منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • SSD های Addlink ارزان برای PlayStation 5 سونی معرفی شدند

SSD های Addlink ارزان برای PlayStation 5 سونی معرفی شدند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

SSD های Addlink ارزان برای PlayStation 5 سونی معرفی شدند

از آنجایی که سونی به طور رسمی اجازه توسعه کنسول ذخیره سازی نسل بعدی خود از طریق SSD های شخص ثالث را صادر کرد ، چندین سازنده کنسول های بهینه شده با SSD خود را معرفی و روانه بازار کردند و SSD های مختلف سازگار با SSD در حال حاضر در دسترس هستند. سطح خوب با این حال ، اکثر دستگاه های معرفی شده بیشتر بر عملکرد بالا متمرکز هستند ، بنابراین اکثر آنها گران هستند و همه گیمرها نمی توانند چنین خاطرات گران قیمت را خریداری کنند. اما اکنون اتفاق خوبی برای این گروه از گیمرها افتاده است. SSD های Addlink ارزان یک راه مقرون به صرفه برای افزایش ذخیره سازی PlayStation 5 هستند.

درایوهای Addgame A90 و A92 برادران ارزان قیمت درایوهای رده بالای AddGame A95 توسط همان شرکت تولید شده و در اختیار دارندگان کنسول سونی قرار دارد. هر دو حافظه به صورت فاکتور M.2-2280 طراحی شده اند و از رابط PCIe 4.0 x4 استفاده می کنند. مزیت این دستگاه های حالت جامد داشتن رادیاتور مقاوم در برابر حرارت است که به دلیل افزایش حرارت ذخیره سازی ، از انسداد عملکرد حافظه در بارهای زیاد جلوگیری می کند. سری AddGame A90 دستگاه های Addlink در نسخه های 1 ترابایتی و 2 ترابایتی در دسترس هستند و از تراشه های فلش 3D TLC استفاده می کنند. سرعت خواندن تصادفی داده ها در این دستگاه ها هنگام استفاده از پلی استیشن 5 به 5600 مگابایت بر ثانیه می رسد.

مشخصات SSD های Addlink ارزان

عملکرد این حافظه ها در کنسول سونی کمی کندتر از رایانه است ، اگرچه این تفاوت ناچیز است و در هر صورت از نظر قیمت هنوز هم جزو سریع ترین SSD های بازار هستند. سری AddGame A92 در سه ظرفیت 1 ، 2 و 4 ترابایت در دسترس است ، اما این SSD ها از تراشه QLC 3D استفاده می کنند. سرعت خواندن اطلاعات این دستگاه ها هنوز 5600 مگابایت بر ثانیه است. جالب اینجاست که سازنده مقاومت این SSD های جدید را برای پلی استیشن اعلام نکرده است. به گفته Addlink ، سری A92 برای کاربران مقرون به صرفه است که می خواهند بازی های زیادی را ذخیره کنند ، اما همچنین نمی خواهند پول زیادی را برای دستگاه با کیفیت بالا AddGame A95 4TB خرج کنند.

همچنین مشخص نیست از چه کنترلری در این دستگاه ها استفاده می شود. Addlink همچنین قیمت دستگاه های سری AddGame A را مشخص نکرده است ، اما طبق طبقه بندی ، سری A95 گران ترین ، A90 کمی ارزان تر و سری A92 ارزان ترین سری به دلیل تراشه QLC 3D آن خواهد بود. انتظار می رود این دیسک ها به زودی در دسترس خرده فروشان معتبر قرار گیرند.

  • بهترین SSD ها برای PlayStation 5 – دستگاه های برتر برای ارتقاء حافظه PS5
  • سونی قابلیت ارتقا SSD پلی استیشن 5 را فعال کرده است

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.