منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • XPG یک حافظه جدید SPECTRIX D50 با گواهینامه ROG ارائه می دهد

XPG یک حافظه جدید SPECTRIX D50 با گواهینامه ROG ارائه می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

XPG یک حافظه جدید SPECTRIX D50 با گواهینامه ROG ارائه می دهد

شرکت XPG به عنوان یک شرکت رو به رشد ، دائما در حال ساخت سیستم های بازی ، اجزا و لوازم جانبی برای گیمرهای حرفه ای است. امروزه این شرکت دارای یک ماژول RAM است SPECTRIX D50 ROG CERTIFIED DDR4 معرفی کرده است. این خاطره از جمله نامهای بلند اوست ROG تأیید شده است که به معنی تأیید شده توسط جمهوری بازیگران (ROG) است. بنابراین ، XPG با اشاره به گواهینامه ROG ادعا می کند که این نرم افزار بهترین عملکرد ممکن را در مادربردهای ROG ارائه می دهد. همچنین از اینتل XMP از اورکلاک آسان پشتیبانی می کند و همچنین دارای نور RGB زیبایی است.

آزمایشات سنگین و اورکلاک روی مادربردهای ROG

اورکلاک و آزمایش های دقیق انجام شده توسط ماژول SPECTRIX D50 ROG-CERTIFIED DDR4 RGB برای گواهینامه ROG برای اطمینان از عملکرد خوب با مادربردهای Intel DDR4 ROG مشخص شده است. کاربرانی که از این ماژول حافظه مادربرد ROG استفاده می کنند می توانند از حداکثر عملکرد آن تا 3600 مگاهرتز و افزایش 5 درصدی سرعت کلاک بدون هیچ گونه نگرانی در مورد سازگاری آن با مادربرد لذت ببرند. این RAM ها همچنین با مادربردهایی که از Intel XMP 2.0 برای اورکلاک مستقیم بدون نیاز به BIOS پشتیبانی می کنند ، سازگار است.

XPG یک حافظه جدید SPECTRIX D50 با گواهینامه ROG ارائه می دهد
XPG یک حافظه جدید SPECTRIX D50 با گواهینامه ROG ارائه می دهد

همانطور که گفته شد ، این ماژول دارای RGB زیبایی است که قابلیت برنامه ریزی نیز دارد. برای برنامه ریزی آن ، باید به راحتی رنگ ها را با استفاده از ROG AURA SYNC کنترل کنید. نورپردازی RGB روی این قاب ها دارای طراحی ساده و در عین حال شیک است که روی خطوط ساده و براق تنظیم شده است.

XPG یک حافظه جدید SPECTRIX D50 با گواهینامه ROG ارائه می دهد

گارانتی مادام العمر

XPG از تراشه های با کیفیت برای ساخت RAM SPECTRIX D50 ROG-CERTIFIED استفاده می کند و نه تنها عملکرد بالایی را در اختیار گیمرها قرار می دهد ، بلکه ثبات و طول عمر نیز به آنها می دهد. با این حال ، آنها این قوچ ها را مادام العمر تضمین می کنند. RAM های SPECTRIX D50 ROG-CERTIFIED در کیت 2 کاناله (2×8 گیگابایت) در دسترس خواهند بود.

آیا ROG-CERTIFIED واقعا مهم است؟

با این حال ، برخی از کاربران techpowerup معتقدند که تأیید ROG یک افزودنی غیر ضروری است. آنها می گویند تنها استفاده از آنها حمایت از تبلیغات یا حتی فروش آن با قیمت بالاتر است. به گفته آنها ، این RAM و بسیاری از مارک های دیگر در بیشتر مادربردهای استاندارد و مادربردهای بازی از کارایی و عملکرد بالایی برخوردار خواهند بود. داشتن گواهینامه یکی از دیگر سازندگان سخت افزار ویژگی خاصی برای این RAM ها نیست. شما در مورد آن چه فکر میکنید؟ آیا تأیید سخت افزار توسط سازنده دیگر سخت افزار بازی واقعا نشان دهنده کیفیت و منحصر به فرد بودن آن است؟ یا این شرکتها فقط می خواهند فروش خود را با این ترفند افزایش دهند؟

XPG یک حافظه جدید SPECTRIX D50 با گواهینامه ROG ارائه می دهد

مطالب مرتبط:

  • ترکیب جدید خاطرات Kingston Fury 2021 ارائه شده است
  • عملکرد اصلی حافظه DDR5 با پردازنده Alder Lake – کامل نیست
  • گروه تیم حافظه T -Force DELTA RGB DDR5 – سرعت تا 5600 مگابیت بر ثانیه

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.