارشی کنید. در کراکن ، رادیاتورهای آلومینیومی از طریق لوله های پلاستیکی در مش نایلونی به هم متصل می شوند.

پایان سیطره سیاهان بر رایانه

در زیر ، NZXT محصول جدید خود را به شرح زیر ارائه کرد:

به خانواده جدید ما از همه محصولات خنک کننده سفید خوش آمدید. کراکن ایکس و Z با هم Aer RGB 2 آنها در حال حاضر در رنگ سفید مات موجود هستند که به کاربران اجازه می دهد سیستم های کاملاً سفید بسازند.

ساخت رایانه با ظهور دست سفید می تواند بسیار سرگرم کننده باشد ، اما دسترسی به قطعات کاملاً سفید بسیار دشوار است. قطعات به رنگ استاندارد به مدت چند دهه به استثنای چند مورد استثنا در دسترس بوده است. حتی در این دوره که محبوبیت قطعات سفید در حال افزایش است ، باز هم یافتن قطعات با این رنگ مشکل است و پس از تهیه قطعات سفید از مارک ها و سایت های مختلف ، در نهایت با کمبودهایی روبرو می شویم.

NZXT خنک کننده RGB از سری Kraken - سفید مات را ارائه می دهد
NZXT خنک کننده RGB از سری Kraken - سفید مات را ارائه می دهد

سری خنک کننده Kraken از نظر ظاهر همیشه خیره کننده بوده است. بنابراین پس از دریافت درخواست های زیادی برای گسترش طیف رنگی محصولات ، کار روی آن را آغاز کردیم. ما همچنین کولر سفید Aer RGB 2 را به خط تولید خود اضافه کرده ایم تا ترکیب رنگی زیبا تمام سفید را ارائه دهیم.

NZXT خنک کننده RGB از سری Kraken - سفید مات را ارائه می دهد

دستگاه های خود را با محصولات سفید NZXT متمایز کنید!

از کولرهای AER RGB و Kraken که به شما کمک می کند کل دستگاه خود را سفید کنید ، لذت ببرید!

زیبا اما گران

قیمت توسط مدل Kraken اعلام شده است X-3 به ترتیب برای (X53 RGB 280 میلی متر) 169 دلار، (X63 RGB 280 میلی متر) 189.99 دلار و برای (X73 RGB 360 میلی متر) 229.99 دلار اعلام شده است.اما سری Z-3 آن که کلاس بالاتری نسبت به سری X-3 محسوب می شود ، قیمت بالاتری دارد. قیمت سریال Z-3 کولر برای (Z53 RGB 240 میلی متر) 269.99 دلار، (Z63 RGB 280 میلی متر) 279.99 دلار و مدل (Z73 RGB 360 میلی متر) 309.99 دلار اعلام شده است. خبر راه اندازی این محصول و تصمیم شرکت ها برای تولید محصولات سفید برای برخی از مصرف کنندگان خبر بسیار خوبی است ، زیرا قبلا گاهی افراد مجبور می شدند قسمتی از کامپیوتر خود را به صورت دستی سفید کرده یا کاملاً راضی باشند. با در دسترس بودن قطعات سیاه در قطعات سفید مجموعه.

نشریات مشابه:

  • کولرهای هوایی در مقابل کولرهای آبی – چه نوع خنک کننده CPU را انتخاب کنیم؟
  • Naktova تاریخ انتشار پردازنده های Intel Alder Lake را فاش کرد
  • Akasa Tower Cooler پردازنده SOHO H4 را معرفی کرد

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.