منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Radeon Graphics در تجارت سخت افزار حفاری – گیمرها از همیشه تنها ترند

Radeon Graphics در تجارت سخت افزار حفاری – گیمرها از همیشه تنها ترند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

Radeon Graphics در تجارت سخت افزار حفاری - گیمرها از همیشه تنها ترند

بدیهی است که استخراج ارز دیجیتال هنوز بسیار محبوب است و خرید کارت گرافیک این روزها بسیار دشوار است. اما اکنون به نظر می رسد که کارت های گرافیک Radeon از Sapphire ، PowerColor و XFX آماده تحویل به معدنچیان در خرده فروش سخت افزار Cryptominers.bh هستند.

این شرکت تعدادی کارت گرافیک AMD Radeon تولید شده توسط PowerColor ، Sapphire و XFX را در استوری اینستاگرام خود معرفی کرده است. این کارت ها از رده متوسط ​​تا رده بالا هستند ، اما کارت های گرافیکی GeForce RTX / GTX نیز وجود دارند. در تاریخ ، اما تنها چهار کارت انویدیا در میان کارت های Radeon زیاد دیده می شود. کارت های نشان داده شده از Radeon RX 6700 XT تا Radeon RX 6900 XT و مدل هایی مانند Radeon RX 580 8GB متغیر است.

  • مشخصات احتمالی AMD Radeon RX 6900 XTX – قوی تر از RTX 3090
  • ضبط جدید پردازنده دوگانه Threadripper Pro 3995WX – Crossing EPYC
  • راه اندازی ماشین های فروش پردازنده های AMD Ryzen 5000 در ژاپن!

کارت های گرافیک Radeon در خرده فروشی سخت افزار

کارت های گرافیک Radeon در خرده فروشی سخت افزار

معامله گر سخت افزار معدن در بحرین و دبی فعالیت می کند و متخصص در تهیه قطعات برای سیستم های استخراج ارز دیجیتال است. آنها ASIC را نیز می فروشند ، اما به نظر می رسد من با کارت گرافیک پردرآمدترین بازار هستم. همچنین دیدن تعداد زیادی کارت گرافیک AMD Radeon برای این منظور کمی عجیب است ، در حالی که کارت های گرافیکی GeForce RTX 30 به دلیل پهنای باند بالاتر در استخراج بهتر عمل می کنند. البته یکی از دلایل آن سری LHR انویدیا و نبود کارت های غیر LHR است.

در مورد شرکای تولیدکننده ، دیدن فروش Sapphire ، PowerColor و XFX به طور مستقیم به خرده فروشان در شرایطی که گیمرها در تلاش برای دریافت کارت گرافیک با قیمت رسمی ثابت هستند ، واقعاً نگران کننده است. البته سری کارت ها در تاریخ منتشر شده مشخص نیست ، اما وجود این تعداد کارت گرافیک که بسته بندی آنها نیز بسیار خوب است ، نشان می دهد که احتمالاً کارت ها مستقیماً توسط شرکا ارسال شده اند. حتی اگر این اتفاق نیفتد ، شرکای تولیدی باید به دنبال راهی باشند تا از دسترسی آسان ماینرها به این تعداد زیاد کارت گرافیک جلوگیری شود.

کارت های گرافیک Radeon در خرده فروشی سخت افزار

در هر صورت ، به نظر می رسد که گیمرها بسیار بد عمل می کنند و اوضاع بهبود نخواهد یافت. طبق آخرین اظهارات مدیرعامل انویدیا ، کمبود کارت در سال 2022 ادامه خواهد داشت و در صورت ادامه کاوش ، گیمرها بیشتر از همیشه تنها خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.